novo auto.. stilo 1.9JTD

novo auto.. stilo 1.9JTD

Član
veceras belaj s autom, vikend ja u kaficu sa drugarima kad dolaze 2 djevojke po mene i govore mi da mi je neko auto nazad izrazbijao, ja znaci odma ukopao se, mrtav, izadjem i jedna pijana budala mi sakom razbila zadnju sajbu, nazovem policiju dodju na uvidjaj upisu sve, i ta "pijana budala" je bila tu, nasao sam odma ko je sta je i prizna policiji sve, inspektori uslikaju, odradi se zapisnik i na sud, njemu ide krivicna prijava, sad neznam kako cu ja to sve naplatiti, pokusali su policajci i govorili su da se probamo dogovoriti da nista nebude ali je on izjavio da nema para da plati i da priznaje sve i nek slijedi kako slijedi, mene boli briga za njegovu krivicnu prijavi, najgore mi je kako cu ja to naplatiti stakla mi nisu osigurana, a i koliko otprilike kosta zadnja sajba za stila? zna li iko od vas da mi nekog preporuci ko se bavi s tim da ima sve sajbe i da odma i postavi??
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: kruh te nejebo kad hoce hoce

ima stilaca za dijelova koliko oces, potrazi polovnu sajbu ako je vec frka s parama
 
Član
a druze jesi baksuzan :icon_mad: :icon_mad: jel tvoj stilo parkiran na zenjaku :icon_question: cesto sam dole pa ga vidim,,a ko je taj sto je razbio :icon_question: :icon_mad::icon_mad:
 
Član
jest na zenjaku, tu radim, u kolibi, aa kuna iz viteza, on je na ljeto pucao kalashom po zenjaku.. lud frajer 100%, al me briga ja na svoje nedam, zvao sam i policiju mada je on govorio da nezovem, aa sajbu sam nasao u zenici na otpadu za 100KM, sabrat u par dana pare pa otic po nju, do tad auto stoji kako stoji.. :icon_cry:
 
Član
a sunce mu :icon_mad: :icon_mad: cuo sam za tog lika e svasta...aa i ja sam cesto u kolibi sa rajom :cool: et vidis koliko dolazim dole a da ne znam da ti radis :icon_rolleyes:
 
Član
dole na zenjaku se samo tako nesto moze i desit, zivio sam blizu, a i izlazio sam dole nekoliko puta, cega sam se tu nagledao u zivotu cijelom nisam
dobro si ti prosao samo sa razbijenom sajbom, budi sretan da nije sta vise
sad znas gdje auto ne trebas ostavljat
 
Član
da sad sam ti i ja htjeo reci da u zenici ima ovaj noviji stilo za djelova cjena je po meni ok vidi mozda mozes naci i jeftinije od obicnog stila ako odgovara;) jel garaziran stilo?
 
Član
imam jednu garazu a dva auta, od starog cetvorka MORA biti u garazi, uh nedo bog da jednu noc bude napolju i plus i kad je stilo bez sajbe, stoji auto ispred kuce, najlona sam postavio, pokrio dekom, pa cu ici po sajbu najvj sutra, samo neznam da li mi pase i sa stila s 4/5 vrata od 2001 do 2003 god. posto je u mene ta neka doradjena linija, ja znam da su drugacije stopke i da je drugaciji gepek odnosno nema onih maglenki zadnjih na njemu vec su u stopkama.. za sajbu nista neznam :(
 
BHT Ovisnik
koja budala:icon_rolleyes: vidi cim prije da osiguras kasko stakla,60km i miran si,isti dan sve bude rijeseno;)
 
Član
evo ti radi usporedbe a mozes i ovlasteni nazvati pa provjeriti da budes siguran od onoga sa troja vrata ti ne odgovara 100%tak da znas.
 
Član
narucena nova sajba, do ponedjeljka bi trebala stici, moram se izjadati na otpad "TARGET" u zenici, imaju na piku radnju, i preko pika dogovorim zadnju sajbu za 100KM, odem u zenicu po nju da bi mi rekli 200KM, i naravno posvadjam se tamo s radnicima, nigdje veze, i nepreporucujem nikome saradnju sa njima...
 
Član
Jbg drug tako ti je u Bosni, moras sve 3 puta dogovorit i opet postoji mogucnost da te zajebe. Ja posalo mail serviseru ima skoro mjesec dana ako ne i vise da vidim koliko su jastuci pojasevi i sl niko nista odgovorio nije, kontam kaze raja kriza nije kriza ima musterija samo nema dobrih trgovaca.

Super je ti je ovaj Fiat nigdje packe nema koda nije ni vozen....
 
Član
elmir je napisao(la):
narucena nova sajba, do ponedjeljka bi trebala stici, moram se izjadati na otpad "TARGET" u zenici, imaju na piku radnju, i preko pika dogovorim zadnju sajbu za 100KM, odem u zenicu po nju da bi mi rekli 200KM, i naravno posvadjam se tamo s radnicima, nigdje veze, i nepreporucujem nikome saradnju sa njima...


kad sam slupao auto najvise sam zivaca izgubio na otpadima... onaj SPOJLER nema veci djubradi sve do jednog samo mi je zao sto ih nisam polomio prvo kaze za nesto 30 KM reko idem obic pa cu se vratit da to uzmem, ja se vracam uzmem dio kaze 50 KM poludioooo
 
Član
Jest takvi su svi većinom na otpadima ima i onih postenih koji ti odma kaze cjenu i cjena je realna i nema se s njime sta vise cinkati kupis i gotovo od takvih se uvijek radujem novim vozilima i imace mušterija a dobro je znati za taj otpad jer i ja ako nesto trebadnem;)
 
Top