Negativna iskustva u trgovini (Wall of shame)

Negativna iskustva u trgovini (Wall of shame)

Član
Viđao sam ga na ljeto sa Gofom,Keno je extra posao odradio super felge ispolirane ne moze da ne bude zadovoljan,bolje sigurno ne moze....;)
 
Super Moderator
Ja ne znam kakve vi to felge kupujete koje su to cijene i sta je to unikati neki? Moj rodjak za Q7 kupio s-line felge 20'' sa novim bridgestone zimskim gumama za 1300KM, a vi preplacujte 15-ke i sta ja znam :D
A trebao si se prije dogovoriti ako ne bude uredu da mu vratis felge.. Ja kad god sam nesto prodavao rekao sam nije problem ako ne bude uredu vrati, provjeri sve slobodno.. Sad ti je najbolje nekom ko dobro radi felge odnijeti tu jednu da ti popravi kako treba.. npr Juri u Kiseljak..jest skup al ja sam vidio felge lomljene na tri dijela da je on popravio..tako da za te ekstremne kvarove felgi njemu treba dati da to odradi.. sigurno ima jos ljudi koji super rade al ja ih ne poznajem pa tako da ti ne mogu predloziti
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
sad ce se Dino javiti i reci da nije zadovoljan uslugom pa ce biti 1:1 i tako u krug...

Zadovoljan ili ne, to nije moj problem
Dolazio je par puta dok sam radio felge i bio je zadovoljan, kada je dosao da ih peuzme takodje, tako da mu ta prica ne pije vode svakako..

Keno ne interesuju me vaše relacije, niti to zašto je on tebi dužan, ali kod mene je najbitnije da je mušterija zadovoljna. Gledam da se uradi sve perfektno, jer ako je mušterija zadovoljna i ja sam. Ako je mušterija zadovoljna ona će meni opet doći i dovesti će još nekog i preporučiti me, ako nije onda si samo na gubitku, može ti ne platiti i nikad više neće kod tebe nešto naručiti ili tražiti neku uslugu :) Tako da ovo što sam boldirao pada u vodu. Postavi se i ti u istu situaciju, pa ćeš možda promijeniti mišljenje.

Ovo nije ništa zlonamjerno, možda si ti njemu perfektno uradio u to ne ulazim, samo mi je ovo zasmetalo što si napisao pa sam morao prokomentarisati :)

keno je vjerovatno mislio na to sta bi sad trenutno u temi taj lik izjavio. jer je vec napisao da je lik bio zadovoljan kad je preuzimao felge ;)
 
evo ovako ljetos dodjose dva momka kod mene po felge dogovor je bio da on meni da svoje 16 i 250 za moje santa monica 17 dao mi je 200 i rekao da ga malo sacekam da ce da da jos 100 davao za garanciju neki prsten uvjerio me pricom sad ce godinu dana ni traga ni glasa od njega samo znam da se zove jasmin i da mu je nick na piku Hadzija_tz1 znnam da ovo nece pomoci ali samo da znate oko dogovora sa njim kakav je covjek
 
Legend
pioneer_09 je napisao(la):
Keno ne interesuju me vaše relacije, niti to zašto je on tebi dužan, ali kod mene je najbitnije da je mušterija zadovoljna. Gledam da se uradi sve perfektno, jer ako je mušterija zadovoljna i ja sam. Ako je mušterija zadovoljna ona će meni opet doći i dovesti će još nekog i preporučiti me, ako nije onda si samo na gubitku, može ti ne platiti i nikad više neće kod tebe nešto naručiti ili tražiti neku uslugu :) Tako da ovo što sam boldirao pada u vodu. Postavi se i ti u istu situaciju, pa ćeš možda promijeniti mišljenje.

Ovo nije ništa zlonamjerno, možda si ti njemu perfektno uradio u to ne ulazim, samo mi je ovo zasmetalo što si napisao pa sam morao prokomentarisati :)
Nisam vidio ovaj komentar, pa da odgovorim , sa malim zakasnjenjem..
Princip je jednostavan, bar kod normalnih ljudi, ne kod klosara.. Doneses felge, dogovorimo se sta se radi i kako, uradim jednu felgu, dodjes pogledas, jesi zadovoljan, jesam, nstavljam sa radom, zavrsim sve 4 felge, dodjes pogledas, jesi li zadovoljan, jesam, dobijes felge , platis ratu (tako je bio dogovor, moja greska) i za drugu se usutis..

I sta sad on odjednom nije zadovoljan pa je odlucio da plati samo jednu ratu, sta to je kao ok jel ?

izvukao si iz konteksta pa si se na to nadovezao..
 
Član
evo i ovdje da napisem :
https://www.olx.ba/profil/starigrad992
evo jos jednog prevaranta sarajevskog, ako neko zna bilo kakvu info o njemu nek napise.. prodao mi je iphone u vrijednosti 200KM gdje je maticna sprzena, bilo je licno nastimao je da radi ja sam odmah htio da vratim ali ni traga ni glasa.. vec par profila su mi potvrdila da ih je prevario ili pokusao prevariti
 
Član
evo i ovdje da napisem :
https://www.olx.ba/profil/starigrad992
evo jos jednog prevaranta sarajevskog, ako neko zna bilo kakvu info o njemu nek napise.. prodao mi je iphone u vrijednosti 200KM gdje je maticna sprzena, bilo je licno nastimao je da radi ja sam odmah htio da vratim ali ni traga ni glasa.. vec par profila su mi potvrdila da ih je prevario ili pokusao prevariti

Nazoves sa neke govornice, dogovorite se za npr za ove pancerice sa profila (svejedno pocinje ski sezona), dogovorite mjesto preuzimanja, nasamaras ga, odes kuci nasmijan :D
 
Top