Nissan se narugao Ferrariju ovim GT-R-om

Nissan se narugao Ferrariju ovim GT-R-om

Član
Hehe Ferrari je qrac, mogu protiv muzičara, novinara, običnih ljudi, a što kakvog šeka ne tuže kad okiti u dijamante, premaže sa zlatom itd,,,

Jaka vam politika što podržavate Ferrari, a što bi talijanima smeto pink, kad su većinom pederi
 
Član
ferrarii tim stiti svoj imidz, a ovdje je prije svega slucaj da je promjenjen logo i ime auta sto je ozbiljna stvar za takvu ekskluzivu
ferrari je jedan od rijetkih koji je ostao u ekskluzivi i koji ima "karakter" auta za odabrane cak i kad imas pare, npr. slucaj sa laferrarijem i jos mnogim modelima
a sad da oni prate hoces ti promjeniti felge ili ces neku drugu boju to mislim da ne rade jer je bezbroj preradjenih ferrarija i auto koje je svaka ozbiljna tuning kuca preradila, bitno je ne dirati neka glavna obiljezja , kao sto su znakovi brenda sto je zastitni znak
 
Član
Sad nek angažuju radnike da skidaju Ferrari znakove sa drugih vozila, da nema više Ferrari Bravo-a
 
Član
Šta vam ima tu biti čudno?! Ako nešto potpises (dodatak ugovoru ili nešto slično pri kupnji ferarrija) izvoli to i poštovati, pa makar ga platio i milijardu dolara! A uostalom, ako ti se to nesviđa, Bogu hvala imaš izbora, kupi nešto drugo
 
Član
Ugovor potpisivati kad kupujes auto?????? Ko koga kupuje? On tebe ili ti njega?
Pa valjda za svoje pare mozes da uzmes sta hoces, a poslije toga to je tvoje a ne od nekog drugog... Vala kako god bilo da bilo ja za svoje pare uzimam sta ja hocu a ne neko drugi da mi poslije kaze mozes ti to uraditi ili ne mozes ili cak da ti kaze ne smijes :D kanister benzina i da vidis kako moze...

Kupac je uvijek bio i ostao na prvom mjestu, oni su samo sa tim svojim puhanjem izgubili ne jednog nego vise kupaca...
 
Član
2 Ferarrija u Sarajevu. Oba star 20+ godina. Na jednom od njih vlasnica umjesto znaka stavlja srce i incijale svoje i od muža. Baš me interesuje ko će na sudu zastupati talijane.
 
Legend
Ugovor potpisivati kad kupujes auto?????? Ko koga kupuje? On tebe ili ti njega?
Pa valjda za svoje pare mozes da uzmes sta hoces, a poslije toga to je tvoje a ne od nekog drugog... Vala kako god bilo da bilo ja za svoje pare uzimam sta ja hocu a ne neko drugi da mi poslije kaze mozes ti to uraditi ili ne mozes ili cak da ti kaze ne smijes :D kanister benzina i da vidis kako moze...

Kupac je uvijek bio i ostao na prvom mjestu, oni su samo sa tim svojim puhanjem izgubili ne jednog nego vise kupaca...
Drug, to je isto kao kad kupis kucu u elitnom dijelu grada i potpises ugovor da neces pravit gluposti.. kao da zakupis radnju na carsiji i obavezes se da nece stu otvorit bordel, kontas ?
Ne razumijem vas ljude nikako, pa u tome i jeste poenta tih auta.. nekad je to furao i bentley i jaguar i svi ti proizvodjaci koji imaju jako kvalitetnu tradiciju, ali su pali zbog zahtjeva kojekakvih fudbalera (idiota sa parama) i slicno..
Ako vec porsche, lamborghini,mclaren nemaju nikakav stav kada je u pitanju boja i izgled auta, neka to bar ferrari zadrzi.. ko hoce pink "perrarija" sa sljokicama nek uzme ove replike sto pravi onaj indijac u londonu lilipu..
 
Ugovor potpisivati kad kupujes auto?????? Ko koga kupuje? On tebe ili ti njega?
Pa valjda za svoje pare mozes da uzmes sta hoces, a poslije toga to je tvoje a ne od nekog drugog... Vala kako god bilo da bilo ja za svoje pare uzimam sta ja hocu a ne neko drugi da mi poslije kaze mozes ti to uraditi ili ne mozes ili cak da ti kaze ne smijes :D kanister benzina i da vidis kako moze...

Kupac je uvijek bio i ostao na prvom mjestu, oni su samo sa tim svojim puhanjem izgubili ne jednog nego vise kupaca...
ako postoji fakat ovaj ugovor, kad kupujes auto ti potpisujes ugovor i pristajes na uslove, i nemas sta poslije pametovati.
ako ti se ne svidja to, nemoj ni kupovati i tacka.
ferrarijeva je takva politika, oni imaju svoje razloge zasto su odlucili na to i tacka. a po renomeu, ugledu posjedovanja, atraktivnosti, potraznji....sumnjam da su izgubili kupce :D vise vjerujem u suprotno
 
Valjda Ferrarijev menadžment najbolje zna svoj posao, ali ja bi im svejedno dao jedan savjet. Ako već ne podnose da netko mjenja identitet njihovih automobila onda trebaju provesti psiho testove i testove poznavanja automobilizma (bar Ferrarijeve domene) sa potencijalnim kupcima pa da tako imaju potpunu evidenciju kome prodaju svoje automobile. :)

Ako bi htjeli imati isključivo kupce entuzijaste koji Ferrari gledaju kao svetinju onda moraju vratiti ovo:

ferrari-512-512-tr-7.jpg

ili bar ovo

70953012.jpg
 

Prilozi

  • ferrari-512-512-tr-7.jpg
    ferrari-512-512-tr-7.jpg
    312,8 KB · Pregleda: 6
Top