Nissan Silvia s12 - Pure Drift Car

Nissan Silvia s12 - Pure Drift Car

Super Moderator
Sto ovako cudno radi? Na prvom videu isto da je pokvaren ko da jedva ide tako mi zvuci?
 
Član
Jebo drift ako ne izletis makar jednom u paprike ! Dobro je pa se drzis tradicije oranja ! :D:D
 
Super Moderator
aha aha dobro je nije nista strasno, samo nemoj svakom dat da dira oko struje, ja sam imao subaru-a tako zezo i kome god odvezem samo gore napravi!
 
promjenio sam takodje i kablove od svjecice
doduse jeste da su od drugog auta,al vrše svoju funkciju,auto bolje radi.
Sad problem je sto sam 4 zamjenio,a ostale 4 jos nisam,jer su duze,pa ne znam od cega bi mogle pasat.
U planu sam takodje i sve svjecice zamjeni ngk naravno cekam...mogao sam kupiti neke druge ali necu...
toliko
 
evo ovako danas rijeseno sve !
radi kao fabrika,dihtung sredili,caprkali smo cijev jednu prepravljali i ne gubi sad nigde,stvarno fantastično radi...
ja naravno od srece serem dugine boje :)
eo jedan snimak bit ce ih jos :)
 
Član
Dobar,fino ide,
viđao sam ih prije sad ih nema kao ni većine japanski auta,ovaj je došao u prave ruke samo tako nastavi ;)
 
Član
Lazo bog te mazo hahha,sto sjeba onu autoskolu gofl 5 u prvom klipu,bjezi u paprike od tebe,hehe svaka cast drug ide bocno nenormalno,samo nastavi :D
 
Član
Ima ti na piku jedan lik prodaje dijelove za nju, iz Doboja. Ne znam koliko si upoznat s tom informacijom...
 
Top