Nissan se narugao Ferrariju ovim GT-R-om

Nissan se narugao Ferrariju ovim GT-R-om

Član
img]

Samo nastavite! :)
Je3OP.gif
 
Član
Opšte je poznato da ferari pri kupovini zadrzava velika prava na automobil i nebi ga tužili da maus nije veliki troll pa je se promovisao od toga i naravno da su ga tužili.
A to sto nissan ima potrebu da se promoviše preko ferarija i to fotosopom a maus je sada reklama na onaj MONO formula auto sta već.
Tako da nema potrebe da većina kenja a nezna cjelu priču.
A evo kako se troluje (inače taj auto je takav od kupovine)
93ac24a11b78366d60513b5ba8123650.jpg

79883290c0e66c56b13f7cffc2aa181d.jpg

98f3534327b7d36a0528d6e7b15a4768.jpg
 
Član
Ko koga kupuje? auto tebe ili ti njega? ko je kome gazda? ti njemu ili on tebi? Ja sto kupim svojim parama, ja sam tome gazda i sef. Tacka...
Da dodam za ove sto kazete da naprotiv, mogu dobiti jos neke kao kupce.... Mogu dobiti samo lizoguzce koji ce kupiti i govno sa natpisom ferrari da bi se vidjelo da imaju, ali to su samo oni sto se pokazuju a blage veze nemaju od auta niti su neki ljubitelji ;)

bio bi ti i vise od lizoguzca da ga mozes kupiti, valjas gluposti ovdje, mislis da njih zaboli za tvoje misljenje hoces ferraria da vozis onda postuj pravila koja imaju
zato ga i nevoza stoka a to da li imaju blage ili ne vozaju ferarria a to sto ti vozis oni nebi ni do hale stim pa onda vidis imajul ukusa ili ne
 
Legend
Jesi ti glup ili nisi????? koji cu k**** potpisivati ugovor da mi neko odredjiva pravila za moje pare??? jesi ti bolan normalan ikako??? Sta je sa vama ljudi??? Da ti neko odredjuje pravila za tvoje pare hahahaaha vi ste tacno popucali po savovima...
Prvo spustite ton, ti ako si uporan da za svoje pare mozes uzeti SVE, onda si se gadno zavarao.. Prvo ferrari ti nikad nece prodati auto ako dodjes samo sa parama, znaci NIKAD ! Moras imati odredjeni broj auta u kolekciji, kotirati u tim krugovima, ici na te evente koje onii organizuju itd itd, ZA SVOJE PARE !

jesi li ikad cuo za pojam fransiza ?

I tu su tvoje pare ali ti drugi odredjuje pravila po nekom ustaljenom rezimu.. Gledaj to kao vid fransize, mozes uzeti auto ali da se ponasas po odredjenim pravilima, znaci prosto ko pasulj ne razumijem koji dio ti ne kontas kada je sve prosto ko pasulj..

Rekoh vec, ako hoces 123132% slobodu za svoje pare, uzmes nissana i mozes navuc kondom na njega ako ti je qrtzu cejf. nece ti niko a reci . ovo je sasvim druga liga automobila, logicno je da se radi na ocuvanju tako bogate historije ;)
 
Ko koga kupuje? auto tebe ili ti njega? ko je kome gazda? ti njemu ili on tebi? Ja sto kupim svojim parama, ja sam tome gazda i sef. Tacka...
Da dodam za ove sto kazete da naprotiv, mogu dobiti jos neke kao kupce.... Mogu dobiti samo lizoguzce koji ce kupiti i govno sa natpisom ferrari da bi se vidjelo da imaju, ali to su samo oni sto se pokazuju a blage veze nemaju od auta niti su neki ljubitelji ;)
:D
marketing odjel ferrarija se zabrinuo poslije ovakvih natpisa i misljenja iznesenih na bhtuning.com forumu.
 
Član
Nešto jutros ne frcera na forumu, Mora da zbog upliva Ferarrija ne vidim user name kraj avatara.
 
Član
Čuo sam da se u Bosanskim Underground Tuning garažama nešto kuha, spominje se neki ferrari,,,,
Ipak niko ne zna ko je vođa tog projekta, samo se zna da mu je prošli projekt bio "BMW CaliPug" gt-rr

Untitled_4.jpg

Untitled_2.jpg
 
Član
Ko koga kupuje? auto tebe ili ti njega? ko je kome gazda? ti njemu ili on tebi? Ja sto kupim svojim parama, ja sam tome gazda i sef. Tacka...
Da dodam za ove sto kazete da naprotiv, mogu dobiti jos neke kao kupce.... Mogu dobiti samo lizoguzce koji ce kupiti i govno sa natpisom ferrari da bi se vidjelo da imaju, ali to su samo oni sto se pokazuju a blage veze nemaju od auta niti su neki ljubitelji ;)

Druze moj fazon je što ga ti ni ti ni ja ne možemo kupiti, čak i da imamo pare. Kao što rekoh, postoji nešto što se zove PRESTIŽ, i Ferarri na tome i dobiva i drži mušterije. Zašto ljudi kupuju Ferarri kad 4 puta jeftinije mogu kupiti auto sličnih voznih karakteristika (Corvetu), ali Ferarri je Ferarri i zato što i jesu takvi, nikad neće propasti niti gubiti mušterije.
 
Član
Ej sad Corveta, kad je to bila klasa s Ferrarijem :S jest ono da i Chris Harris kaže za performanse da su slične, al Ferrarija treba poredit sa malo zvučnijim imenima!!!
 
Legend
korveta i viper su seljacka auta, mogu se poredit po performansama samo na pravcu eventualno, u svemu ostalom su u veliko zaostatku u odnosu na sve europske supersportske automobile..
 
Član
Druze moj fazon je što ga ti ni ti ni ja ne možemo kupiti, čak i da imamo pare.

Lahko je kupiti. Malo stariji Ferrari kosta danasnji dan kao neke 'full' aute srednje klase.
Jaran moj kupio prije koju godinu Ferrari 360 F1, kostalo neki €45.000. Covjek ga posle
2 godine prodao (presao sa njim mozda 5000km) radi nenormalne trosove odrzavanja. :D
 
Član
korveta i viper su seljacka auta, mogu se poredit po performansama samo na pravcu eventualno, u svemu ostalom su u veliko zaostatku u odnosu na sve europske supersportske automobile..
Pravit cu se da ovo nisam vidio ,fakat ja koji gotivim njemce i tehnologiju reci da su ta dva seljacka je nepromisljeno. Ni u jednom nisi sjedio ni vozio i slusao si neke novinare...predpostavljam! Viper je stvarno loše auto ,izdrada kvalitet ali posjeduje jedan od najjacih atmosferski motora, postoje track verzije vipera tako da ide i u krivinima. A corvetta zr1 ti je trenutno mozda i best buy cak duplo jeftinija od konkurencije . pozdrav
 
Član
Hehe, zna se da su Ameri samo oko krkanluka, surove snage itd,,,
Uzmi sportove njihove, samo je ko može više krknut loptu, oborit 3-4 čovjeka itd,,
Imaju Nascar u kojem je jako teško savladati skretanje u jednu stranu,,,,
Sve oko njih je krkansko...
 
Član
Nema sta sve doktori po forumu :D

DA se razumijemo, samo su neki od ferrari-a koje ne moze svako sa ceste kupiti poput Enzo ferrari i Laferari, tako reci "obicne" ferrari-e koji su dosta jeftiniji od ovih, moze ih kupiti svako ziv ko ima pare... Samo ikone poput ta dva navedena i jos njih recimo dva ili tri, moras proci njihovu obuku za vozacki i imati odredjenu sumu novca da bi ih kupio i odrzavao, ako nemas novca ne mozes ga kupiti...

I da jos dodam na istoriju ferrarija koju toliko spominjete, je li u tu istoriju spada to gdje ga je Ford sa modelom GT40, 4 godine za redom tukao na utrci Le Mans...

OVER AND OUT....
 
Poslednja izmena:
Top