Okupljane Velika Kladuša_ko dolazi pogledati_

Okupljane Velika Kladuša_ko dolazi pogledati_

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa ja sam nabrojao blizu 10 auta,prije nego sto ih pustis pitaj dal su mooja ekipa.a sad iz bihaca neznam ko je glavni,mislim da je kadija za svoju grupu,a ovi ostali su se meni javili.valjda nisu krkani,ne poznajem ih sviju..
ja sam u sloveniji,nadam se da cu stici sutra.
sok vec ceka u gepeku;)
 
Sad smo imali sastanak 2h,malo smo povukli veze oko policije da nebude problema..Tek cemo sutra ujutro znati rezultate...A necemo nikome braniti ulaz..tako smo odlucili...Posto nas ima puno ice mozda od kule prema dolje...ili van toga..uglavnom ce biti na starom gradu..nesekiraj te see...
Bice momak koji ce odrediti kako ce te se parkirati..i Redati tako da nebude problema..ja cu ovdje onaj tamo..itd..znat ce se neki red..
uglavnomm mislimo za prvi put da ce ispasti vise nego dobroo..
Sto se tice voznje kroz grad nemoj da bude neki preticanja kolone itd..jbg..
Nego svi u red i polakoo...A i to ce se znati ko je vođa i ko vodi kolonu i gdje vodi..sve je dogovorenoo...
Uglavnom Dobro Dosli...

I nadajmo se lijepom vremenu;)
 
Al ne odustajemo bicee odrzano okupljane...a ko bude gladan,zedan sve se ima na jednom mjestu..hehe...nece hvaliti nista..a mi cemo par gajbi obezbjediti i sokova..da vas pocastimo;)
 
Samo da vam javimm..
Nema veze sto ova kisa pada,okupljane ce biti..Valjda ce prestati,kad mi budemo trebali da se okupimo...
Policija je rjesena..Nasli smo veze i nece snjim biti problema..Jedino bas ako se nade neki budala..
Pice ce dobivati klub,npr Bihac 2-3gajbe itd...Nece biti na jednom mjestu pa da svako uzima sebi..Da nebi kasnije ispalo oni ovako a mi ovako...Sve zavisi koliko vas bude..Bice pica..
Sastanak ce se objaviti kad dodete,mislim da ce biti oko 17:30h, i to samo par njih...koji su glavni...
Npr iz kluba Cazina na sastanku ce biti trojica njih,i sta se rjesi na sastanku oni prenesu drugima..a tako vrjedi i za bihac i ostale opcine....jer se nece moci svi skupa da imaju sastanak itd..
Odrzat ce se u Mejdanu na Starom Gradu..
Dogovor za veci skup,otvaranje klub itd..vise tema ce biti obradeno na sastanku..

toliko od mene sad idem..kome budem trebao ima moj broj mobitela nek pozove..
Dobro Dosli

Ernad
061 311 552
 
kadija_1.6td je napisao(la):
hehe samo steta sto necu moci ostati do kraja moram na put sutra vece tako da cu ranije da vas napustim

kadija,daj ti meni broj svoj il mi se javi na 061773623,ja cu vas cekatti u maloj kladusi pa da se prikljucim sa vama
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top