Okupljane Velika Kladuša_ko dolazi pogledati_

Okupljane Velika Kladuša_ko dolazi pogledati_

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Okupljane Velika Kladuša

razgovaro sam sa par momaka koji su zainteresirani, i 99% dolazimo javim ti na vrijeme dok se jos izdogovaramo. ja i jos 2-3 dolazimo 100% uglavnom sve ces biti obavjesten na vrijeme.
 
Član
RE: Okupljane Velika Kladuša

Lijepo,samo neka nam dođe što više raje...

To ćer sigurno biti još jedan lijepi događaj u našem gradu,mislim našem,to je na neki način moj grad isto,jer već tamo sam nekih 15-ak godina,iako sam rodom iz Cazina...

Ali Kladuša u srcu.:icon_biggrin:
 
RE: Okupljane Velika Kladuša

ok,samo mi javite koliko vas dolazi da znamoo..jer ima nas dosta,prijaviti vec,pa neznam izgleda da necemo uspjeti sve oko kule da ce neki parkirati i dolje uz cestu..al nema veze..vazno je da se druzimo..
za goste besplatno pice:D
 
RE: Okupljane Velika Kladuša

racunaj oko 10 dace nas biti jer svi s kojima sam prico su rekli da ce ici sto znaci da bi moglo biti jos uglavnom bihac dolazi 100%
 
RE: Okupljane Velika Kladuša

gdje cemo vas sve..hehe...salim se imaaa mjestaa za svee..al necemo moci sve da poredamo kako treba..
al bice ovakoo..oko kule smo dogovorili da idu jedno 30auta oni nabrijani vec i koji ucestvuju u organizaciji..i onda se sve drugo reda uz ovu cestu dolje,
al kad bude obilazak grada, i kad se onda vratimo drukcije cemo se redati..
sve ce da bude objasnito.;)

nemoj te nam samo zamjeriti ako nestane pica..:D
jer stvarno nas ima..ako ne zajebu pojedini..javili su se iz bos.otoke da dolaze istoo..
pa cemo da vidimo...
jer ipak sam ja ovo sve pokrenuo a ja najmlad jbg.. 20godina..pihhh
 
RE: Okupljane Velika Kladuša

ma nije belaj ima birtija hehhe snacemo se mi. samo de mi reci kad je start toga da znam s ljudima dogovoriti kad cemo krenuti. svaka tebi cast dade ti meni ideju da pokusam nesto napraviti i kod nas u bihacu.
 
RE: Okupljane Velika Kladuša



jesi dobra ideja,al evoo danas idem u policiju da podnesem zahtjev za odrzavanje okupljana..da nebi bilo problema..jer ce nas bitii..a to kad krene kroz grad..znas i sam kakvi masina ima i kako ce se to cuti..hehe..bice ovi momci i sa brdski trka.;)
 
RE: Okupljane Velika Kladuša

dobro nam dosli...;);)

podnio zahtjev u policiji za skup i oni mi odbili...kao nemoze se odrzati ako nisi registrovan...valjda nece biti problema:icon_twisted:
al svejedno okupljane ce da bude..
uglavnom imamo dozvolu od direktora Stari Grad za mjestoo gore..
A policija nam nemoze nista ako nestvaramo probleme..to je samo jedno obicno okupljane,sastanak i dogovor za odrzavanje buduceg dvodnevnog okupljana na starom gradu..
a tu ce nam morati dati dozvolu..jer cemo imati dosta vremena..da to rjesimo,a tu su nasi prijatelji iz MK Hrnjice da nam pomognu oko toga..

pozzz:cool:
 
RE: Okupljane Velika Kladuša

ovako iz bihaca dolaze momci sa 4 auta,kadet,bmw,neki jeep il sta je vec nemam pojma znam samo da trga gace i fiat hgt.nadam se da cu i ja stici,jer sam za vikend u slo.tako da znas,ako ja nebudem tu ko ih je najavio;)

a to za policiju,ko ih sisa.
 
RE: Okupljane Velika Kladuša

bihac: golf2(x2),3,4 korsa, bravo, a4(?) i jos nemogu se sjetit vis ko sta vozi uglavno bice nas
 
Član
RE: Okupljane Velika Kladuša

Valjda ce biti zanimljivo... A bio bi i red da i mi imamo klub u Kladusi... Samo napred momci... svaka cast da se i toga neko sjetio u nasem gradu....
 
Član
RE: Okupljane Velika Kladuša

Hajde nadam se da će biti raje i da će vas vrijeme poslužiti,a bliži se polako datum... :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top