Ode vozacka na hladjenje!!!!!

Ode vozacka na hladjenje!!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edoze je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
ajde de, nije kraj svijeta, gledaj to pozitivno..sad malo vise setanja, dotjeras liniju taman u vrijeme dosla kazna, proljece, pripreme za ljeto :) hehe

jel to hoces rec da je debela:lol:
sad si gotov majke mi:D


:lol::lol::lol::lol:

MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
joj preseravanja na 5 stranica... moras bit fkt ...... da u svom gradu gdje znas svaku kameru gdje je da izgubis vozacku,,,il si mozda iz busovace??? a ove price oko gti-a jao jao furackih prica kent beliv it ne mislim samo na ovo ovdje daj se malo spusti na zemlju, dobro potegnut se tu i tamo...al ja od tebe samo sta vidim da pises ja se trkala s ovim ja se trkala s onim daj ba vise....ko sto je par ljudi reklo dobro ce ti doc ovo da se ohladis malo;)

Ne znam da li si corav pa ne vidis da pise da je u pitanju slikanje iz 10.mjeseca ,a tada su tek postavili kameru na stupu i nisam znala uopce za nju... Bit tvog komentara je da se malo pravis pametan ,a nemas s cim :lol::lol::lol:
Ne znam samo koliki moras biti .... da razneses onoliko peticu,a jaos je diesel ne daj boze da vozis sta brze ne bi daleko stigao!
Ne zabadaj nos tamo gdje mu nije mjesto ,ako ti je preseravanje zaobidji i zdravo!!!
 
Član
edoze je napisao(la):
ne mogu ti pisat ak si regularan,tako da,opet je sve do vozaca;)

Koliko nas se veže,možda 1% na forumu,isto tako i P naljepnica..Neću se ja pravit pametan i jurcati,prolaziti kroz crveno ali nit se vežem nit imam naljepnicu i dosad nisam brinuo ali vremena se mijenjaju :D
 
Član
edoze je napisao(la):
lejla sto napade covjeka:lol:

Zato sto se petlja tamo gdje mu nije mjesto i ovo nije prvi put da on pravi neke ispade,prvi je poceo!!!

Schumi je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ne mogu ti pisat ak si regularan,tako da,opet je sve do vozaca;)

Koliko nas se veže,možda 1% na forumu,isto tako i P naljepnica..Neću se ja pravit pametan i jurcati,prolaziti kroz crveno ali nit se vežem nit imam naljepnicu i dosad nisam brinuo ali vremena se mijenjaju :D

Ja se evo prva ne vezem nikad ama bas nikad ..nitinosim slovo P i vozim iza 23..tako da mi uvijek moze naci nesto od to troje..Medjutim kad vozis brzo onda te niko ne pita za ovo troje prethodno nabrojano
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
joj preseravanja na 5 stranica... moras bit fkt ...... da u svom gradu gdje znas svaku kameru gdje je da izgubis vozacku,,,il si mozda iz busovace??? a ove price oko gti-a jao jao furackih prica kent beliv it ne mislim samo na ovo ovdje daj se malo spusti na zemlju, dobro potegnut se tu i tamo...al ja od tebe samo sta vidim da pises ja se trkala s ovim ja se trkala s onim daj ba vise....ko sto je par ljudi reklo dobro ce ti doc ovo da se ohladis malo;)

O brate, svaka cast!!

Potpis ko DZAMIJA! :D

A vezano za ostatak posljednjih postova... uvijek se vezem (jbg, ubi onaj zvuk ako se ne svezem, a nisam papak da iza sjedista provlacim, tako da mi je to postala zdrava navika) ... nikad me radar nije uslikao a vozim i do ... jako brzo... po gradu ^^ :D

Ako drotovi citaju ovo, mislim na grad u video igrici... :D

Sto se zalbe tice... probaj se izvaditi na hitni medicinski slucaj, zurila do Ine da uzmes nesto, neko ti slago da je prema dole dezurna apoteka, il nest ;D
 
Član
sto da nesmijes ja kako sam polozio nisam vozacku imo kod sebe mjesec dana ukupno kad me zaustave samo kazem zaboravio je i pise kaznu 30km za nenosenje dokumenata..ma slobodno vozaj neces valjda pjeske ici na fax heh
 
edoze je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
ajde de, nije kraj svijeta, gledaj to pozitivno..sad malo vise setanja, dotjeras liniju taman u vrijeme dosla kazna, proljece, pripreme za ljeto :) hehe

jel to hoces rec da je debela:lol:
sad si gotov majke mi:D

ma kaaakvi, nego znas ono: uvijek moze bolje :D tako cure uvijek razmisljaju :lol:
 
Član
Shonfol je napisao(la):
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
joj preseravanja na 5 stranica... moras bit fkt ...... da u svom gradu gdje znas svaku kameru gdje je da izgubis vozacku,,,il si mozda iz busovace??? a ove price oko gti-a jao jao furackih prica kent beliv it ne mislim samo na ovo ovdje daj se malo spusti na zemlju, dobro potegnut se tu i tamo...al ja od tebe samo sta vidim da pises ja se trkala s ovim ja se trkala s onim daj ba vise....ko sto je par ljudi reklo dobro ce ti doc ovo da se ohladis malo;)

O brate, svaka cast!!

Potpis ko DZAMIJA! :D

A vezano za ostatak posljednjih postova... uvijek se vezem (jbg, ubi onaj zvuk ako se ne svezem, a nisam papak da iza sjedista provlacim, tako da mi je to postala zdrava navika) ... nikad me radar nije uslikao a vozim i do ... jako brzo... po gradu ^^ :D

Ako drotovi citaju ovo, mislim na grad u video igrici... :D

Sto se zalbe tice... probaj se izvaditi na hitni medicinski slucaj, zurila do Ine da uzmes nesto, neko ti slago da je prema dole dezurna apoteka, il nest ;D

;)
 
GTI 16V je napisao(la):
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
joj preseravanja na 5 stranica... moras bit fkt ...... da u svom gradu gdje znas svaku kameru gdje je da izgubis vozacku,,,il si mozda iz busovace??? a ove price oko gti-a jao jao furackih prica kent beliv it ne mislim samo na ovo ovdje daj se malo spusti na zemlju, dobro potegnut se tu i tamo...al ja od tebe samo sta vidim da pises ja se trkala s ovim ja se trkala s onim daj ba vise....ko sto je par ljudi reklo dobro ce ti doc ovo da se ohladis malo;)

Ne znam da li si corav pa ne vidis da pise da je u pitanju slikanje iz 10.mjeseca ,a tada su tek postavili kameru na stupu i nisam znala uopce za nju... Bit tvog komentara je da se malo pravis pametan ,a nemas s cim :lol::lol::lol:
Ne znam samo koliki moras biti .... da razneses onoliko peticu,a jaos je diesel ne daj boze da vozis sta brze ne bi daleko stigao!
Ne zabadaj nos tamo gdje mu nije mjesto ,ako ti je preseravanje zaobidji i zdravo!!!
jos mi je samo trebalo da zoomiram to furanje, dobro bona sad si cool nemas vozacke....moj post nema sta da bude pametan ili ne on je cinjenicno stanje...ovaj daljnji dio tvog posta ne moram da komentiram jer je bezobrazan s tvoje strane, ja znam sta je bilo i kako je bilo isto tako znam da ja nisam kriv odnosno tako je nadlezni organ rekao i ko pravi zajebanciju od toga mogu mu samo pozelit slicnu situcaiju da shvati koliko je neumjesna zahebancija na taj nacin al to nije bitno, tu se vidi tvoj nivo...
 
Član
magnum,ne diraj pusowachu,doci ce ti LudoA,ima minigun montiran na 207-icu:lol:
de ljudi ohladite,stvarno je radi gluposti ovo sve
 
Malo kasnim s temom al moram i ja ovdje da prokomentarišem ipak...nije mi jasno samo kako 150 km :icon_eek: :icon_question:
Ja sam za kameru dobila 50 km kaznu bez zabrana i kaznenih bodova, ograničenje je bilo 60 km/h a vozila sam 93 km/h, a kada su me s peticom uhvatili kazna je bila 100 km, 1 mjesec zabrane i 2 kaznena boda, ograničenje takođe bilo 60, ja vozila 110...e sad stvarno ne kotnam gdje tebi nađoše tih 150+ još 50 ako sam dobro razumjela? :icon_eek: Kolko je to onda na Stupu ograničenje? 20 km/h? :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top