Okupljanje subotom MODRIČA

Okupljanje subotom MODRIČA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ivica je napisao(la):
ako zelis dodji ako neces nemoras i cao a misli sta zelis
A sto se ti nadje uvrjedjen u ovom mom postu ajd molim te objasni.......
ja nisam imao sa tobom nikakvih nesuglasica neznam zbog ceg ovo pises:icon_rolleyes:
 
Član
pa aj reci mi molim te ko ti je reko da si nepozeljan?pa dodji da se druzimo nista vise,koju da popricamo.......a ostale pusti neka pricaju sta god zele........ti dodji;)
 
Član
sreto je napisao(la):
ivica je napisao(la):
ako zelis dodji ako neces nemoras i cao a misli sta zelis
A sto se ti nadje uvrjedjen u ovom mom postu ajd molim te objasni.......
ja nisam imao sa tobom nikakvih nesuglasica neznam zbog ceg ovo pises:icon_rolleyes:

Ponesite mu guma neka vam pistu iscrta... nemojte se bezze blamirat i prozivat da je Sreto negdje nepoželjan, jer nije sigurno... Ako je nekom prigovorio na neke radove oko auta, dobronamjerno je sigurno jer momak zna puno toga, sigurno više od vas svih praktično... a što je ljudina, to će te reći tek kad ga upoznate ;)

pozz.
 
Član
antrax je napisao(la):
sreto je napisao(la):
ivica je napisao(la):
ako zelis dodji ako neces nemoras i cao a misli sta zelis
A sto se ti nadje uvrjedjen u ovom mom postu ajd molim te objasni.......
ja nisam imao sa tobom nikakvih nesuglasica neznam zbog ceg ovo pises:icon_rolleyes:

Ponesite mu guma neka vam pistu iscrta... nemojte se bezze blamirat i prozivat da je Sreto negdje nepoželjan, jer nije sigurno... Ako je nekom prigovorio na neke radove oko auta, dobronamjerno je sigurno jer momak zna puno toga, sigurno više od vas svih praktično... a što je ljudina, to će te reći tek kad ga upoznate ;)

pozz.
care ja i sreto se znamo dobro tak da se nebrines....al nevidim u cem je problem,svi su dobrodosli;)
 
Član
antrax je napisao(la):
sreto je napisao(la):
ivica je napisao(la):
ako zelis dodji ako neces nemoras i cao a misli sta zelis
A sto se ti nadje uvrjedjen u ovom mom postu ajd molim te objasni.......
ja nisam imao sa tobom nikakvih nesuglasica neznam zbog ceg ovo pises:icon_rolleyes:

Ponesite mu guma neka vam pistu iscrta... nemojte se bezze blamirat i prozivat da je Sreto negdje nepoželjan, jer nije sigurno... Ako je nekom prigovorio na neke radove oko auta, dobronamjerno je sigurno jer momak zna puno toga, "sigurno više od vas svih praktično"... a što je ljudina, to će te reći tek kad ga upoznate ;)

pozz.

antrax ja cu reci da nije u redu da ti nekoga podcjenjujes i da ovako govoris. neko se stvarno na to moze uvrijediti, kao prvo ja. kako ti mozes znati sta ja znam u vezi toga?

zato molim te nemoj da se bez potrebe prepiremo oko toga.

a za sretu, niti znam momka, niti imam sta protviv njega.

rekao sam mu da mi se javi na pm.

niko se nece moliti da dodje.

ko dodje dobrodosao je.

Davor_ je napisao(la):
Sinovi vidimo se u MD :) sam nemojte da bude driftera pod rucnom :lol:

Davore vidimo se ako bog da. Ma za vrijeme cemo se jos dovoriti. Dok se organizujemo. A sve ce biti objavljeno na vrijeme. 19:00, 20:00, pa cemo odluciti izmedju tih termina ;);)
 
Član
e ovako da se ja opet javim da ne dolaze drugi u sukobe zbog mene sto ne zelim i necu.....
kako sam cuo doslo je do nekih ne suglasica izmedju mene i jedne osobe koju necu imenovat a nema uopste veze sa rejsom da bi ja bio nepozeljan i da je sukob u vezi auta......
necu je imenovati zato sto nebi ni sa kim bio u sukobu zbog nekih stvari po meni djecije prirode i nebi htjeo dovesti prijateljstvo u pitanje zbog tih trivijalnih stvari samo sam htjeo dat mu do znanja da znam i da zidovi imaju usi i ja cu se prema njemu nastavit ponasati kao i pre jer ljucki je prastati a brate i nema razloga....
eto nemojte se prepirat zbog mene jer ko me zna on zna ko sam,ovo je bilo samo da decku otvorim oci da su to nebitne stvari u zivotu i da je prijateljstvo bitnije....;)
 
Član
sreto je napisao(la):
e ovako da se ja opet javim da ne dolaze drugi u sukobe zbog mene sto ne zelim i necu.....
kako sam cuo doslo je do nekih ne suglasica izmedju mene i jedne osobe koju necu imenovat a nema uopste veze sa rejsom da bi ja bio nepozeljan i da je sukob u vezi auta......
necu je imenovati zato sto nebi ni sa kim bio u sukobu zbog nekih stvari po meni djecije prirode i nebi htjeo dovesti prijateljstvo u pitanje zbog tih trivijalnih stvari samo sam htjeo dat mu do znanja da znam i da zidovi imaju usi i ja cu se prema njemu nastavit ponasati kao i pre jer ljucki je prastati a brate i nema razloga....
eto nemojte se prepirat zbog mene jer ko me zna on zna ko sam,ovo je bilo samo da decku otvorim oci da su to nebitne stvari u zivotu i da je prijateljstvo bitnije....;)

svaka cast tebi. zato navrati da se upoznas sa ostatkom moje ekipe. jer smo uvijek za dobro druzenje!!! ;);););)
 
Član
@d3j4n0v1c: izvini kolega nit se poznajemo nit išta... ali Sretu poznajem lično, i smijem garantovat za njega kao čovjeka što se barem tog tiče... i smijem pričat šta mi je želja za njega... jer nema se o njemu šta loše pričat... tako da ;)

A što se znanja tiče, ovdje sam samo naveo rad i djela njegovih ruku, na to sam mislio... ništa drugo... i to nema potrebe da se neko zamjera, tj. zbog nečeg ko šta i kako zna uradit... imam i ja kolega koji se bave mojom profesijom, neki su bolji od mene, ja sam bolji od nekih, pa se opet družimo i nikad oko tog ne zamjeramo... tako da nema potrebe se raspravljat :cool: To mi je bila vodilja za predhodni post koji sam napisao, jer na okupljanju da neko bude nepoželjan nema logike nikakve...

živi zdravi i veseli bili, bitno je druženje ;)

pozdrav.
 
Član
ocekujemo sto vise raje. svi su dobrodosli. od 20:00 pocinjemo ;););), zato dodjite svi koji volite da se druzite, upoznajete, pricate o automobilima i svemu vezano za tu temu... ;););)

antrax je napisao(la):
@d3j4n0v1c: izvini kolega nit se poznajemo nit išta... ali Sretu poznajem lično, i smijem garantovat za njega kao čovjeka što se barem tog tiče... i smijem pričat šta mi je želja za njega... jer nema se o njemu šta loše pričat... tako da ;)

A što se znanja tiče, ovdje sam samo naveo rad i djela njegovih ruku, na to sam mislio... ništa drugo... i to nema potrebe da se neko zamjera, tj. zbog nečeg ko šta i kako zna uradit... imam i ja kolega koji se bave mojom profesijom, neki su bolji od mene, ja sam bolji od nekih, pa se opet družimo i nikad oko tog ne zamjeramo... tako da nema potrebe se raspravljat :cool: To mi je bila vodilja za predhodni post koji sam napisao, jer na okupljanju da neko bude nepoželjan nema logike nikakve...

živi zdravi i veseli bili, bitno je druženje ;)

pozdrav.

uredu je, samo si se mlo ruzno izrazio, pa mi nije uredu to bilo. mozda sam ja citav zivot proveo popravljajuci auta, kamione i sada da neko tako nesto napise jbg. uglavnom nisi mislio to tako.

za sretu nemam nista protiv jer neznam momka, covjek ako dodje, upoznacemo, druziti, zezati, kao i svako drugi...

uglavnom dodjite svi koji nemate sta raditi 26.12. a nije vam predaleko i preskupo :123:;););)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top