Ode vozacka na hladjenje!!!!!

Ode vozacka na hladjenje!!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Danas sam dobila Rjesenje photo sessiona iz 10 mjeseca na stupu. Naime vozila sam 98 km/h i kamerica me slikala.
Dobila sam 150 KM za to prekoracenje bzine plus jos nekih 50 KM za nesto ..
Zabrana na mjesec dana,eeeeeeeeeee sad me zanima kome ja trebam dati ovu vozacku :icon_cry::icon_cry:!!!


2059xes.jpg

2ldceat.jpg
 
Član
A bila si se i usijala :D
Naravno salim se.Pa kako to, joj sta ces sada nemoj samo zaboraviti da vozis:D
 
aaa cudo mi pa skoro pola godine trebalo da to dostawe ili ti prije bilo doslo pa se zalila jednom. u nas je 15 dana max da cekas da ti dodje jedino ako imas koga da sjedi u sobici u mup-u sa natpisom na wratima stacionarna kamera da se isti dan pozalis i da te obrisu :)
 
Član
eh dobila sam sa ovim rjesenjem i 2 uplatnice u koverti.
Ranije mi je stizalo samo obavjestenje da je postupak na sudu posto je prekoracenje vece od 30 km/h.
Joj kako mi je zao vozacke!!!
Sta mislite da li smijem voziti i bez nje makar da na fax ne idem pjeske???
 
Član
A smijes ti da vozis zasto nabi smijela da vozis.Samo neznam koliko je to dobro po tebe,jer ako te jope uhvate :icon_biggrin:
 
Član
kako davanje vozacke ba...ja sam presto brojat nakon godine zabrane sto se nabral'o....nikad nisam otiso predo...dolazili su i na vrata naravno nikad im nisam otvorio a i kasnije sam se naso van granica BiH...dolazili pozivi redovno i na kraju sve stalo...kad sam uzeo auto i moro ga prevest...rikno sam dosta kesha al niko vozacku nije ni spomeno...a i da jest opet im nebi dao...izgubio jarane i to je to...nebi im ja vozacku odnjeo nikad...
 
Član
Hajd necu se puno vozati !
Do sada me nikad jos nisu zaustavili u toku dana,uvijek iza 23 sata!
Valjda necu biti toliki peh da me zaustave!!
 
Član
Mene su zaustavili bez vozačke ali ona jedinica za podršku - kombi..Samo pitali gdje mi je vozačka ja rekao zaboravio,da su provjerili vjerovatno bih na*ebao,ali zadeverali se oko palice što su mi našli :lol:
Poenta,gdje inače znaš da imaju patrole ne idi tuda jer baš tad kad nemaš postoji šansa da te zaustavi,uvijek je to tako..I naravno kulturna vožnja :cool:
 
Član
Ajednom su me zaustavili na stupu kod Ine radarska kontrolavozila 115 ,a ogranicenje 60 ( posla na pumpu io usput se trkala sa audijem A3,nisma ih vidjela da vrebaju:icon_sad:)
Tada nisam imala nista od dok sa sobom jer sam samo posla do pumpe i nisu nista provjeravali,ali naravno napisali su mi prijavu!!
A gdje nema patrola,non stop ih svukuda ima,jucer su bili na svakom mogucem semaforu!!
 

IGY

Član
GTI 16V je napisao(la):
eh dobila sam sa ovim rjesenjem i 2 uplatnice u koverti.
Ranije mi je stizalo samo obavjestenje da je postupak na sudu posto je prekoracenje vece od 30 km/h.
Joj kako mi je zao vozacke!!!
Sta mislite da li smijem voziti i bez nje makar da na fax ne idem pjeske???

ja sam bio bez nje 2 mjeseca, i uredno sam vozao, cak i vise jer sam zaobilazio mjesta gdje ih obicno ima
samo vezanje i uredno davanje zmigavaca, prestrojavanje ne brzo voziti i to bi bilo to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top