Nissan 350Z Fairlady-nove felge str.15

Nissan 350Z Fairlady-nove felge str.15

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
Imam godisnji u avgustu,i bas sam se konto provozat Bosnom...nesto mi govori da nece bit ugodan trip :lol:
Privest ce te policijoti cim udjes u drzavu zbog onog zutog 350 iz Doboja :icon_biggrin:
 
Član
ne ide bas extra...na 160 milja mu gas nestaje, ne znam sta je!
neki charger ce trebat uglavnom :icon_smile:
 
vranac je napisao(la):
ne ide bas extra...na 160 milja mu gas nestaje, ne znam sta je!
neki charger ce trebat uglavnom :icon_smile:

Haha ok,test driveru :D sljedece godine ce postat FI,najvjerovatnije Vortech s.charged,pa ce bit gasa za bacanja jos :icon_smile:
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
vranac je napisao(la):
ne ide bas extra...na 160 milja mu gas nestaje, ne znam sta je!
neki charger ce trebat uglavnom :icon_smile:

Haha ok,test driveru :D sljedece godine ce postat FI,najvjerovatnije Vortech s.charged,pa ce bit gasa za bacanja jos :icon_smile:

to rodjko...ima da nema guma :icon_smile:
drift championchip na god aBd ;)
 
Eh evo ga, danas mi dodje doticni Princ i hoce karbon na krov, reko hajd :icon_biggrin:

73525892.jpg

By erol_brcak at 2011-08-15

19584646.jpg

By erol_brcak at 2011-08-15

88780384.jpg

By erol_brcak at 2011-08-15

Moram priznat jednu gresku malu s moje strane, poceli smo radit na najvecoj vrucini u 1 sat i na jednom mjesto se folija malo razvukla, iako nije nista strasno i primjetno moram napomenut. Jbg, jedna greska, iskustvo vece :D

Pohvalit cu i Ervina i Enesa aka BlackPrince86 i RS6, raja momci skroz ;)
 
Član
kako je samo legao mocno novi lak...krov nije mogao bolje ispasti bas mu lezi na zutu boju....a i erol uskoro postaje d.o.o, btw. trebao si taj peh zadrzati dalje od javnosti :cool:
 
Član
Auto grmi... I karbon je dobro legao.. A na ovoj prvoj slici izgleda da Princ gleda taj dio krova što si zajebo :D
 
necemo pretjerivat, valja meni jos rize pojest :D al hvala.

A Zed je majko mila, pojava samo takva, o zvuku da ne govorim. Vozimo se Laki i ja u Seatu ispred i carko nazad ubrzaje, mi u Seji se najezili, mogu mislit filinga tek u centru zbivanja :icon_biggrin: al curica koja u trenutku kad je Princ prolazio pjeva "ooozeni meee" je ipak vrhunac :D

@Schumi: Nije to Princ, to je RS6 Enes ;)

@Andel: Neka, nek se zna, nisam ja jedan od tih, ja svoje greske prizanjem, kazem sad sam naucio da vise nikad na suncu najvecem ne treba radit, a svakako nije strasno, niti nesto primjetlivo, samo perfekcionisti koji budu zagledali primjetit ce ;)
 
Član
inace Blackprince se lozi samo na sponzoruse , zato i radi auto :D

btw. erole koliko dodje ovo postavljanje folije ako krenem put tamo da naletim da mi postavis, normalno ako radis fiate :icon_biggrin:
 

rs6

Član
erol_brcak je napisao(la):
necemo pretjerivat, valja meni jos rize pojest :D al hvala.

A Zed je majko mila, pojava samo takva, o zvuku da ne govorim. Vozimo se Laki i ja u Seatu ispred i carko nazad ubrzaje, mi u Seji se najezili, mogu mislit filinga tek u centru zbivanja :icon_biggrin: al curica koja u trenutku kad je Princ prolazio pjeva "ooozeni meee" je ipak vrhunac :D

@Schumi: Nije to Princ, to je RS6 Enes ;)

@Andel: Neka, nek se zna, nisam ja jedan od tih, ja svoje greske prizanjem, kazem sad sam naucio da vise nikad na suncu najvecem ne treba radit, a svakako nije strasno, niti nesto primjetlivo, samo prefekcionisti koji se budu zagledi primjetit ce ;)

jesam gromada pored auta :D ehehehe drago mi je sto smo se upoznali, i krov je fino isp'o, btw reci da sam ti pomag'o :lol:
 
Član
Joj brate sad sam te vidjeo u gradu autic je pravi J****** zvuk otkida majke mi najezio si me a i na raskrsnici pored kockarnice Duga fino ga zabaci ;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top