Okupljanje subotom MODRIČA

Okupljanje subotom MODRIČA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
de ba, hebo vas okupljanja vani,ipak je postalo bogme pohladno, bolje da se susretnemo navečer u Vanili ili Mondu, hahaha

inače sam tamo subotom, nekad i petkom, u kasnije sate, tako da se možemo upoznati....
 
Član
Salle je napisao(la):
de ba, hebo vas okupljanja vani,ipak je postalo bogme pohladno, bolje da se susretnemo navečer u Vanili ili Mondu, hahaha

inače sam tamo subotom, nekad i petkom, u kasnije sate, tako da se možemo upoznati....

prijatelju moj i mi smo u to doba u vanili ili mondu, ali oko 8 sati se sakupimo na nasem mjsetu i malo se zezamo i razmjenjujemo iskustva i misljenja... ;)
 
Član
modričani i svi ostali koji planirate biti clanovi A.K.Hot Wheels Modriča izabracemo jedan datum ubrzo da se sastanemo i dogovorimo u vezi placanja za papirologiju za klub...

Uglavnom ce sve biti javljeno na vrijeme svima...
 
Član
koliko sam ja cuo klub je u fazi registracije ako ne grijesim,ali neka ovi modricani to potvrde
 
Član
upravo je ovako kako je Ivica rekao...ja sam otisao na nekoliko okupljanja i gledao sam kako sve dogovaraju, al kad su prestali sa okupljanjima zbog zime, sve je palo u vodu...mislim da je to stalo davno jos...tj nista od toga nema...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top