octaviana

octaviana

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DSA

Član
koliko si platio spojler?
gdje si ga kupio?
kako se montira, buse li gepek?
sarafanje ili lijepljenje?

koliko traje montaza?
 
DSA je napisao(la):
koliko si platio spojler?
gdje si ga kupio?
kako se montira, buse li gepek?
sarafanje ili lijepljenje?

koliko traje montaza?

spojler je kostao oko 350km kod Gorana u Pelagicevu Autorad lijepi se a temp mora biti preko 18 i treba da stoji 12 sati
 

DSA

Član
istu oktaviju kao i ti...samo sto je kod mene 1.9

narucio sam sad dosta stvari, ono sto nemam na njoj...xenone, prednje i zadnje parking senzore, max dot, kozni volan...u drugoj vazi idu prednji i zadnji rs branici i chip tuning
 
DSA je napisao(la):
istu oktaviju kao i ti...samo sto je kod mene 1.9

narucio sam sad dosta stvari, ono sto nemam na njoj...xenone, prednje i zadnje parking senzore, max dot, kozni volan...u drugoj vazi idu prednji i zadnji rs branici i chip tuning

imam ti ja kozni volan nov je pa javi ako treba daces mi svoj i para a jesi li porucio farove sa socivom i bilo bi dobro ubaciti inst.tablu od face lifta ako vec ubacujes maxi dot a branici su bas skupi...
 

DSA

Član
narucio sam originalne farove, sa lecom naravno...koliko ti je taj kozni volan? je li bas nov ili ima nesto kilometara?
 
DSA je napisao(la):
narucio sam originalne farove, sa lecom naravno...koliko ti je taj kozni volan? je li bas nov ili ima nesto kilometara?

volan ima nekih par hiljada nov je a neznam sta da ti kazem za cijenu 200km i tvoj volan

bojan i stefan je napisao(la):
DSA je napisao(la):
narucio sam originalne farove, sa lecom naravno...koliko ti je taj kozni volan? je li bas nov ili ima nesto kilometara?

volan ima nekih par hiljada nov je a neznam sta da ti kazem za cijenu 200km i tvoj volan

a koje je boje tvoja oct i koji paket opreme?
 

DSA

Član
[/quote]
lijepa boja ali moras ofarbati lajsne na branicima i na vratima
[/quote]

vidim ja da se ti skroz furas na novi FL look..ne znam, vidjecu, mozda i to napravim
 
lijepa boja ali moras ofarbati lajsne na branicima i na vratima
[/quote]

vidim ja da se ti skroz furas na novi FL look..ne znam, vidjecu, mozda i to napravim
[/quote]

nije mi FL bas nista narocito pogotovo farovi a dobar je zadnji branik i to je to nije mi nesto a meni ti je osnov nabrijavanja spustanje auta pa sve ostalo a jel planiras sta stavljati od miloteca?
 

DSA

Član
ne vjerujem...sve sto budem stavljao, ici cu na original...znaci, one stvari sto idu na rs-ice ili L&K
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top