Need For Speed World =)

Need For Speed World =)

Član
Evo registrovao sam se i ja... da imam šta radit u ovim hladnim noćima... krećem sa downloadom :)

Nadam se da će mi moći na laptopu... neda mi se na desktop, ko će sjedit u hladnim zimskim noćima i igrati... bolje iz kreveta :D ako bude moglo na laptopu zbog integrisane grafike... ne fali ništa od traženog... pa pokušam, ako bude moglo, tražit ću dalje instrukcije :)
 
Član
Grga je napisao(la):
evo i ja se ganjam nick je Grga07 pa vidimo se na cesti :icon_smile:

Može kod mene, sve super... sad mi dajte malo uputa nekih... kako i šta ? mislim da vas nađem i td :) antraxmaniac sam tamo...
 
Član
a imas gore nekakve preciec, za najblizu trku ,prijatelje,safehouse, udji u prijatelje i add friends, moj nick je Taaky imas ih jos u ovoj temi ,trkaj se i napucavaj auto, u trkama ces dobivat "improved" dijelove jos jace nego sto mozes kupiti,najvise poena ti daje policija, za pocetak uzmi mazdu 3 ,predobra za ulozeno dobiveno , mojoj ej dosad max speed 260
 
Antrax upute su slijedece kupis sebi t1 auto i to nisana silviu t2 auto bmw z4, mazda rx7 ,lotus
pitanje kako brzo lvl-at vozi ganjanje policije i to je to tj.team escape jer tu najj vise dobijas i repa a i novaca toliko ako te sta zanima jos na Worldu cemo pricat pozz moj nick kao i ovdje na BHT ;)
 
Početnik
Ee , jel' se jos skida ono sa prve stranice , kad dodjem kuci vcrs da skinem na desktop , i jel jos to 700MB i onih 110MB posle? I to je to , onda mogu igrat'?

Hvala ! ;)
 
Početnik
Evo skinuto skoro do kraja , jel se ganjate vi cuneri ovdje da naletim?? :D ;)

EDIT: IMAM PROBLEM ! FATAL ERROR ERROR 5 :( Kad kliknem play to mi izbaci ! Pomocc!! :icon_cry:
 
Član
Poz ljudi ako neko još igra evo ja prodajem account ima dosta auta kupljenih za prave pare, nema šanse da vas iko pređe jer na accountu su najbrža auta:lol:

http://pik.ba/artikal/2609204/nfs-world-account/#detaljno
 
Član
Evo i ja sam poceo igrati, igra je jako dobra i nije nimalo dosadna..

Za pocetak vozim Mazdu 3 i na 3 sam levelu..

Nick : basict91
 
Član
instalirao i mogu reci da nisam zadovoljan fizika auta cista 0 meni je igrica za racku:icon_rolleyes:
 
Top