Okupljanje subotom MODRIČA

Okupljanje subotom MODRIČA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
fino ime bogami...jos samo neki fin logo i bice super...papirologija i nije toliko bitna koliko je druzenje!!!;););)
 
Član
srdjo je napisao(la):
fino ime bogami...jos samo neki fin logo i bice super...papirologija i nije toliko bitna koliko je druzenje!!!;););)

jbg, vidis, evo logo upravo radim, a papirologija mi je bitna jer ne zelim da mi panduri upadnu i sjebu sve... a onako kad je sve sredjeno mogu da ga nam ga sisaju... e to je ono sto zelim...
 
Član
d3j4n0v1c je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
fino ime bogami...jos samo neki fin logo i bice super...papirologija i nije toliko bitna koliko je druzenje!!!;););)

jbg, vidis, evo logo upravo radim, a papirologija mi je bitna jer ne zelim da mi panduri upadnu i sjebu sve... a onako kad je sve sredjeno mogu da ga nam ga sisaju... e to je ono sto zelim...

hehe...e to si u pravu...njih ne bih volio vidjeti na okupljanju nikad...:lol::lol::lol:
 
Član
srdjo je napisao(la):
d3j4n0v1c je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
fino ime bogami...jos samo neki fin logo i bice super...papirologija i nije toliko bitna koliko je druzenje!!!;););)

jbg, vidis, evo logo upravo radim, a papirologija mi je bitna jer ne zelim da mi panduri upadnu i sjebu sve... a onako kad je sve sredjeno mogu da ga nam ga sisaju... e to je ono sto zelim...

hehe...e to si u pravu...njih ne bih volio vidjeti na okupljanju nikad...:lol::lol::lol:

sta ima veze, neka nas malo posjete, ali kad imam sve sredjeno libo me ckura :d
 
Član
nemate brigu ni za policiju ni da ce nas neko oterati,jer od danes sredjeno je dobili smo odobrenje od opstine za okupljanja,pozzzz i dodjite
 
Član
ej ljudi eve me direktno sa okupljanja iza hale, super je.. 15ak auta je tamo + cekaju se komsije iz Doboja da stignu.. ja sam morao da "odmaglim" ali sutra ce Nikola (dzoniMD) da Vas obavjesti i okaci fotke ako bude bilo, ko je dosao, super, ko nije zaje*o se :)
 
Član
jebiga nije bilo lose,jeste da ste malo kasno dosli ali cenimo to sto ste dosli da znate.sta kazes na malo ukrasa na ulazu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top