novo auto.. stilo 1.9JTD

novo auto.. stilo 1.9JTD

Član
nema ASR ali hebaji ga, svidjelo mi se auto odma, jedva sam brava dao u zamjenu posto svaki s kojima sam kontao mjenjati primjeti da je bio udaren ali svi su pristajali za zamjenu ali do ovog nijedan mi nije bio kako treba niedan stilo, masno sam doplatio ali to sam trazio i dobio sam, a i kad sam ovaj gledao zaljubio sam se i u auto i sve, prezadovoljan sam.. divota ga je voziti i nekajem se ni sekunde sto sam se odlucio na stila, ali i sto kazu ko god je imao brava JTD preci ce i na stila JTD i stvarno je tako.. zaboravio sam reci da auto ima i servisnu knjigu sa svim redovnim servisima na 9xxx km znaci do 10 000 bez servisa nije nikad doslo.. ;)
 
Član
super autic, neka je sa srecom i cuvaj ga dobro ;)
nemoj pit' kad vozis, moze ti se prosuti piva ;)
 
Član
Ma ovo mu je mjera felga za nasih puteva a poznavajuci tebe naces ti njemu kakve 17-ke ili cak 18-ke;)
Ma i nije steta zoranicu jest dobar za zime ko ima kucu na brdu kao ja npr meni je bez njega jebenica ali ovako pocesti je veca zabava bez asr kad na 4000okr zaslajfaju tockovi na verziji od 115ks moguce provjereno pogotovo ako je mokro;)
Tj kad ga imas moras ga gasiti da se zabavljas;)
reko sam ja ovome na piku da ce se to brzo prodati jer ga boja prodaje nema ih puno crvenih.
Bice da je dobro odrzavan a to je pohvalno koliko je presao i koliko si doplatio ako se smije znati ;)
A sto se tice lampice vjeruj da je zacepljen samo najvjerovatnije;)
 
Član
Nek je sa srećom i da ti bude 100x sretniji nego Bravo, lijep primjerak iako je nemjerljivo ljepši ( bar meni ) model sa 2 vrata.. Sigurno imaš svoje razloge zašto si uzeo sa 4. Ima li kakvih planova ?
 
Član
hvala momci, drago mi je sto cujem samo rijeci hvale, aa auto je stvarno boli glava, takvo sam i trazio, a bravo mi je bio s 2 vrata i rekao sam nebi vise nikad takvo auto vozio, ustani ovome, pomjeri se onome, izadji, udji, ovako sam rahat, a planovi, hmmmmm, prvo u ovih par dana xenoni, na proljece ako uspijem naci 18-ke s 4 rupe kupit cu posto bi s njima bio najsretniji jer je verzija s 4/5 vrata i nekako mi 17-ke izgledaju male, a ako nenadjem ganjat cu naravno 17-ke i to il tomasonke ili nesto pravo ludo, ugl ovo mi je auto za uzitak i laganini se djiram i necu dopustiti da pravim gluposti kakve sam prije pravio.. pazit,mazit i cuvat.. samo to ;)
 
Član
Iskreno meni nekako sa ovom bojom izgleda ljepsi sa 4 vrata , i upravu si to za 2 vrata..i Kad stavis aBd xenone i te 18-ke kako si zamislio bit ce mjera fkt
Al mu je boja vrh :cool:
 
Član
akka je napisao(la):
Iskreno meni nekako sa ovom bojom izgleda ljepsi sa 4 vrata , i upravu si to za 2 vrata..i Kad stavis aBd xenone i te 18-ke kako si zamislio bit ce mjera fkt
Al mu je boja vrh :cool:

jest vala bas, totalno je neobican s ovom crvenom bojom, jako je rijetka rekao bih, pretezno su neke tmurne boje, ova je bas extra
 
Član
auto mi je u servisu, ugl zvali su me u 5 da je auto gotovo i da dodjem ujutro po njega, a krivac je bio taj tzv maf senzor, odvukao sam i rekao da promjene sve sto treba i da dobro pregledaju sve oko auta, ugl sve su pregledali i jos dodatno su imali samo promjenuti jedan grijac.. ;);););)
 
Član
Znaci do protokmjera je bilo! Ajd nek je rijeseno! Napisi mi cijenu na PM kolko je bio MAF u servisu ako ti nije frka! ;)
 
Član
230KM, slican mi je problem bio na autu kod starog, golf IV, samo sto je u njega ulazio u safe mode i kad ga ugasis pa upalis sve normalno, i dodjes do nekih 100km/h i utusi ga i opet tako, a meni je citavo vrijeme bio u tom "safe modu" il kako se vec kaze il zove..
 
Fino fino, bas sto rekose, malo ih je s ovom bojom, i lijepo izgleda ;), ja bi ti preporucio da kupis morimoto projektore pa onda na to xenone, em ce se bolje vidjeti, a i ljepse ce izgledati auto s vana. Mislim da neko s forua prodaje, i nisu uopste skupi za ono sto nude ;)
 
Član
elmir je napisao(la):
hvala momci, drago mi je sto cujem samo rijeci hvale, aa auto je stvarno boli glava, takvo sam i trazio, a bravo mi je bio s 2 vrata i rekao sam nebi vise nikad takvo auto vozio, ustani ovome, pomjeri se onome, izadji, udji, ovako sam rahat, a planovi, hmmmmm, prvo u ovih par dana xenoni, na proljece ako uspijem naci 18-ke s 4 rupe kupit cu posto bi s njima bio najsretniji jer je verzija s 4/5 vrata i nekako mi 17-ke izgledaju male, a ako nenadjem ganjat cu naravno 17-ke i to il tomasonke ili nesto pravo ludo, ugl ovo mi je auto za uzitak i laganini se djiram i necu dopustiti da pravim gluposti kakve sam prije pravio.. pazit,mazit i cuvat.. samo to ;)
tako i treba cuvaj i pazi evo ih ali su malo male 17-ke450km spustis na 400.
http://www.pik.ba/artikal/2515957/fiat-stilo-aluminijumske-felge-17/;)
 
Top