novo auto.. stilo 1.9JTD

novo auto.. stilo 1.9JTD

Član
da malo dignem prasinu s garaze, nemam trenutno nikakvih slika ali da se malo raspisem, imao sam puno problema s autom, prvo sam ga malo lupio nazad i razbio lijevu stopku pa sam je ja rucno lijepio =) malo se karambolka uvukla ali nije toliko primjetno i nisam nista pravio, paaa onda problemi sa gasom opet, servis i deranje po usima, onda mi najednom otkazu kocnice, pritisces nigdje je, izadjem van ulje iscurilo iz njih, postavim nove diskove disk plocice, kineticke, lafete ugl blizu 900KM s rukama, u medjuvremenu bile kupljene 17ke originalne abarth i 3x mi gume nozem busene pa sam ih prodao tako probijene, cudi me samo kako mi i ove dusmani neizbuse, islo se 2x na test do hrvatske, auto je tek sad tip top i bez mane, ugl hodajuci po servisima i majstorima dosao sam do saznanja da je bio udaren u desnu stranu, majstor ovaj sto mi je sklapao brava preporucio da mi malo rastavi auto i vidi sta je s njim bilo i dodje do tog da je instalacija auta natisnuta bila i malo po malo rijesi sve, do tad mi je uvijek prijavljivao neke greske ali da kucnem od drvo sad je sve u normali.. prodavao sam ga i nasao bio i musteriju ali sam odustao jer mi se nikako nije uklapalo ulozeno i sta dobijam.. ujutro opet idem na test do tucepa pa cu usput opalit par slikica i postaviti cisto da neode tema u zaborav =)
 
Član
2000KM kredita za sljedece, prvenstveno ovo:
34sndx1.jpg


pa onda cemo ovo:
2edumiw.jpg

i ovo na haubu i krov:

o8geqh.jpg


pa ide glavnooo, prvo sljedece i ovu sam sliku ukrao ali nek se vidi sta jee u pitanju:
35lw4rc.jpg


onda ovo u dimenziji 18" samo naci sto uze gume i s nizim profilom, najvise bi pasalo 215/40
34gnejo.jpg


to bi bilo to za ove 2000KM.. a aBd inshallah na proljece llumar folija citavo auto sem prednje sajbe ii
2hybe9w.jpg

15pj2wm.jpg



do kucanja
slike cu objaviti tek kad se sve zavrsi i skupa objavit gotovo auto a i kako su tekli radovi.. nakon godinu dana i vec nekih 2-2500KM ulozenih u potrosne dijelove i one koje su otisli odlucio sam da iskoristim bonus sto mogu dignuti kredit i ovo odraditi.. ovo ce fakticki biti odvajanje "hljeba" iz usta da se uradi ali za to disem i to volim i zivim za boljim sutra.. uzivajte
 
Član
po meni si totalno lud ako ces dignut kredit da bi uradio carbon foliju,kupio xenone i slicne gluposti, aku ti treba nema govora, ali ovo ostalo je po meni totalno nepotrebno
naravno ne trebas uvazit moje misljenje, niti se naci uvrijedjen, ja sam samo rekao ono sto mislim;)
 
Član
pare za akumulatora nisam imao, naveo sam da mi treba auto 3-4x u sedmici, a kredit sam digao jer mi je stari vracen prije 3mj od istog iznosa i imao pravo drugi uzeti i to do 5000KM ali sam uzeo 2000 i to je dovoljno i ovo hocu da uradim i imam dugo zelju, nije tu samo aku i carbon i xenon, tu su distanceri od 250KM plus felge 700 plus gume najmanje 250-300KM
 
Član
Ma neka se radi cejf nije skup a i scena nam je totalno mrtva bit ce zanimljivo pratiti na forumu da neko nesto radi ;)

Aku ako nisi uzeo uzmi exide onabezno od 190 do 209 KM su kako gdje nema boljeg za te pare ;)
 
Član
jutros se rano ustalo i krenulo cim je svanulo na put
2aiejhu.jpg






malo prije mraka se vratilo i nisam mogao odoliti htio sam vidjeti samo kako ce to biti
jzbpl0.jpg

m8fn7k.jpg

e9cf1i.jpg

2rdgrgj.jpg




plan: do sezone tj.proljeca i ljepsih dana ispolirat krakove da se JAKOOO sjaji, osjvjezit ovu crnu mat boju, moram to raditi posto su malo rubovi ogrebani i malo ima ciza i po krakovima, pa cu to uradit da valja sam svojim rukama ;);) ostalo mi je da se strpim koju sedmicu i kod sukija narucim adaptere, pa onda i ostale planove odraditi.. zaboravio sam reci da ce ici stilo na remap, ocekujem 170ks.. uglavnom ce bit ova godina bas u radu.. a da nije jedne osobe u mom zivotu ovo se ne bi moglo ostvariti ni planirati jer bi kao i 2 godine unazad sjedio po kafanama i opijao se svaki dan.. ovo zadnje sto sam napisao nije za foruma ali morao sam jace je od mene.. :cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
nek si se vala i ti zaljubio, sto bi tebi bilo bolje nego nama:cool::cool::cool:


btw odlicne felge, cekamo slike cijelog auta da vidimo kako to stoji
 
Član
Aaaaa ti si ih znacio uzeo bogami fino si ih i platio al vrjede,odlicno ce mu sjesti na crvenu boju,odlicni i planovi samo nek se radi ;)
 
Član
@armine - ma nije za foruma ali nakon 2 duze veze od par godina shvati covjek da je ovo sto se kaze treca sreca i to najvrijednija;);)

@benny_bmw - vidim znas koje su felge u pitanju, jesu bile skupe, ali ja sam neku zamjenu izvrsio plus doplata, imao jednu masinu sto je ljudini trebala i ostalo kesh ;););) a ima od trotoar parnica pa cu ja to rijesiti, vec sam jedne felge polirao pa mi nije to strano ;);)
 
Top