Nissan se narugao Ferrariju ovim GT-R-om

Nissan se narugao Ferrariju ovim GT-R-om

Član
Ma ako imas pare, sve se moze. Cak i kod ferrari-a. Money walks, bullshit talks.. Sjecam se kako su nake
sheikove/sultane nekad narucivali Ferrari karavane/stationcar-e i sedan modele iz ciste zajebancije, i naravno
ferrari/pininfarina ih bez problema njima napravio. Poserem se ja na njihove principe kad na jednu stranu se
pravu 'elita' a na drugu stranu prodaju dupe kad im neko mase sa dolarima. :)

A sto nemoze ili nije mogao svak sa parama kupiti F40/F50/F60/FXX/LaFerrari/itd je cisto sto je ih ferrari malo pravio i
zbog toga nece da prodaju bas svakome nego musteriji koji su i prije kod njih kupovali aute. Znam pricu o nakom
filipincu koji je hteo kupiti laferrari-a a oni mu nisu dali zato sto jos nije bio prije musterija i nije imao nit jedan ekskluzivan
ferrari.. Covjek se samo nasmijao i maksuzije kupio ferrari f12 na licu mjesta da bi bio u mogucnosti da kupi laferrari-a.
Eh, svasta.. :D
 
Nema sta sve doktori po forumu :D

DA se razumijemo, samo su neki od ferrari-a koje ne moze svako sa ceste kupiti poput Enzo ferrari i Laferari, tako reci "obicne" ferrari-e koji su dosta jeftiniji od ovih, moze ih kupiti svako ziv ko ima pare... Samo ikone poput ta dva navedena i jos njih recimo dva ili tri, moras proci njihovu obuku za vozacki i imati odredjenu sumu novca da bi ih kupio i odrzavao, ako nemas novca ne mozes ga kupiti...
vodjeni tvojim razmisljanjem: sta oni mene imaju slati na obuku neku, ja imam vozacku, znaci prosao sam vec obuku. hocu za svoje pare da kupim auto koje ja hocu, sta oni meni imaju uslovljavati sa nekakvim obukama. samo gube musterije ovakim pristupom. kao da ce se neko sramotiti sa obukama, a ima para vec da kupi. za iste pare ce otici kupiti R8 i nece morati nikakvu glupu obuku prolaziti cc
 
Legend
Pravit cu se da ovo nisam vidio ,fakat ja koji gotivim njemce i tehnologiju reci da su ta dva seljacka je nepromisljeno. Ni u jednom nisi sjedio ni vozio i slusao si neke novinare...predpostavljam! Viper je stvarno loše auto ,izdrada kvalitet ali posjeduje jedan od najjacih atmosferski motora, postoje track verzije vipera tako da ide i u krivinima. A corvetta zr1 ti je trenutno mozda i best buy cak duplo jeftinija od konkurencije . pozdrav
Kad kazem seljacki mislim na motorcinu i to je to.. Brz samo na pravcu.. Imao sam priliku da se vozim i u viperu i u corveti i jos uvijek tvrdim isto..
Track auta su nesto sasvim drugo, necu ulazit u to.. ali kad kazem kompletan supersportski automobil, onda mislim na svaki aspekt auta da je orjentisan u tom smjeru, a ne samo motor (kao sto je bilo kod ova dva navedena automobila)..
zr1 je best buy za ljude koji vole auto put i pedal to the metal ideologiju.. moj pogled na supersportski automobil se odnosi na nesto sasvim drugo..
 
Član
Mislim djelomicno upravu si pogotovo za viper koji je od americkih novinara proglasen velikim smecem ili autom koji te zeli ubiti. Međutim zr1 je odlicno auto i nikako seljackim autom ga zvati parira duplo skupljim autima samo sto je problem uvijek bio njihov kvalitet izrade
 
Član
Pa jedino još ameri prave motore u koje izvadis osigurac i imaš 200 konja više i bez otvaranja trpe 900ks bez muke!
Ne znam ni sam sto se upustam u ove teme ali brate lupate ko maksim po diviziji.
Ferari da seiku da radi sta hoće jer šeik ne pravi marketing od toga maus je hodajući bilbord a koja firma će dopustiti da se na osnovu nje reklamiraju!?!?
Pa ni BOLERO Doboj to nebi dopustio!
 
Član
naci smijesni su mi ovi koji pricaju ne moze njima niko odrediti pravila za njihove pare, a da imaju pare znaci sad bi kupili ferrarija i potpisali ugovor da u njega ne smiju tespih staviti na retrovizor a kamoli sta drugo
to su auta za ljude koji imaju pare, a takvi najcesce imaju i stila, jer imaju mogucnosti da se njime bave i priuste sebi sto je "in" i biti dio dogadjaja na kojima se to trazi, izuzmemo li bliski istok i pedere
a mi mozemo palamuditi do sutra ne mozemo ferarija kupiti svi zajedno da se sastavimo
kao ni korvetu koja je mnogo jefitnija i koja je isto extra auto , ali eto mi "znamo" da nije, culi prica se , a bubreg bi dali i za korvetu
otisli smo puno od teme, uglavnom mislim da su svi skontali zasto je ferrari tako posutpio i to je normalno
 
Član
maus je hodajući bilbord

Jeste mozda za klinci njegovog fanbase-a od 15-19 godina, kao sto sam kaze "teeny bopperish".
Iako sam ja cuo za njega i njegovu muziku, ovo mu auto sad prvi put vidim. Mislim da ako ferrari
nebi napravio toliku frku oko ovome, 97% od ljudi koji sad za ovo znali nebi nikad vidjeli tog auta. :D
 
Član
Sad je priča da kupovinom bilo kojeg Ferrarija potpisuješ poseban ugovor, polažeš Ferrari vozačku, ulaziš u sektu super ljudi-auta,,,,, :D

Šta ako neko kupi ovog Ferrarija i stavi znak od Lade a reklamu od Sky Cole, bil se baš Ferrari bunio??
Vega_MT.jpg
 
Član
Jeste mozda za klinci njegovog fanbase-a od 15-19 godina, kao sto sam kaze "teeny bopperish".
Iako sam ja cuo za njega i njegovu muziku, ovo mu auto sad prvi put vidim. Mislim da ako ferrari
nebi napravio toliku frku oko ovome, 97% od ljudi koji sad za ovo znali nebi nikad vidjeli tog auta. :D
Jesi ti svjestan da je on taj auto vizio na gumballu i niko ga nije vidio?
372f7abf17b74dd252f9cf409542ee4e.jpg

Jalopnik
52ba519699bb2c881e4dc5041c78b8a2.jpg
 
Top