Okupljanje subotom MODRIČA

Okupljanje subotom MODRIČA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
CrueL je napisao(la):
to je ono bilo svake subote,,pa bila i potezanja,,jel to?,,,,al da je to vidit s njim,,al npr,,jednom ili dva puta mjesecno,tako subotu odvojit,,,,da ne postane dosadno,,,,

nije losa ideja..docu cak i ja s biciklom ako ga uspijem popravit..xD
ali bez zaj*ancije,trebalo bi se sredit jbt..daj nek i kod nas ima malo akcije i tuninga da se vidi...nismo mi nista gori od ostalih gradova..:D samo se treba potrudit..:)
puu jbt kud ja nemam polozeno..-.-
 
Član
CrueL je napisao(la):
to je ono bilo svake subote,,pa bila i potezanja,,jel to?,,,,al da je to vidit s njim,,al npr,,jednom ili dva puta mjesecno,tako subotu odvojit,,,,da ne postane dosadno,,,,

trebalo bi, ja jbg nisam vise u bosni, odselio sam za austriju, tako da bi to mogao neko od sinova da odradi. remontrans je od crve, momka sto vozi zutu skodu octaviu rs sa crnim detaljima.
 
Član
aha,ok,,,,nista javi sinovima :icon_smile: ,,,ako neko od njih zna crvu da ga pita,,meni se cini da bi milan to mogo sredit,,,ili ako ga vidim u gradu i ja cu mu rec,,,al za svaki slucaj javis njima,,,,al ima i fb,,meze se i tamo :icon_smile:
 
Član
CrueL je napisao(la):
aha,ok,,,,nista javi sinovima :icon_smile: ,,,ako neko od njih zna crvu da ga pita,,meni se cini da bi milan to mogo sredit,,,ili ako ga vidim u gradu i ja cu mu rec,,,al za svaki slucaj javis njima,,,,al ima i fb,,meze se i tamo :icon_smile:

cini mi se da je ljut na milana. tako da ce morati neko drugi pokusati...
 
Član
nista onda od milana,,daje to vidit kako da se sredi,,da mozemo bez problema ic tamo,,,,ako nista trebamo nac drugu lokaciju,,,a da je dobra :icon_smile:
 
Član
CrueL je napisao(la):
nista onda od milana,,daje to vidit kako da se sredi,,da mozemo bez problema ic tamo,,,,ako nista trebamo nac drugu lokaciju,,,a da je dobra :icon_smile:

naj*olje je onda stari most jbg. posto tamo na stazi ne bude svijetla, a mi se inace nocu skupljamo.
 
Član
nista ljudi,,evo sad ce opet lijepi dani,,,pa da se opet skontamo za okupljanje,,,,i daje kako vidit da bude opet SR u modrici
 
Član
evo pocelo je opet okupljanje,,,al sad je svake nedjelje,,,ili na starom mostu ili na ulazu u odzaku kod benzinske :icon_smile:,,,,svi su dobro dosli :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top