Novi zakon, izmjena cijena za prekrsaje

Novi zakon, izmjena cijena za prekrsaje

Član
I to 0.3 ništa ne znači. Da je bar 1.3 dozvoljeno.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
ecd7c16c8c158c12e7b9875dc3c33022.jpg
1b4a712bd7748d35acad3c69ab521406.jpg
453f4ad25707682dd457f95b1d536304.jpg


Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Član
Ovaj član 238...dvije zadnje stavke me interesuju, imal gdje kakvo objašnjenje?

Skickat från min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
 
Član
Ovaj član 238...dvije zadnje stavke me interesuju, imal gdje kakvo objašnjenje?

Skickat från min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
To ti je ''oznaka drzave'' naprimjes na tablici ti je '' S '' slovo na pocetku (lijevo) netrebas za to brinuti jer ti imas tu oznaku. A oprema je standardna prsluk, prva pomoc, triangel, aparat za gasenje pozara?, rezevne lampe, uze za slepanje, u zimskim uslovima i lanci, uglavnom to je to sta ja kad idem na put imam u autu osim lanaca posto samo ljeti idem i nisam imao nikakvih problema.
 
Član
Oznaka drzave ti je ona najljepnica npr BiH,D,A i sl.inace ne bi trebalo da mozes preci granicu ako nemas tu naljepnicu.
 
Član
To se vise odnosi da nemate oznake druge drzave a druge table. Sad skoro pa svi imaju oznaku drzave na tablama, pa i ne treba naljepnica
 
Član
Prosle godine sam isao bez problema (bilo na tablicama S).. e sad da ne bi bilo sr***a pa da mi drot ne kaze, nemas naljepnicu hajmo 40-maraka.
Nisam otvarao stopove i farove al kod mene su cini mi se sve diode, jedino zmigavci su lapme...kolko lampi covjek mora imati?
Moras imat' pp aparat??? Fak :)

P.S. za lampe pitam posto sam jednom u olovu platio kaznu zato sto nisam imao dovoljan broj lampi.

Skickat från min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
 
Član
Prosle godine sam isao bez problema (bilo na tablicama S).. e sad da ne bi bilo sr***a pa da mi drot ne kaze, nemas naljepnicu hajmo 40-maraka.
Nisam otvarao stopove i farove al kod mene su cini mi se sve diode, jedino zmigavci su lapme...kolko lampi covjek mora imati?
Moras imat' pp aparat??? Fak :)

P.S. za lampe pitam posto sam jednom u olovu platio kaznu zato sto nisam imao dovoljan broj lampi.

Skickat från min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
A to za naljepnicu ne brini sve nove table imaju oznaku države to bi trebalo biti dovoljno.
U mene na Audiju su bile sve LED i duga i kratka svjetla također isto i za stopove al ipak sam kupio samo obični kutiju rezervni sijalica imas u biltemi/jula da uzmes ja mislim 50 kr košta iako ne pašu za moj auto. Jedino utebe ako nisu farovi led onda ti je zmigavas obična lampica i xenon a također nazad su sijalice za rikverc obične .. ja nisam nikakvih problema imao jesu me jednom zaustavili pitali imamli rezervnu gumu a umene to nema samo kompressor i pjena pa počeli zezati kad sam im otvorio gepek nije ni bilo mjesta za rezervnu gumu posto sam imao luftfjädring(zračne montizere) kompresor zauzima to mjesto. I poslije su me pustili.
 
Poslednja izmena:
Član
Mislis sijalice? To je on namislio da ti uzme pare. Je li imas, imam. Nigdje nije propisan broj sijalica.
 
Pa jbt ne mogu vjerovati da moras imati uze za slepanje :eek:
Ova mi se kazna svidja kad ne propustis predsjednika mjesne zajednice koji se vozi pod pratnjom,a on lafo zuri...Ma brate evo 50 KM samo da vas malo handrim :D
 
Član
Pa jbt ne mogu vjerovati da moras imati uze za slepanje :eek:
Ova mi se kazna svidja kad ne propustis predsjednika mjesne zajednice koji se vozi pod pratnjom,a on lafo zuri...Ma brate evo 50 KM samo da vas malo handrim :D

Neznam morali se imati uže za šlepanje..al ipak ja to imam za svaki slučaj....

Haha dobra je ta
 
Član
A to za naljepnicu ne brini sve nove table imaju oznaku države to bi trebalo biti dovoljno.
U mene na Audiju su bile sve LED i duga i kratka svjetla također isto i za stopove al ipak sam kupio samo obični kutiju rezervni sijalica imas u biltemi/jula da uzmes ja mislim 50 kr košta iako ne pašu za moj auto. Jedino utebe ako nisu farovi led onda ti je zmigavas obična lampica i xenon a također nazad su sijalice za rikverc obične .. ja nisam nikakvih problema imao jesu me jednom zaustavili pitali imamli rezervnu gumu a umene to nema samo kompressor i pjena pa počeli zezati kad sam im otvorio gepek nije ni bilo mjesta za rezervnu gumu posto sam imao luftfjädring(zračne montizere) kompresor zauzima to mjesto. I poslije su me pustili.
Bas danas sam gledao zmigavci, maglenke i rikverc su obicne ostalo je xenon i led...
Ma haj uzet onaj jedan set pa sta nam Bog da :)
A to sto BI TREBALO BITI DOVOLJNO, u bosni moze ici pod kaznu. Isto sto i zuto do suda pocrveni :)
Sta je sad DRL? Jel jos u zakonu pise da se moraju imati kratka? :)

Mislis sijalice? To je on namislio da ti uzme pare. Je li imas, imam. Nigdje nije propisan broj sijalica.
Drug ja imao 3-4 sijaliceu autu...Na kraju mi rekao da moram imati pola sijalica koliko ima na vozilu. Uglavnom rekao mi je da nemam dovoljno i napisao mi kaznu.
 
Top