nešto o mom autu m3

nešto o mom autu m3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edoze je napisao(la):
:icon_eek:
mogu li se ja druzit s tobom:icon_confused:
:D:D
btw,covjek ima dobru kompresiju (na benzincu!) pa moze stat...sigurno koci motorom,na 300kmh ubaci u drugu da mu stane auto:D

hihihi;)
 
kakve veze kocnice??
dobar upgrade za one sa $$$ ali ako nema $$$ mogu i stock

samo da dodam ako ti je ta svjecica na turbo oil lane nadam se da turbo nije ballbearing
 
Član
ehhhh.... uvijek se govorilo kako masta moze svasta jebiga .... mislim na onih 600 ks ....

drug nema toga puklo crijevo pa neka svjecica izolir traka ovo ono ....a imas 600 ks pod habom .... pa ja to nebi smio upaliti jer bi toliki konji to sve pocupali ....


slagao si ga posteno .... ako mi das kakav dokaz da imas 600 ks ja cu ti se prvi izvinuti jarane eto...

a vjeruj da ima ljudi koji su vozali preko 50 konja ....





ta recenica sto si reko javite se kad provozate nesto jace od 50 ks ... bas ti je bezze trazis svadju samo
 
Član
prijatelju sto lozis raju bezveze ovaj bmw nema 600 hp
evo jedan video ovog bmw dok je bio kod prijasnjeg vlasnika fin bmw http://www.youtube.com/watch?v=Fl-YOEqMKvY
 
Član
Pusti snovi... ccc.... :smajli27:

Glupo bi bilo da se bilo sta vise komentarise.. BEZ DOKAZA.. Dzaba svi gubimo vrijeme... A sudeci po ovoj snimci.. dokaza necemo nikad ni dobiti... :lol:
 
Super Moderator
edoze je napisao(la):
i jel citavo auto alpina,il je samo motor?onak me zanima:D
tesko da bi neko izvadio alpinin motor iz auta,pa zato

pa upravo zato i govorim 3.5 motor od 320 konja ne postoji... postoji vjerovatno alpina al to ti niko nece prodat
 
Član
sinisa je napisao(la):
prijatelju sto lozis raju bezveze ovaj bmw nema 600 hp
evo jedan video ovog bmw dok je bio kod prijasnjeg vlasnika fin bmw http://www.youtube.com/watch?v=Fl-YOEqMKvY

da se nisi zbuno ovde neki bmw sa 4 vrata
 
Član
Jaoo
morao sam sve procitati jer fkt nisam mogao vjerovat , da su ovoliki komentari u vezi neceg dobrog :D
Ja 1 nezz zasto ti nas lazes imas manje vise ok auto ima konja toliko koliko ima , ali mi nije jasno
zasto moras da izmisljas i lazes , ajd da si ti otiso na dernek.ba pa da si tamo napisao sta i ovde
mozda bi ti povjerovali ali ovde da pises te svoje nebuloze nije mi jasno al ett.....

Mislim da nema razloga da se zadrzavas na ovom forumu jer si svoju sansu prokocko
 
nemoj tako, covjek bi ti sad odgovorio i opovrgnuo sve sumnje sa sebe al ne moze iz jednostavnog razloga: nos mu je tolko narasto od laganja da ne moze da pridje tastaturi udara mu nos u monitor... tako da :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top