Okupljanje subotom MODRIČA

Okupljanje subotom MODRIČA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sreto je napisao(la):
znaci kod apoteke se skupljate,neko vece sam vidio par auta al nisam konto da je to.
jel se moze sta organizovat da se malo i potezemo auto mi je pri kraju s radovima a daleko april do prvog rejsa cekat il se samo okuplja styling ekipa:lol:

styling, nemamo mi auta za potezanja, sami dizeli :D, mozda ivica da bi htjeo ali to se onda mora po danu organizovati pa na pistu sto se mene tice.
 
Član
neznam nisam nikad na ppisti bio ajd ako ima kakvih interesanata da se skupimo oko 15og ako snjega ne bude:lol:
 
Član
to bi onda morao dogovoriti sa mojim prijateljima koji su dole. ja zivim u austriji i dolazim tek 25.12. tako da mozes sa njima da se cujes...
 
Član
sreto je napisao(la):
jel pista non stop otvorena,i ima li duzine......

da, pista je non stop otvorena, malo je put do nje zeznut, makadam je u pitanju do tamo, a ona je oko 750-800 metara duga. sasvim dovoljno za potezanja...

logicno da je duza da bi bilo zanimljivije.. ali i ovo dobro posluzi.
 
Član
Znači, zvanično okupljanje 26.12 - subota, iza sportske dvorane u Modriči. Čisto druzenje i zezanje, pa ako ima zainteresovanih neka napisu da znamo koga možemo očekivati ;););)
 
Član
uni--que je napisao(la):
Oko Koliko sati cete bit tamo??

pa milsim od jedno 20:00 pa nadalje...

wayoutwest.jpg
 
Član
nesto sam nacuo da ima nepozeljnih na tom skupu pa fino je znati ko su treba i njih na spisak stavit :lol:
 
Član
sreto je napisao(la):
nesto sam nacuo da ima nepozeljnih na tom skupu pa fino je znati ko su treba i njih na spisak stavit :lol:

svi su pozeljni koji nece naravno praviti probleme. ajd napisi na pm ko su nepozeljni za tebe pa da razmotrimo situaciju.

CrueL je napisao(la):
a sta je sa street race-a,,,hocel opet bit u modrici...?

na ljeto vjerovatno hoce...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top