octaviana

octaviana

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
no, kako god, nesto imamo zajednicko, napucavamo Skode i imamo istu rucicu mjenjaca samo u mene je 5-brzinska ;)
 
Super Moderator
uu extra drug svaka cast :D
nego nigdje nisam procito jel 2.0 TDI ? ako jest onda jos bolje :cool:

svaka cast
respect ;)
 
allroad je napisao(la):
uu extra drug svaka cast :D
nego nigdje nisam procito jel 2.0 TDI ? ako jest onda jos bolje :cool:

svaka cast
respect ;)

hvala a motor je 1.9 malo cip+filter k&n

tibor987 je napisao(la):
no, kako god, nesto imamo zajednicko, napucavamo Skode i imamo istu rucicu mjenjaca samo u mene je 5-brzinska ;)

nije lako skode napucavati.pozz
 
Član
Oooo pozdrav Bojane! Dobro dosao!

Evo jedna enormna pohvala za druga koji se ne boji ispratiti svjetske trendove u tuningu, pogotovo na ovim prostorima gdje su ljudi dosta kriticni prema necemu novom i nesvakidasnjem. Sve rijeci hvale imas od mene, i za tebe i za auto ;) skoda ......... ne moze bolje .........

Deki/Ibiza Cupra
 

DSA

Član
lijepa skoda, ali imam ti jedno pitanje i par prijedloga, ono sto cu i ja sebi uraditi:
pitanje:

koji ti je ovo spojler nazad, originalni skodin ili milotec?

prijeddlozi:

-prednja rs karambolka
-zadnja rs karambolka
-ima jos toga

p.s. ako ti bude mozda trebala originalna skoda navigacija, javi se meni, imam covjeka za to
 
stallion je napisao(la):
Oooo pozdrav Bojane! Dobro dosao!

Evo jedna enormna pohvala za druga koji se ne boji ispratiti svjetske trendove u tuningu, pogotovo na ovim prostorima gdje su ljudi dosta kriticni prema necemu novom i nesvakidasnjem. Sve rijeci hvale imas od mene, i za tebe i za auto ;) skoda ......... ne moze bolje .........

Deki/Ibiza Cupra

Druze veliki pozz hvala

DSA je napisao(la):
lijepa skoda, ali imam ti jedno pitanje i par prijedloga, ono sto cu i ja sebi uraditi:
pitanje:

koji ti je ovo spojler nazad, originalni skodin ili milotec?

prijeddlozi:

-prednja rs karambolka
-zadnja rs karambolka
-ima jos toga

p.s. ako ti bude mozda trebala originalna skoda navigacija, javi se meni, imam covjeka za to
spojler je skodin a slazem se sa prijedlozima dijelimo isto misljenje.Daj mi javi za navigaciju

Fabia RS je napisao(la):
De mi reci koliko se krecu ove antenice i da li odgovaraju an sva auta?

antenica je nekih 35eura i nemoze na sva auta

boss_C200 je napisao(la):
extra octavia, ko eurokrem:cool:

;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top