Okupljane Velika Kladuša_ko dolazi pogledati_

Okupljane Velika Kladuša_ko dolazi pogledati_

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Okupljane Velika Kladuša

blizi se polakoo..nadam se da ce biti dobrooo..samo da policija nebi zajebavala...al valjda necee.vazno je da se druzimoo...i okupimoo svii...i da lijepo popricamo o svemu...
a mi cemo se potruditi jos da vas lijepo ugostimoo..i pocastimo picem..
a ko hoce nesto vise..jbg..nece se moci,ima trgovina u blizini da se uzme jos..a ima i restoran odmah na starom gradu..tako da nece valjda biti problema..
Vjeruj te sam se brinem o svemuuu..Letam tamo ovamoo..da se skupe pare da vas docekamo itd..
Jer tesko je sa ljudima nasimaa..Al vecinu cu para ja dati da sve bude ok..jer ja cu se crveniti..al nemojte mi zamjeriti...jer sam jos mlad i tek se uklapam u ovoo,pa takoo...
Al najbitnije je da se druzimoo..

Lijep Pozzz;)
 
RE: Okupljane Velika Kladuša

druze ne sekiraj se niko ti nece zamjeriti bito je da se probije led nek je bar neko krenuo na nasem kantonu s okupljanjima svaka tebi cast:cool:
 
RE: Okupljane Velika Kladuša

ja cu ici u zatvor al okupljane ce bitii..nemogu nam nistaa..nece valjda biti problema..
to i ja kazem vazno je da se krene i da se upoznamoo...
svi ludimo za ovim..a ja pogootovo, mmislimm samo o autima i nista drugoo..
i bice mi drago vas docekati..
svi me pitaju kako sam se toga sjetioo..al jbg gdje necu kad mi je samo to u glavi:D
I danas me zvao neki momak iz Novog Sada rodom iz Bihaca..Zna li ga tko?
Kaze da ce doci sa ekipom od 10auta..
 
Član
RE: Okupljane Velika Kladuša

jedan prijedlog ne bi bilo lose za one iz sarajeva koji misle ici da se nadju negdje pa laganoo prema V. Kladusi a oni koji su usput da negdje cekaju pozz.
 
RE: Okupljane Velika Kladuša

ako uspijem stici donosim nekoliko gajbi sokova,da ti malo pomognem;)
ipak moramo se mi domacini potruditi;)

zao mi samo sto necu stici auto ofarbati,nakon prvog farbanja ima dosta gresaka...al ponijecu ceradu da ga prekrijem:cool:
 
RE: Okupljane Velika Kladuša

Hvala drug,a jbg nije to samo moje ili nase okupljane nego sviju nas,pogotovo sa kantona nas..al red je da mi pocastimoo goste..koliko toliko bar da ne ispadne sad da smoo...vazno je da se upoznamoo..i dogovorimo kako dalje...i da bude vise okupljana ovakvi..mada mislim da nije bilo na drugim ovako okupljanima da se casti..al et...Nadam se da ce nas vrjeme posluziti..a i policija da nas nece dirati..
Lijep Pozzz
 
Ej ajd ovi koji dolaze iz Bihaca mogu li znati otprilike tacan broj auta??
Jer ste se svi formirali u neke grupice...Pa neznamm...Treba nam otprilike tacan broj auta...
Pa mi javite..Kako ste zamisljali i koliko vas je planiralo doci...

A AMK Cazin koliko vi imate auta koji ce doci 90%??
Da znamo kako cemo da redamo auta...Jer necemo da se razbacamo sad..
Bice 2 momka koji ce biti zaduzeni da vam kazu gdje ce te i kako parkirati...
Molimo da ih poslusate..a ne sad ovaj ce ovdje ovaj tamoo...Mora se znati neki red...


Pozzzz;)


Ernad
 
dolazi iz bihaca abd i Nissan primera uz ove nabrojane,a ono sto mi je najdraze ide i nas lijepi dzipac tj Isuzu sport rodeo.......
 
dogovor je bio s ovima sto sam prico da krecemo ispred ilme rio mare dole u jablanskoj skup je oko 14:30 tako da emo krenuti vjerovatno u 3 dok svi dodju ko zakasni nek stize
 
Ok,da znam...Znaci oko 20 auta...
Abdulmalik,jel i vasa ekipa ona spada u tu grupu...
Rekao si da vasa ekipa dolazi sa oko 10auta..Jel to ista ekipa?? ili opet nest drugo?

Pozzzz

Ernad;)
 
Kako god,dobro ste dosli..i molimo vas bez neki sad problema..da imamo problema policijom i da nas rastjera..zato momci pamet u glavu..a sve ce vam biti objasnito od nas par..sto ce biti tu..kako i sta??

I koje voda/ glavni biscana trebat cu sa njim razgovarati o necemu..
Nek mi se javi na broj ili mu dadnite moj broj pa nek mi se javi..

061 311 552
Ernad
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top