Nova pravila DB drag-a

Nova pravila DB drag-a

Član
ma meni je svejedno :lol:
samo dajte ta pravila ispišite na vrijeme da se zna šta i kako tačno...
ionako mi je dopizdilo više skupljat opremu :D
 
Član
jel to sad 100% da ce bit ogranicenje na 50Hz ili ? ,, da se pokusa neka kutija sklepat,,da vidimo u gradisci kako sta,,da idemo dalje :D
 
Član
Ja cekam da se Dule javi :D
ako bude ogranicenje ,idemo svi sa karavanima, ma dajte ko ce kutijesine preko citvog gepeka praviti .
 
Član
meni svejedno,ionako inače brpam na nekih 52 Hz...ali i dalje mislim da to nije pametno :icon_rolleyes:
 
Član
Razmišljamo i o zabrani puštanja frekvencija :icon_rolleyes:

Malo se za****jebavam :lol:

nismo razmišljali o tim limitima na frekve...

ali zasigurno uvodimo malo razgraničenja što se tiče jačine pojačala po klasama, ako se sjecate kako smo radili na TS Sarajevo...

Mislim da je tako poštenije, uvesti malo reda...

ugl što se nas tiče bude obavještenje prije svakog eventa o pravilima...

;):123:
 
Član
pola godine dupe svoje derao dok nisam dosao do malo kvalitetnijeg pojacalca sada nemogu istresti to

sta bude bude, kako hocete
 
Član
Mislim da ćemo se držati sledećih pravila:

Klasa Mini. auta sa svakodnevnim ozvučenjem, pojačala MAX snage do 500w RMS-a, obavezan osigurač na instalaciji.. Aero portovi i SPL kutije ćao, izričito muzika za svaki dan...(kondenzator dozvoljen)...

Klasa A. 2x10"sub, 1x12sub ", što se pojačala tiče Max 1000w RMS-a i 1 akumulator na tvorničkom mjestu...

Klasa B. 3x10"sub, 2x12"sub,1x15sub", što se pojačala tiče Max 2000w RMS-a i 1 akumulator na tvorničkom mjestu...

Klasa C. 3x12"sub, 2x15sub" 1x18"sub, što se pojačala tiče Max 3000w RMS-a i 2 akumulatora od kojih jedan mora biti na tvorničkom mjestu ili 1 akumulator na tvorničkom mjestu i kondenzator u gepeku...

Klasa Max. Sve je dozvoljeno, zidovi, podovi, plafoni, avioni, što se pojačala tiče sve preko 3000w RMS-a spada u ovu klasu...

Auta mogu raditi u toku mjerenja, s tim da ne smiju raditi pod gasom već na leru...
Takmičari smiju biti u vozilima i izvan vozila...
U A,B,C Klasama kutije moraju biti u gepeku i ne smiju prelaziti donju liniju zadnjih stakala...

S tim da je veoma moguće uvođenje online prijava, koje bi trebale sadržavat popis opreme (sa tačnim oznakama) koje će takmičar za taj event koristiti, marku automobila, registarsku oznaku, ime i prezime, klub (ako je član)...
 
Član
koki SC kao što sam ti već rekao...nemoj da zajebavaš...
ako bude ovako ja ću najvjerovatnije opet u SB ili možda open...
 
Top