Novi auto( Hyundai coupe)... ....UPDATE-NOVE FELGE str 9

Novi auto( Hyundai coupe)... ....UPDATE-NOVE FELGE str 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nakon sto smo prodali GTI-a juce je kupljen autic koji je odavno moja bolja polovina cekala(Lejla GTI 16V),ali sticajem okolnosti izletila nam je novija verzija od ocekivane ;)
Hyundai Coupe 2001g 1.6ccm 16V 107ps :) oprema FULL;)
Slike su sa neta identicne kao i uzivo(nisam ga stigao slikati;) ) a uskoro ce orginalne;)
33u6841.jpg

2hehwet.jpg

2wn0caw.jpg

Ova je special for GTI 16V:lol:
250o4l0.jpg
 
Član
RE: Novi auto... :)

ja ne bi dao gti-ja za ovog coupea,uprkos godinama,opremi...al et,najbitnije je da ste vi sretni...btw,hyundai nije japanac:D
 
Član
RE: Novi auto... :)

i ja sam slicnog misljenja kao i edoze... ne bih nikad mijenjao onog golfa sto ste imali za ovog coupea... golf je bio pravo lijep... ali u svakom slucaju zelim mnogo sigurnih kilometara
 

IGY

Član
RE: Novi auto... :)

hmm
al golf je golf
jo gti
ali bilo kako bilo Lejla neka je sa srecom i hairli
 
RE: Novi auto... :)

vas dvoje stvarno mijenjateta auta, nadam se da se stavi koja para u dzep
a kad vam dosadi to ja imam za vas 2004 Nissan 350z Track Model **VORTECH SUPERCHARGED** 377whp
flofrontz.jpg
[/img]
flobackz.jpg
[/img]
 
Član
RE: Novi auto... :)

Nek je sa srećom i hairli... puno pređenih kilometara...

Ljudi o ukusima se ne raspravlja... njima dobar, nama još bolji samo nek ih sluša... ha ja ;) Ja isto mercedesa nebih sebi nikad, pa mi zbog tog mnogi kažu da sam budala, ali šta je tu je... svak svoju sreću bira hehe

pozzz.
 
Član
RE: Novi auto... :)

lijep autic nema sta,,,,,,samo nije bas japanac ali eto kosook je pa neka:123:
 
RE: Novi auto... :)

neka je sa srecom ;),ali kao i sto drugi rekose nebi nikad dao golfa za tog hyundaia,pogotovu ne za tog ,taj je bas jedan od ruznijih,barem meni :icon_confused:,ali ipak puno srece i kilometara vam zelim s hyundai ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Novi auto... :)

meni se bas sviđaju ovi coupei,samo felge,lonac i zatamni extra auto,pa nije ovo daišu
inače meni fino auto;) nek je sa srećom
 
RE: Novi auto... :)

puno srece vam zelim..i dosta predenih kilometara..;)

i kakav je to znak na trecoj slici..mercedes:D
 
Član
RE: Novi auto... :)

opasna ti zena,ak je po njenom:lol::lol:
ja sam samo napisao svoje misljenje,meni je ljepsi onaj kao sto ima clan Tiburon...ali ipak,ako ste vi sretni s ovim auticem,to je najbitnije...da vas slusa sluzi (a koreanac je,nista se drugo ni ne ocekuje:D)
sretno:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top