Oldschool - new generation

Oldschool - new generation

Član
A ne znam da li znaš da je svaka C klasa AMG pocinjala život kao obicni Sport model i kao takva se dostavljala u AMG gdje su oni je prepravljali dalje.
 
Član
Meni amg modeli tek sad dolaze do izrazaja jer 90tih i 20tih m je vladao. Nemw amg koji je parirao i vecinom automati smo jos vise govori da im nije mjesto ovde
 
Meni amg modeli tek sad dolaze do izrazaja jer 90tih i 20tih m je vladao. Nemw amg koji je parirao i vecinom automati smo jos vise govori da im nije mjesto ovde
203482d1225914068-w124-amg-e500-7-3-sale-e500_73-engine.jpg

attachment.php

Pa tesko da su dominirali protiv 7.3 V12 :D
 
Meni je zanimljiv taj cjelo proces da naprave čitav auto spreman za prodaju i onda se vozi da doradu.
Jer posle je većina auta imala drugačije šasije od fabrickih i još štošta.

A Brabus je još jači, uzmu gotovi AMG i rastave ga do zadnjeg šarafa i sklope ponovo sa svojim dijelovima. Gledao sam u jednom magazinu reportažu iz Brabusa, u krugu tvornice (ili manufakture ako je nekom draže zbog ručnog rada) puni kontejneri orginalnih Mercedesovih potpuno novih dijelova, od limarije do dijelova motora, unutrašnjosti i svega ostalog. Ludo ! :)
 
Član
A Brabus je još jači, uzmu gotovi AMG i rastave ga do zadnjeg šarafa i sklope ponovo sa svojim dijelovima. Gledao sam u jednom magazinu reportažu iz Brabusa, u krugu tvornice (ili manufakture ako je nekom draže zbog ručnog rada) puni kontejneri orginalnih Mercedesovih potpuno novih dijelova, od limarije do dijelova motora, unutrašnjosti i svega ostalog. Ludo ! :)
Višak djelova nadju :)
 
Član
Veci i jaci ne znaci bolji. Tako da i dalje stojim iza tog da je danasnji amg u najbolje razdoblju. Iako i danas neka auta su im samo automati.
 
Istina, imali su zamjerke na račun preciznosti i osjećaja volana, kao i na spor automatik mjenjač, ali bez obzira na to ne bih se bunio za jednog CLK 55 ili C55 ili 63. Općenito ove manje modele. :)
 
Top