Ode vozacka na hladjenje!!!!!

Ode vozacka na hladjenje!!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
JD. je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
A gdje nema patrola,non stop ih svukuda ima,jucer su bili na svakom mogucem semaforu!!

hahaha pa sama kazes da te uvijek uhvate zbog prekoracenja, odgovorila si sebi na pitanje... nemoj se ganjat pa te nece ni zaustavljat :icon_biggrin:

mene nisu zaustavili vec godinu i po, a kazes na svakom su semaforu hehe ... ne ureklo se :D

a sto se tice predavanja vozacke predaj je jer ce ti nakon nekog vremena poslati jos 100 KM kazne zato sto nisi predala vozacku, ne mozes vjecno izbjegavat da je predas... i naravno kad je budes podizala nece ti je dati ako imas neplacenih kazni, pa imaj i to na umu...

ako te zaustave pravi se luda da si zaboravila dokumente vamo tamo i nece te sigurno puno peglati, dobijes kaznu 30 KM za nenosenje dokumenata i to je to



how jes no, dobro veče , vozacku i saobracajnu, nemam oki, on provjeri i kaze deportovana, i bas me zanima sta onda??????
 

JD.

Član
pa kazem pravi se lud slozi neku pricu, ostala mi u drugoj jakni/torbi, odglumis malo, fol nazoves kuci da vidis jel ti ostala, fol se zabrines da nisi izgubio i slicno a ne da samo kazes NEMAM

znam dosta ljudi koje tako zaustave bez vozacke i samo prodju sa 30 KM.. ne bi dzaba pisao
 
Član
Micky je napisao(la):
JD. je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
A gdje nema patrola,non stop ih svukuda ima,jucer su bili na svakom mogucem semaforu!!

hahaha pa sama kazes da te uvijek uhvate zbog prekoracenja, odgovorila si sebi na pitanje... nemoj se ganjat pa te nece ni zaustavljat :icon_biggrin:

mene nisu zaustavili vec godinu i po, a kazes na svakom su semaforu hehe ... ne ureklo se :D

a sto se tice predavanja vozacke predaj je jer ce ti nakon nekog vremena poslati jos 100 KM kazne zato sto nisi predala vozacku, ne mozes vjecno izbjegavat da je predas... i naravno kad je budes podizala nece ti je dati ako imas neplacenih kazni, pa imaj i to na umu...

ako te zaustave pravi se luda da si zaboravila dokumente vamo tamo i nece te sigurno puno peglati, dobijes kaznu 30 KM za nenosenje dokumenata i to je to



how jes no, dobro veče , vozacku i saobracajnu, nemam oki, on provjeri i kaze deportovana, i bas me zanima sta onda??????

Onda-

"Daj nasoj policiji barem PETAK"
:D
 
Legend
JD. je napisao(la):
pa kazem pravi se lud slozi neku pricu, ostala mi u drugoj jakni/torbi, odglumis malo, fol nazoves kuci da vidis jel ti ostala, fol se zabrines da nisi izgubio i slicno a ne da samo kazes NEMAM

znam dosta ljudi koje tako zaustave bez vozacke i samo prodju sa 30 KM.. ne bi dzaba pisao

il mu das 10 na kafu :D
 
Član
arminnn je napisao(la):
vidio veceras golfa u Pofalicima;)


Aha ..bila ja kod sestra..poslije toga isla oprati auto i vjerovali mi ili ne vozila sam sve 60-80km/h.....

vw_damir je napisao(la):
Micky je napisao(la):
JD. je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
A gdje nema patrola,non stop ih svukuda ima,jucer su bili na svakom mogucem semaforu!!

hahaha pa sama kazes da te uvijek uhvate zbog prekoracenja, odgovorila si sebi na pitanje... nemoj se ganjat pa te nece ni zaustavljat :icon_biggrin:

mene nisu zaustavili vec godinu i po, a kazes na svakom su semaforu hehe ... ne ureklo se :D

a sto se tice predavanja vozacke predaj je jer ce ti nakon nekog vremena poslati jos 100 KM kazne zato sto nisi predala vozacku, ne mozes vjecno izbjegavat da je predas... i naravno kad je budes podizala nece ti je dati ako imas neplacenih kazni, pa imaj i to na umu...

ako te zaustave pravi se luda da si zaboravila dokumente vamo tamo i nece te sigurno puno peglati, dobijes kaznu 30 KM za nenosenje dokumenata i to je to



how jes no, dobro veče , vozacku i saobracajnu, nemam oki, on provjeri i kaze deportovana, i bas me zanima sta onda??????

Onda-

"Daj nasoj policiji barem PETAK"
:D


Prije neki dan Eldina tako zaustavili i on fakat zaboravio dokumente i odmah provjeravali!!!!
 
Član
vladica85 je napisao(la):
nemoj pricati da si vozila 60-80,kako je GTI to mogao podnijeti,mislim da se poceo gusiti:lol::lol:

Samo je kasljao malo ..nije bilo ozbiljnijih posljedica,a valjda mi ostala navika jer kad vozim BMW onda je brzina uvijek na 80 km/h i vidim to pali,nikad me ne zaustave ni sa njim ni sa mitsubishijem,pa kontam da probam i sa GTI-jem eto uspjelo veceras!!
 

JD.

Član
GTI 16V je napisao(la):
Prije neki dan Eldina tako zaustavili i on fakat zaboravio dokumente i odmah provjeravali!!!!

nazalost niko ti ne moze garantovati da ce ovo sto sam rekao upaliti svaki put...
 
Član
ako tule vidi, nek on i isprica pricicu sta je policajac meni reko, a evo moji odgovori: NEMAM, NECU, NEDAM!!! AJ ODMAKNI SE PREPARKIRACU!!! .... i poruka mr. policemen-ima nako usput kad vec prate forum jeste nediraj lava kad hoce da jede cevape .... JASNO!!! ....
 
joj preseravanja na 5 stranica... moras bit fkt ...... da u svom gradu gdje znas svaku kameru gdje je da izgubis vozacku,,,il si mozda iz busovace??? a ove price oko gti-a jao jao furackih prica kent beliv it ne mislim samo na ovo ovdje daj se malo spusti na zemlju, dobro potegnut se tu i tamo...al ja od tebe samo sta vidim da pises ja se trkala s ovim ja se trkala s onim daj ba vise....ko sto je par ljudi reklo dobro ce ti doc ovo da se ohladis malo;)
 
Član
Death_beat je napisao(la):
ajde de, nije kraj svijeta, gledaj to pozitivno..sad malo vise setanja, dotjeras liniju taman u vrijeme dosla kazna, proljece, pripreme za ljeto :) hehe

jel to hoces rec da je debela:lol:
sad si gotov majke mi:D
 
Član
Saznao sam da sad pišu za sve živo,što nikad nisu pisali sad pišu jer im treba za platu,jebala nas recesija,tako da se pazite svi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top