Novi auto( Hyundai coupe)... ....UPDATE-NOVE FELGE str 9

Novi auto( Hyundai coupe)... ....UPDATE-NOVE FELGE str 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Novi auto... :)

pa sa kojeg auta odgovaraju...kupi bijele najbolje bi bilo...ti zuti bas bodu ocu...joj sto bi mu vece felge godile....da se malo popuni ta praznina izmedju gume i blatobrana...
 
Član
RE: Novi auto... :)

GOLF TZ je napisao(la):
pa sa kojeg auta odgovaraju...kupi bijele najbolje bi bilo...ti zuti bas bodu ocu...joj sto bi mu vece felge godile....da se malo popuni ta praznina izmedju gume i blatobrana...

Ma skontat cemo nesto za zmigavce,a felge ce leci ako Bog da na ljeto,ako ne da onda farbaj ove:icon_smile:

.nOKe je napisao(la):
kad ce ovaj spojlercic :icon_smile:

Suti bolan za spojler taman je malo zaboravila na njega,nema ga nigdje,a u ovlastenom servisu oko 480KM fkt puno za veci komad plastike:icon_confused:
 
Član
RE: Novi auto... :)

TDi Power je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
pa sa kojeg auta odgovaraju...kupi bijele najbolje bi bilo...ti zuti bas bodu ocu...joj sto bi mu vece felge godile....da se malo popuni ta praznina izmedju gume i blatobrana...

Ma skontat cemo nesto za zmigavce,a felge ce leci ako Bog da na ljeto,ako ne da onda farbaj ove:icon_smile:

ma ja..kod mene su isto celicne sad...netreba stavljati nista do proljeca...so pa kamenje...a te ostavi sad za sad...super su..kako je meni kod mene su one ruzne celicare...al sam ih malo nsminko....uglavnom lijep coupe...par detalja srediti nista previse...
 
Član
RE: Novi auto... :)

GOLF TZ je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
pa sa kojeg auta odgovaraju...kupi bijele najbolje bi bilo...ti zuti bas bodu ocu...joj sto bi mu vece felge godile....da se malo popuni ta praznina izmedju gume i blatobrana...

Ma skontat cemo nesto za zmigavce,a felge ce leci ako Bog da na ljeto,ako ne da onda farbaj ove:icon_smile:

ma ja..kod mene su isto celicne sad...netreba stavljati nista do proljeca...so pa kamenje...a te ostavi sad za sad...super su..kako je meni kod mene su one ruzne celicare...al sam ih malo nsminko....uglavnom lijep coupe...par detalja srediti nista previse...

Potrudit cemo se da napravimo nesto lijepo od kosookog :lol::lol::lol:
 
Član
RE: Novi auto... :)

TDi Power je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
pa sa kojeg auta odgovaraju...kupi bijele najbolje bi bilo...ti zuti bas bodu ocu...joj sto bi mu vece felge godile....da se malo popuni ta praznina izmedju gume i blatobrana...

Ma skontat cemo nesto za zmigavce,a felge ce leci ako Bog da na ljeto,ako ne da onda farbaj ove:icon_smile:

.nOKe je napisao(la):
kad ce ovaj spojlercic :icon_smile:

Suti bolan za spojler taman je malo zaboravila na njega,nema ga nigdje,a u ovlastenom servisu oko 480KM fkt puno za veci komad plastike:icon_confused:



:lol::lol::lol: Skup je nov spojler u ovlastenom servisu ,a polovan nigdje ne mogu da nadjem jedino da odem kod nekoga da mi napravi,eventualno da kupim od nekog drugog auta koji bi priblizno lezao ...
 
Član
RE: Novi auto... :)

GTI 16V je napisao(la):
Ma prislanjali smo ih na auto dok smo bili u shopu,isti kao ovi vec postojani samo sto su bijeli i imaju 3 diode! Ali nekako meni te diode djidji izgledaju nezz ,najvise od svega bih voljela naci obicne bijele zmigavce ali nezz gdje :icon_question:
Hvala na komentaru ,felgice ce leci naravno samo dok se skupi sredstava :)

jenny je napisao(la):
nije mi nešto taj hyundai, ali neka vam je sa srećom... puno sretnih km bez kvarova.;)

Hvala na komentaru u svakom slucaju,meni je najbitnije da je auto extra ocuvano,gotovo pa novo i vec je kod mene pola godine i nijedan problem se na njemu nije dogodio nikakav kvar niti bilo sta slicno,kupljen je zato sto me mnogo podsjecao na prethodno auto tacnije Mitsubishi Eclipse ,samo sto je micika bila automatik i to joj je bila velika mana !



Treba li bi da ti odgovaraju od starijeg Accenta ili Elantre...pogledaj u Hyundai-u..
 
Član
RE: Novi auto... :)

Hehe... a tek japanci... *ebli sebe...:icon_sad:

Ali mislim da bi bila totalno druga prica sa spojlerom...;)
 
Član
RE: Novi auto... :)

Aditas je napisao(la):
Hehe... a tek japanci... *ebli sebe...:icon_sad:

Ali mislim da bi bila totalno druga prica sa spojlerom...;)




Mislim i ja :lol:
ma vidjet cemo za spojler ako nista drugo barem da mi neko napravi od poliestera :):):)
 
RE: Novi auto... :)

Ko i ja kad zapne za nešta :D
Jeste gledali na Ebayu?Tamo se toga može povoljno naći i sa dostavom al ne znam kakav tačno hoćeš?Imaš neku sliku da se to pogleda?Pošto ja redovito tamo nešto tražim pa mogu vidjeti šta ima :icon_smile:
 
Član
RE: Novi auto... :)

djavolica je napisao(la):
Ko i ja kad zapne za nešta :D
Jeste gledali na Ebayu?Tamo se toga može povoljno naći i sa dostavom al ne znam kakav tačno hoćeš?Imaš neku sliku da se to pogleda?Pošto ja redovito tamo nešto tražim pa mogu vidjeti šta ima :icon_smile:

Jesi li ti kupovala idaka preko Ebaya?
 
RE: Novi auto... :)

TDi Power je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Ko i ja kad zapne za nešta :D
Jeste gledali na Ebayu?Tamo se toga može povoljno naći i sa dostavom al ne znam kakav tačno hoćeš?Imaš neku sliku da se to pogleda?Pošto ja redovito tamo nešto tražim pa mogu vidjeti šta ima :icon_smile:

Jesi li ti kupovala idaka preko Ebaya?

Štopke, žmigavce, senzor položaja bregaste i još nešto za poklon :icon_smile: Pošto imam Paypal otvoren nemam problema sa tim više i lako ide sve oko narudžbe, jedino je nekad problem naći ko šalje ovamo al na američkom Ebay-u većina hoće poslat, samo se prije provjeri shipping i to je to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top