Nissan 200SX

Nissan 200SX

Imam covjeka za ove karambolke da radi jeftino od poliestera.. Ove dvije da mi napravi je 150 KM, s tim da je moje kitovanje i dotjerivanje jos malo karambolke i farbanje.. Po meni nije puno..


A evo i danas se nesto radilo, ne radim vise na onoj stranici, cekam malo para.. Moram prodati golfa.. Radim ove sitnije djelove..


Karambolka je u sprickitu, mislio sam sutra da je farbam, ali nedelja ne radi prodavnica za boju.. Pa farbanje krece u ponedeljak.. :icon_smile:


s3cxlv.jpg




Poceli radovi na blatobranu, sutra abd i on ide u sprickit i prelazimo na drugi :lol:


adffck.jpg



2i0soll.jpg
 
Član
madmono je napisao(la):
zovite_sivac je napisao(la):
Odakle si mislio naruciti ? Nesto sa neta ili narudzba kod majstora da ti pravi ?

Ne ispalati se to narucivati ali nikako pametnija opcija plasticar mozes ti skoro istu stavr napraviti...

Strah me samo da to brzo ne ispuca kad naprave od poliestera...rodjak ima poli branike na golfu 4, kaze da su ko staklo, mora na svaku sitnicu paziti da ne popuca sta...cijena po komadu oko 200KM ovdje u Brckom.

A sto se tice ovih za naruciti, sigurniji su mi bas iz tog razloga sto su koliko toliko elasticni i manji je rizik da ce puknuti kad se nabiju gdje na trotoar ! :icon_smile:
 
Nece brzo ispucati, jeste da moras malo paziti.. A i velika je razlika u parama izmedju kupovne i pravljene..Ako se nekome isplati dati Oko 600 dolara plus postarina, neka da.. meni je to previse za tu zajebanciju.. A ovaj sto radi je bez farbanja bez icega samo da napravi od poliestera i onda ja kitujem i farbam.. znaci 150..
 
Član
[/quote]
Strah me samo da to brzo ne ispuca kad naprave od poliestera...rodjak ima poli branike na golfu 4, kaze da su ko staklo, mora na svaku sitnicu paziti da ne popuca sta...cijena po komadu oko 200KM ovdje u Brckom.

A sto se tice ovih za naruciti, sigurniji su mi bas iz tog razloga sto su koliko toliko elasticni i manji je rizik da ce puknuti kad se nabiju gdje na trotoar ! :icon_smile:
[/quote]




Pa nemoj praviti od poliestera nego bas od plastike ipak je to veca razlika doduse ja cu kombinovati to dvoje samo cu prepraviti svoju fabricku ha ja tako mi je lakse :lol:
 
dok ne udaris nece puci , ne vozis auta na sudaranje pa da se brines , jedini je problem ako spustis auto pa na rupe da ga razbijes zato ako mozes da gumiras kako samo doljni dio ili taj lip da nadjes samo
 
Svaka cast dragon :cool: Bas tako, ne ides na sudaranje.. Svakako pazis auto, sa poliesterom ili ne.. I molim te gdje ces naci gumeni lip ? :icon_question: Ja tek dosao kuci, znaci od 08:00 do 21:00 sam radio i svaki dan tako :icon_sad:


Evo malo radova... :cool:


Izvlacenje udubljenja tegom na desnoj strani, posto se auto farba kompletno..

macais.jpg




Pa onda kitovanje :icon_smile:


nyxkt1.jpg



Zadnja hauba je gotova, sutra ide u sprickit.. Nisam stigao veceras.


28slyzc.jpg




I evo jedna slika gratis :lol:



nzlws1.jpg
 
Danas nesto ranije kuci, radilo se citav dan.. Malo na nissanu, malo na roveru, a malo na skuteru jednom :cool:


Stranica je jos doradjena...


2samn10.jpg




Slike sam dao plasticaru i prednju karambolku da radi, trebalo bi da ispadne ovako nesto.. :icon_smile:


2yya00p.jpg




Ako karambolka ispadne da valja, onda idemo na Sideskirt, ne znam kako da kazem na naski ispadne kao bocna suknja, nesto tako :lol:



2ly5oq1.jpg




Opet sam cistio ovu klapnu, ali ovoga puta detaljno.. Propuhana je zrakom i stajala je u benzinu.. Stavljen novi dihtung..



xeliw.jpg



Motor je bio haos prljav, a imam jednog druga picajzlu, pa je danas citav dan cistio :cool:

Prije :D


210letj.jpg



Poslije :D

20tj6dy.jpg



4raql0.jpg
 
Član
Svaka cast na radovima ! Kazi mi molim te cime je ciscen motorni prostor? Sretno u daljim radovima...
 
Buldog je napisao(la):
Motorni prostor :cool: sretno u daljnim radovima ;)

Hvala :icon_smile:



etno je napisao(la):
Svaka cast na radovima ! Kazi mi molim te cime je ciscen motorni prostor? Sretno u daljim radovima...

Nemam pojma, nekakva tecnos.. Razmutili smo je u onu pumpicu od stakla, nasuli smo 2 cepa od kole te tecnosti i ostalo voda do vrha.. Puno je jaka valjda tecnost.. Javim ti ako saznam sta je :icon_eek:
 
Taj body ako skopis bit ce vrh , ja kad sam htio da uzmem samirovog 200sx-a nasao sam bas na ebayu sve i slikica je bilo sad samo mogu slicnu ovu naci

http://media.nu.nl/m/m1czkulad6y3.jpg

a evo ti i jedna pjesmica da imas

http://www.youtube.com/watch?v=3ufWGbZ-nXc
 
Little Dragon je napisao(la):
Taj body ako skopis bit ce vrh , ja kad sam htio da uzmem samirovog 200sx-a nasao sam bas na ebayu sve i slikica je bilo sad samo mogu slicnu ovu naci

http://media.nu.nl/m/m1czkulad6y3.jpg

a evo ti i jedna pjesmica da imas

http://www.youtube.com/watch?v=3ufWGbZ-nXc

Nije ni ova losa, ma bice to dobro.. Nasao sam one Kouki stopke, ali su skupe oko 400+ dollara :icon_cry: Al bi mu legle pravo..
 
Top