octaviana

octaviana

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dobro odradjena oktavija,ima kod nas covjek isto dobro odradio,nista pretjerano,ko u tebe samo druge felge i nema ove bijele kombinacije
 

DSA

Član
bojan i stefan je napisao(la):
DSA je napisao(la):
ne vjerujem...sve sto budem stavljao, ici cu na original...znaci, one stvari sto idu na rs-ice ili L&K

ok original a ovjes standard ili promjena?I koje tockove planiras?
ici cu na gewinde, sa stelovanjem i visine i tvrodoce, mozda kw, ne znam...sto se tice tockova, kupio sam vec 17-ke Pegasus, i zasad je to...kasnije, ko zna, vidjecemo:123:
 
DSA je napisao(la):
bojan i stefan je napisao(la):
DSA je napisao(la):
ne vjerujem...sve sto budem stavljao, ici cu na original...znaci, one stvari sto idu na rs-ice ili L&K

ok original a ovjes standard ili promjena?I koje tockove planiras?
ici cu na gewinde, sa stelovanjem i visine i tvrodoce, mozda kw, ne znam...sto se tice tockova, kupio sam vec 17-ke Pegasus, i zasad je to...kasnije, ko zna, vidjecemo:123:

pegasus je ok samo ja bih na njih stavio distancere 1.5cm puno su uvucene a gewinde samo ako hoces max.spustanje.Ja sam prvo stavio eibach opruge 3.5cm i kao da nije spustano tako je izgledalo pa sam onda stavio h&r opruge 4cm i opet je bilo slabo i na kraju nabacim gewinde H&R i spustim do kraja i sad je ok auto super lezi znaci stabilnost max ali udobnosti na 18-ka nema pogotovo na nasim putevima al sta mogu...

fidel je napisao(la):
nikad ljepsu skodu nisam vidio.Stvarno je prelijepa.Svaka cast

;)hvala
 

DSA

Član
cekaj, jesu li ovo kod tebe originalni xenon farovi?
vidim da je naknadno stavljano
 
Član
Svaka cast druze... Cestitke... Svidja mi se tvoj stil :)

Jel ti ovjes podesiv??? Ako te zanima misljenje hehe

Promjenio bih joj samo ovu rucicu... Odudara mi od svega ostalog mislim u unutrasnjosti a volan je legao perfektno!!!

I podigao bih je nazad samo mozda jedno pola centa... Da ima malo nagetosti naprijed jer na jednoj slici mi bas lici kao da je nazad vise spustena nego naprijed ;)

Jos gepek samo vrati u crnu boju i to bi sve bilo - OSTATAK je za 10-ku pohvale sve!!!

:123::123::123::123::123::123::123:
 
V6 HDi je napisao(la):
Svaka cast druze... Cestitke... Svidja mi se tvoj stil :)

Jel ti ovjes podesiv??? Ako te zanima misljenje hehe

Promjenio bih joj samo ovu rucicu... Odudara mi od svega ostalog mislim u unutrasnjosti a volan je legao perfektno!!!

I podigao bih je nazad samo mozda jedno pola centa... Da ima malo nagetosti naprijed jer na jednoj slici mi bas lici kao da je nazad vise spustena nego naprijed ;)

Jos gepek samo vrati u crnu boju i to bi sve bilo - OSTATAK je za 10-ku pohvale sve!!!

:123::123::123::123::123::123::123:
hvala druze a da ti odgovorim ovjes je podesiv naravno i spusten je max a cini ti se da lezi pozadi nazad je visa za cant nego naprijed a rucica mjenjaca ide uz set pedala i volan bar po meni al to je stvar ukusa pozz

DSA je napisao(la):
tako je, vidim da nemas pranje farova...znaci, nisu original skodini farovi?

kupljeni u ovlastenom servisu valjda su orig.
 
Član
thefukara je napisao(la):
par slika s' drugog foruma :icon_biggrin: (ja bi' felge ofarbao u crno {black on black} )

A moja autorska prava :icon_biggrin:


Ma ništa nevalja ova Škoda ... baš je bezzze :D
 
Član
Ipak sve u svemu cestitke s moje strane ;)

Pozdrav i samo tako dalje... Jos mu fali ova navigacija sto ti je jedan ponudio ;) I bice unutrasnjost perfect ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top