novo auto.. stilo 1.9JTD

novo auto.. stilo 1.9JTD

Legend
nove felge ce mu odlicno sjesti , sretno u daljim planovima super ti ide samo polako i kako treba ;)
 
Član
hvala enese, tvoj komentar mi je sjeo pravo ;););) bice nesto i od mog auta do kraja sezone kad se bas sve odradi sto se i zamislilo ;);)
 
Član
prije 3 dana uzeo neki DVD 7" marke daewoo, nije los, prije 2 dana uzeo felge 17" sa michael schumacher edition-a,
felge su jako dobre, extra stoje na autu, prije godinu i kusur zalijepljen carbon na haubu i ubaceni xenoni ali cu za par dana skidati govno s haube, isfuralo davno i postalo mi monotono, danas il sutra cu slikati auto pa ubaciti slicice
 

Prilozi

  • 20120216143013710131_l.jpg
    20120216143013710131_l.jpg
    85,8 KB · Pregleda: 44
Član
Joj drug imao sam i ja ovakvog stila, samo bijeli
Nikad ga prezaliti necu sto sam ga prodao! U tri grodine samo promijenio stabilizatore i lafete.
Extra auto.
 
Član
ja sam u ove 2 i po godine imao veliku cifru ulaganja da ga dovedem u red.. medjutim sad preko zime mi je se opet malo rasklapao tj malo poceli amortizeri prednji lupati pa se to treba mijenjati... ostalo sto se tice motora u pocetku me EGR ventil zafrkavao i zatvorim ga i u ove 2 i po god sve 5+
 
Član
da ovo su felge sa stila schumaher edition malo ih ima :)
Bas neki dan listam oglase na pik.u kad vidjeh ovog stila nisam ni znao da je tvoj, kako nisi pisao na forumu, tek sad vidjeh da si nabavio i felge :)
 
Član
ma bio je i preko zime na piku okacen, i to mi trebao keš ko za glavu i jako malo ga cijenio samo da se proda, i sreca bogami da je ostao.. malo se stalo na noge, pa se registrovalo, pa ulje promijenulo, pa uzelo i DVD i odma nakon jednog dana i felge.. i sad sam stavio na pik jer bi rado uzeo bmw-a 320d, pa ili probat dat ga u zamjenu il ako bude neko kes izvadio dobro bi doslo
 
Top