Novi auto( Hyundai coupe)... ....UPDATE-NOVE FELGE str 9

Novi auto( Hyundai coupe)... ....UPDATE-NOVE FELGE str 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Novi auto... :)

Pogledam šta ima po Ebayu pa ću vam ostaviti linkove da vidite odgovara li šta :icon_smile:

Taj sa slike po 99$ s tim da ne mogu naći da neko šalje ovamo :icon_confused: ima nekih koji hoće poslati ako pitaš iako nije naznačeno Worldwide
edit: Ev ima ovaj da šalje worldwide i jeftiniji je nešto al kolko vidim drugačiji :icon_confused: mada piše da je OEM
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/00-01-Hyundai-Tiburon-OEM-Rear-Spoiler-Spoilers-NEW-WG2_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem56362d8ed6QQitemZ370276142806QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories
 
RE: Novi auto... :)

TDi Power je napisao(la):
Haj nadji ima li ko pa da salje pa naruci ga ako mozes?

Pitat ću ove onda ako odgovara po 99$ što su?Da vidim da li šalju i ako budu htjeli napisat ću vam koliko je shipping pa ako odgovara može se naručiti.Čim mi odgovore javim :icon_smile: nekad se to zna malo razvući a nekad brzo odgovaraju, vidjećemo uglavnom
 
Član
RE: Novi auto... :)

djavolica je napisao(la):
Pogledam šta ima po Ebayu pa ću vam ostaviti linkove da vidite odgovara li šta :icon_smile:

Taj sa slike po 99$ s tim da ne mogu naći da neko šalje ovamo :icon_confused: ima nekih koji hoće poslati ako pitaš iako nije naznačeno Worldwide
edit: Ev ima ovaj da šalje worldwide i jeftiniji je nešto al kolko vidim drugačiji :icon_confused: mada piše da je OEM
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/00-01-Hyundai-Tiburon-OEM-Rear-Spoiler-Spoilers-NEW-WG2_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem56362d8ed6QQitemZ370276142806QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories



Ovaj sa linka sam ja bas jednom prilikom gledala na Ebayu,samo nisam znala koga naci da mi to naruci :). Bit ce odlicno ako uspijes to naruciti.Hvala ti sto se trudis ;)
 
RE: Novi auto... :)

GTI 16V je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Pogledam šta ima po Ebayu pa ću vam ostaviti linkove da vidite odgovara li šta :icon_smile:

Taj sa slike po 99$ s tim da ne mogu naći da neko šalje ovamo :icon_confused: ima nekih koji hoće poslati ako pitaš iako nije naznačeno Worldwide
edit: Ev ima ovaj da šalje worldwide i jeftiniji je nešto al kolko vidim drugačiji :icon_confused: mada piše da je OEM
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/00-01-Hyundai-Tiburon-OEM-Rear-Spoiler-Spoilers-NEW-WG2_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem56362d8ed6QQitemZ370276142806QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories



Ovaj sa linka sam ja bas jednom prilikom gledala na Ebayu,samo nisam znala koga naci da mi to naruci :). Bit ce odlicno ako uspijes to naruciti.Hvala ti sto se trudis ;)



Nisam bila sigurna jel to isti.Ok ako odgovara pitat ću onda i za njega pa valjda se nađe neko i u našu Bosnu da šalje :)
 
Član
RE: Novi auto... :)

Meni se ovako vizuelno cini da odgovara:icon_smile:

Mada bit ce bolje ako uspijemo nabaviti ovaj od 99$ za koji smo 100% sigurni da ce odgovarati;)
 
RE: Novi auto... :)

Ja sam im poslala pitanja za oba pa valjda će odgovoriti :icon_smile: možda bude i još ponešto ovih dana, čudo baš da ovako malo ima :icon_confused:
 
Član
RE: Novi auto... :)

djavolica je napisao(la):
Ja sam im poslala pitanja za oba pa valjda će odgovoriti :icon_smile: možda bude i još ponešto ovih dana, čudo baš da ovako malo ima :icon_confused:

Super;) I mene je bas iznenadilo da ih ovako malo ima kad sam nedavno gledala na Ebayu,ima ih u ovlastenom servisu ali ne znam kome nije zao da placa toliko za poveci komad plastike.Za novog G3 Hyundai-a je oko 650 KM,a za G2 je skoro 500 KM.
 
RE: Novi auto... :)

Ista priča sa svim ovlaštenim servisima al za obični komad plastike malo je reći da je pretjerano!Može se to i izliti od plastike ko ima kalup odgovarajući.Ako se ne nađe ništa od ovog u skorije vrijeme ima momak iz Brčkog čini mi se da je il tako nešto...radi plastike za auto i ima dosta kalupa pa vrlo moguće da ima i za to.Meni je radio pragove za Audija i donese on to ovamo, uglavnom jednom sedmično dolazi čini mi se...
 
RE: Novi auto... :)

Kad meni ovi odgovore napisat ću vam da li šalju i koliko je dostava ako će poslati.Provjeravam Ebay stalno svakako radi nekih stvari koje sam naručila već pa tako čim bude nešto novo javim ;)
I da, neka auta stvarno uljepša taj spojler a i tvoje i moje je takvo :icon_smile: meni je Clipsa ove generacije preružna bez spojlera fabričkog pozadi a i Coupeu stvarno fali na taj oblik pozadi
 
RE: Novi auto... :)

Odgovorila su ona dvojica koja su imali jedino da prodaju, jedan ne šalje ovamo a kod drugog je 185$ shipping :icon_confused:
 
Član
RE: Novi auto... :)

Hehe.. pa sto se cudis, mi smo ionako ko odsjeceni od svijeta. Ta cijena ti je garancija da ce doci kako treba i kad treba.
 
RE: Novi auto... :)

Aditas je napisao(la):
Hehe.. pa sto se cudis, mi smo ionako ko odsjeceni od svijeta. Ta cijena ti je garancija da ce doci kako treba i kad treba.

Pa jeste poveliko stvarno ali nisam naišla na toliku dostavu za nešto...bilo je recimo za malu kutiju sa žmigavcima koji koštaju 10$, shipping 50$ al je stiglo za 4-5 dana.Ne znam jedino koliko je ovo čudo teško, može biti radi toga da je toliko...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top