Ode vozacka na hladjenje!!!!!

Ode vozacka na hladjenje!!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da ti nisi sta pobrkala? Za prekoracenje od 20-30 km/h u naseljenom mjestu, kazna je 50 ili vise KM - bez oduzimanja vozacke. Za prekoracenje preko 30 km/h u gradu, kazna je od 100 KM pa na gore - plus oduzimanje vozacke na mjesec dana, ak se ne varam. Sto se tice prekoracenja u gradu do 20 km/h, kazu da u novom zakonu ima "rupa" i da nema propisane kazne za to. Zbog toga i ove radar kamere slikaju na 20+ km/h preko ogranicenja. Vec na otvorenoj cesti i za prekoracenje iznad 10 km/h ima kazna...
 
Član
Pa na stupu je ogranicenje 60 km/h a ja sam vozila 98km/h sto znaci da je prekoracenje od 38 km/h.
Da sam vozila 90km/h dobila bih 50 km kazne i prosla bih bez oduzimanja vozacke!!
 

JD.

Član
pa da, ali ti oni govore da si trebala dobit 100 KM kazne a ne 150 + 50 kako ti rece... zali se na sudu da ti smanje kaznu :)
 
sto se tice voznje bez vozacke ja je nemam od 30.03.2008 od proslog test day-a, dok sam hondu derao skoro svaku noc me zaustavljali i izvlacio se na zaboravljene dokumente, ili ih pocastio nekad me i pisali nesta bezze pojas ili slicno, ali odkad vozim MK3 (6 mjeseci) nisu me mozda 2-3 puta samo zaustavili i samo me jednom pisali, ali poprilicno pazim kako vozim, ne divljam, jbg tako lelo moze se i bez vozacke voziti jos iskreno ti si zensko prije ce ti oprostiti nego nama muskarcima, pa kako hoces......

P.S JD je u pravu za svoje postove....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top