Old vw's never die!, they just get lower!!...

Old vw's never die!, they just get lower!!...

Član
Hvala ekipa;)
Trudit cu se da tema bude sto cesce obradjivana... Pisat cu i zanimljive price o BBS-icama, rat stylu, GTI-u... ma bice svega, samo lagano.:icon_smile:
 
Član
Slike su rezultat dugogodisnjeg (tacnije otkad sam se zainteresovao za vw tj. od 2005 god.) surfanja po vw stranicama...;)
Textove o o gti-u do trece generacije sam negdje nekad citao, pa snimio, nesto malo preradio. O golfu 4 i 5 gti sam sam pisao. GTI kao ikona text (tek slijedi nekad) sam takodjer sam pisao. Text o bbs icam, sam pisem... Vecinom sam pisem. Ove textove o projektima takodjer sam pisem, a podatke nalazim tamo gdje nadjem slike.;)... Imam josh par ideja sta da pisem, al valja prikupit detalje... pa sjest i sastavit solidnu pricu.

U photo kolekciji imam preko 2500 slika:cool:(vecina su vw):)

Nekad postavim i slike shirocco-a mk1 od starog, sto ga je vozao 79 god. i slobodno mogu rec da je tih godina bio velika faca u Sarajevu jer ga je jedini u gradu imao:D, imao sam negdje i sliku njegovog keca GTi iz 84 i dvice takodjer gti iz 88 god..... Eto pa vi skontajte otkud u meni tol'ka ljubav za vw-om i GTI-om;)
 
N

nenad

Svaka ti cast za ovu temu, cak je i meni (koji ne voli golfove) zanimljiva ;)
 
Član
Nema stajanja, idemod dalje:cool:

Kao sto sam rekao, danas ide par slika motornih prostora, 2 slike golfa mk3 i jedna slika za honda fanove:D




Evo i za ljubitelje mk3;)





I jedna specijalna za kraj...
Honda sucker's:D
 
Član
Shirocco mk2 1.8 16v sa 160KS(uz par prerada). Ovaj auto cesto vidjamo po Njemackim scene treffenima(skupovima). U auto je ulozeno oko 3500 eura...


 
Član
svaka cast Damire;) jos da je tebi nabavit kakvog keca sa kromiranim branicima tek bi onda bio nepodnosljiv sa vw :lol: svaka cast samo nastavi;)
 
Član
Dok svih 2500 slika ne budu u ovoj temi, nemoj da stajes.....:lol::lol::lol: Lep shirocco, ma prelep.....
 
Top