Okupljanje subotom MODRIČA

Okupljanje subotom MODRIČA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hmmmmm,,,,nesto sam razmisljo,,,,,,sta mislite da se napravi okupljanje na remontransu :icon_question:,,,nije losa lokacija,,,,,samo da se dogovori oko datuma,,,,,i sto vise raje pozvat,,,,,,ko se hoce zahebavat,,,ima i karting staza,,, :icon_smile:,,,
 
Član
lijep prijedlog, ali remontrans privatizovan. tako da bi bilo tesko bilo sta tamo organizovati...

ali ideja je super.
 
Član
da,, steta sto je privatizovan remontrans je extra lokacija za te zaj*ancije :) usput nikom ne smetash...!!
 
Član
a za remontrans,,,ljetos je bilo kao slucajno okupljanje,,,bio je ivica,zuco,milan,alem,ja,jedan iz odzaka neznam mu ime(sa crnim bmw-om),,i jos dvijica,,,nije bilo nikakvih problema,,,,a zna li ko slucajno ciji je remontrans,,da si vidi,dogovori sa covjekom da se okupimo tu,a da nista nece bit razbijano i nikakvog belaja,,,,da li bi se to moglo sredit?
 
Član
da, bilo je fino bilo je cak i driftanja na remontransu hehe.. a zasto ne razmislite i o drugim mjestima... nemoze se u odzaku nista organizovat ivice??
 
Član
CrueL je napisao(la):
a za remontrans,,,ljetos je bilo kao slucajno okupljanje,,,bio je ivica,zuco,milan,alem,ja,jedan iz odzaka neznam mu ime(sa crnim bmw-om),,i jos dvijica,,,nije bilo nikakvih problema,,,,a zna li ko slucajno ciji je remontrans,,da si vidi,dogovori sa covjekom da se okupimo tu,a da nista nece bit razbijano i nikakvog belaja,,,,da li bi se to moglo sredit?

taj je momak vec odrzavao par okupljanja auta, trajalo je malo i puklo je. mozda da je izdrzalo 2 mjeseca.

cisto sumnjam da bi dao. ali sto ti kazes vrijedilo bi ga pitati...
 
Član
to je ono bilo svake subote,,pa bila i potezanja,,jel to?,,,,al da je to vidit s njim,,al npr,,jednom ili dva puta mjesecno,tako subotu odvojit,,,,da ne postane dosadno,,,,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top