Nissan Silvia s12 - Pure Drift Car

Nissan Silvia s12 - Pure Drift Car

Dobre su, al sto digitronom slikas ? :D
"kompirom" :D
slika-70808-fefe7ce92801-default.jpg
 
Dobre kade al ovo koda je slikano sa 0.3 megapixelnim alcatelom sa zamućenom kamerom HAHAHAH il si sliko kupusom :D a valjda ce se sredit to sto te zeza da vise driftas ko covjek :D Uglavnom punooo srece ;)
hahha ludilo u klubu karijes na zubu :D
samsung galaxy s1 jebje tuzi ih :D inače je kod mene mračna soba ,pa je zato ispao kao de slikano kompirom :)
hvala ,malo idem nizbrdo al dobro je ne dam se :)
 
Ej ja :)
Tapkamo u mjestu
Auto mi je bilo u bn kod jednog od radnika polysistema,prvi put me momak za reparaciju turbine ispoštovao pravo prijateljski jeftino.Sada kada sam trebao srediti turbine tj on da mi sredi,labudicom sam auto odvukao u bn.Sam mi se je javio dobrovoljno da sredi turbinu.
Bacio finih para tu.
Takodje nabavio blow off,boost kontroler
Stojalo mjesec ,izgovori nema se vremena,bit ce...I tako skoro 2mjeseca,presao rok 2gi put juce odem po auto.
Od njega sam dobio turbinu kao znak izvinjenja gratis ,tako sam bar shvatio,koja ne valja,sada je majstor pregledao...
Uglavnom zelim im sve najbolje,i naravno preporučujem uvjek saradnju sa njima :)
Reparacija ili da probam stavljati nesto drugo?od jednog nissandzije s13,prenio mi je svoje iskustvo koje je on imao sa tim
stavio je turbinu od starog vw k24 6084 cini mi se je kod...ne znam više ni sam
Uglavnom predloge sugestije sve dobrodošlo nissan je ušuškan u garažu i čeka bolje dane.
Poz
 
Član
ako hoćeš da ti dam broj dobrog majstora, pa pitaj njega za savjet? pa neka ti pregleda motor i kaže šta da radiš... samo da kažem da mu je nedavno bio carrera s na popravku :) i da sam prošo jednom kraj njega i da je reko da mi je zupčasti "otegnut", kroz pola godine se radio veliki servis, kaže njegov brat " malo je zupčasti bio otegnut" stvarno je doktor, radio je i friziranje nekih TD motora, išli su jako dobro
 
Eo mene :v
Uglavnom dosta para,truda,vremena,živaca,nestrpljenja,isčekivanja i sl.
Ponovo je u životu,kupljena turbina od s13ke
Nije još sve poštimano kako treba ali najgore je prošlo.

 
Oo hvalim te Bože.. Drago mi kao da sam ja popravio auto ...
Superiška , sad se može nastaviti sa radovima kako treba !
 
Top