Okupljanje subotom MODRIČA

Okupljanje subotom MODRIČA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
d3j4n0v1c je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
super bi sve pohvale ev ja sad dosao i mogu reci da je fino organizovano sve plusevi a ona furka s 87,5 frekvenciom mi je BETON

drago mi je da vam se svidjelo, i jedan mali demant, nije 87,5 vec 87,6 :lol: vidimo se sutra ako bude sve kako treba... ;)

hhahaha postujem postujem aj i sutra ce mo ganjat frekvencije heheh a extra bilo majke mi.a kao sto rece sutra smo kod nas
 
Član
Davor_ je napisao(la):
d3j4n0v1c je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
super bi sve pohvale ev ja sad dosao i mogu reci da je fino organizovano sve plusevi a ona furka s 87,5 frekvenciom mi je BETON

drago mi je da vam se svidjelo, i jedan mali demant, nije 87,5 vec 87,6 :lol: vidimo se sutra ako bude sve kako treba... ;)

hhahaha postujem postujem aj i sutra ce mo ganjat frekvencije heheh a extra bilo majke mi.a kao sto rece sutra smo kod nas

naravno, vidimo se sutra stari, i de mi posalji svoj msn da imam...
 
Član
sad ce i slike sa okupljanja da budu pa da mozete vidit kako je bilo a i za one koji nisu bili da vide da se isplati doc
 
Član
dodjite svi kada mognete u sto vecem broju... i mi cemo se potruditi da se oduzimo kada god budemo u prilici...
 
Član
u modrici je bilo extra, kao sto vidite, bilo je 35 auta na prvom javnom okupljanju...

zato kada budemo organizovali sledece. molimo vas da dodjete svi oni koji su zainteresovani za auta i koji ih cijene i postuju...

evo bilo je malo i divljanja tu vece na prvom javnom okupljanju u modrici...



klikni da pogledaš VIDEO
 
Član
e ja nisam ni vidio do sad ovo...dolazimo ja i Goxic u subotu sigurno sa svojim dzidzama!!!vidimo se...usput...svaka cast sto ste se sjetili da to organizujete i kod nas...ja pokusavao nekoliko puta al niko nije htio da nastavi i pomogne i ja odustao!!!
 
Član
EDIT i to golem:::ipak nemogu doci...imam svadbu sad mi pade na pamet...docicu nekad valjda...sledeci vikend odo u NS na sajam auta...pa me opet nece biti!!!:icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Član
Molimo sve one koji su zainteresovani i koji vole automobile da dodju na 2 javni skup u modriči koji ce se odrzati 18.11.2008...

ja vjerovatno necu biti tu ali ce moji ljudi da vas docekaju kako treba...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top