Novi auto( Hyundai coupe)... ....UPDATE-NOVE FELGE str 9

Novi auto( Hyundai coupe)... ....UPDATE-NOVE FELGE str 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Novi auto... :)

Kaže ovaj što ne može poslati da je radi dužine, kao dozvoljeno do 42" da šalju a pošto je duže ne može...a drugi su mi rekli da se shipping računa na osnovu težine pa sad kome je vjerovati ne znam al je stvarno previše.Ako naiđem na nešto jeftinije pitat ću ja pa napisati šta mi odgovore :icon_smile:
 
Član
RE: Novi auto... :)

djavolica je napisao(la):
Kaže ovaj što ne može poslati da je radi dužine, kao dozvoljeno do 42" da šalju a pošto je duže ne može...a drugi su mi rekli da se shipping računa na osnovu težine pa sad kome je vjerovati ne znam al je stvarno previše.Ako naiđem na nešto jeftinije pitat ću ja pa napisati šta mi odgovore :icon_smile:


Ok hvala ti u svakom slucaju sto se trudis !
 
Član
RE: Novi auto... :)

Evo mali update,naime sinoc su kupljene nove felgice 17" .Posto slika govori vise od 1000 rijeci,evo par slikica:)

m8nq6t.jpg



sw8nb4.jpg



14l50mr.jpg


I evo jedna od sinoc sa probe ;)
212v5o5.jpg


Sada felge cekaju malo bolje vremenske uslove pa da se postave na auto
 
lijep hyundaiiii...pravo kulturan..... ;-)
imas spoiler kod nas u oglasima,aluminiumski sa onim nozicama...bas bi mu godio...pogledat cu ja ako treba kod jednog druga imao je on sa dva krila al mislim da je oko 150 maraka,podesava se nagib i tako...pozdrav
 

LSD

Član
baraka :icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:

ove fele + malo u pod :cool::cool:
 
Član
LSD je napisao(la):
baraka :icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:

ove fele + malo u pod :cool::cool:

Da bas ce mu faliti to ubijenje u pod ,posebno sa ovim felgama samo nezz gdje da nadjem opruge za njega
 
Član
fino su legle..jos ga malo spusti..a cine mu se i ove male..il se meni cini..vidi na e-bay opruge..
 
bas su fino sjele fele :D

btw. vidjam redovno ovog hyundai u prolazu pored maksumica onda,plava cura neka ga vozi,valjda GTI 16V,jel to taj ?
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
bas su fino sjele fele :D

btw. vidjam redovno ovog hyundai u prolazu pored maksumica onda,plava cura neka ga vozi,valjda GTI 16V,jel to taj ?


Svasta je moguce,cesto prodjem tim putem..mada ima jos jedna plava djevojka koja na prvi pogled vozi istog Hyundai-a,doduse ona nema xenone i celicne su joj felge i sad joj nesto pise nazad crvenim slovima -neka reklama .. Ako na tom Hyundai-u kojeg ti vidjas nema natpisa nazad onda sam ja :):):)
 
GTI 16V je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
bas su fino sjele fele :D

btw. vidjam redovno ovog hyundai u prolazu pored maksumica onda,plava cura neka ga vozi,valjda GTI 16V,jel to taj ?


Svasta je moguce,cesto prodjem tim putem..mada ima jos jedna plava djevojka koja na prvi pogled vozi istog Hyundai-a,doduse ona nema xenone i celicne su joj felge i sad joj nesto pise nazad crvenim slovima -neka reklama .. Ako na tom Hyundai-u kojeg ti vidjas nema natpisa nazad onda sam ja :):):)

da bas sam par puta vidio,i nema natpisa pa pretpostavljam da si ti :lol: :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top