Okupljane Velika Kladuša_ko dolazi pogledati_

Okupljane Velika Kladuša_ko dolazi pogledati_

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovom vas prilikom obavjestavamo da se dana 19.04 u Velikoj Kladusi tacnije na Starom Gradu odrzati po prvi put jedno okupljane ljubitelja automobila..Za vrjeme tj u koliko ce se sati tacno okupljati jos nismo odlucili..al bice sve na vrjeme.
Posto je to nama prvi put nemoze se ocekivati od nas organizatora,da sve bude ok..Jer se dosad nikad nismo susretali s tim, al gledat cemo da bude sve najbolje...
Zelimo da nas bude sto vise,i da neki od vas nam objasni sve detalje kako ide sve..Jer nam je u planu ovog ljeta da otvorimo Auto Klub jer to je potrebno ovom gradu..
Nek mi neko na PM posalje sta nam je osnovno da bi jedno okupljane bilo ok?Nezelimo da se osramotimo..
A sto se tice mjesta za okupljana mislim da je ok..cak sto vise nece svako moci ni da ude automm..Jer znate kakvi sve ima budala po gradu,za te frajere ce ulaz biti zabrannjen da nebi doslo do neki problema ili cak vise da se osteti koje auto budalestinom...spusti se rampa i autom se nemoze uci u krug gdje cemo se nalaziti..
O svemu ostalom ce te biti obavjestenji..
Planiramo i neki program uvesti..Ako se uspije, i stignemo dogovoriti..
A tu ce biti i novinar da sve to prati i da objavi u nasim novinama Reprezent..
bice vise informacija za koji dan..

eto toliko za sada,svi su dobro dosli i nadamo se ugodnom druzenju,i da nam ne zamjerite ako nesto ne bude i ako nesto propustimo;)

lijep pozzz

P.S ajd nek mi neko napise kako je u B.Luci i Sarajevu bilo okupljane i redosljjed kako sve ide,,jel bilo voznje po gradu autima nakon svega itd...

MJESTO OKUPLJANA







Evo Vam link ovdje imate vise slika o mjestu okupljana,sve se nudi na jednom mjestu,osim onog najbitnijeg nemamo staze za SR to je jedini minus :icon_sad:

http://www.starigrad-kladusa.com/
 
RE: Okupljane Velika Kladuša

auuu jest lijepa lokacija da sam blize rado bi se najavio da cu doci ovako mogu samo da ocekujem slike sa druzenja:icon_sad:
 
Legend
RE: Okupljane Velika Kladuša

nista ne obecajem , nadam se da necu imati nikakvih obaveza da dodjem malo,a ujedno ako neko iz kluba bude htjeo ... jos bolje ;)
 
RE: Okupljane Velika Kladuša

Sad sam sve dogovoriooo gazdom za kucice..nece biti noc 30km nego 20km...neki popust valjda:D al to ko misli da noci..
za rostilj ima posebno jedno mjesto..ma sve super..pravo mjesto za okupljane..
 
Član
RE: Okupljane Velika Kladuša

hmmm... pa nije puno uopste!
Ajmo da se organizujemo pa dernek napravimo :)
 
RE: Okupljane Velika Kladuša

mi bi voljeli da dodete,u sto vecem brojuuu..da nam dadnete podrsku pa da i taj klub otvorimo;)
 
Početnik
RE: Okupljane Velika Kladuša

ako su .nOKe i nokke za to da se ide, i ako nije previse daleko od kaknja, onda bi i ja dosao...
 
Početnik
RE: Okupljane Velika Kladuša

Chuza je napisao(la):
Qume samo jedan info,19.4 u Sa je Street Race ;)

tu sam obavezno ;) al ne znam kad su oni skontali ovo okupljanje..

Oggy je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Qume samo jedan info,19.4 u Sa je Street Race ;)

tu sam obavezno ;) al ne znam kad su oni skontali ovo okupljanje..

uuuuh,sad ugleda,ne valja vam datum nista..jbg,nista,ostaje sarajevo..
 
Član
RE: Okupljane Velika Kladuša

Datum nevaljaopet će se nešto morati pomjerati i zajebavati.I na kraju imam osjećaj od toga ništa neće biti.Iako sam veliki ljubitelj autića a i Starog Grada.;)
 
RE: Okupljane Velika Kladuša

nije tvoje da mislis koliko ce biti,znamo sta radimo...
i znamo koji su klubovi potvrdili dolazak:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top