Need For Speed World =)

Need For Speed World =)

Član
jednostavno je samo igrao tako dugo na level 10, vozio utrke i onda mu je nakon duzeg vremena poceo da raste level, ne zna ni on do cega je tako:icon_rolleyes:
 
Član
iga je pustana potpuno besplatno za sve korisnike,

http://www.needforspeed.com/post/need-speed-world-goes-free-play
 
Član
Igra li jos ovo iko ? znam da dizem staru temu ,al kako su hladni dani dosli ,poceo sam ponovo sa ovim ,nick Taaky
 
igra se Taaky ja sam 40 lvl a koliko sam vidio ti si 14 lvl ako se ne varam
usput Dino_ze2 link za download radi samo se moras registrovat ;)
vidimo se sa par minuta na Worldu ;)
 
Član
ernade iamm li te u prijateljima ? ne sjecam se ,jer je rijetko tko online mi ,igram sa samo jednim prijateljem ,daa 15 lvl sam sporo napredujem,ne znam sta mi najvise daje poena,a i auto mi nije bog zna sta golf r32,al opet pbjedim i proschea jer neki ne znaju voziti :D na moju srecu
 
Imas me u prijateljima Taaky, zato ti i kazem da sam te vidio da si lvl-o 14-15lvl. Ako mislis brze lvlovat vozi T1 auto i ganjaj policiju na Team Escape jer tu dobijas najvise repa a i love i dobrih dijelova za auta samo sto sada slabije daje nego sto je prije (mislim na dijelove). PoZz pa se vidimo In-game, a nickovi su mi ERNADHUSIC (41 lvl) i ROGONJA1984(24 lvl).
 
Član
meni nesto nece igra,sve ok skinuto regano,krene igra profil napravio,i do momenta kad treba da udze da se vozi samo izbaci neki eror,da trazi soluciju zasto je igra stopirana,trazi trazi i nenadze,garant me grafika ebe..:icon_mad:
usput :
Procesor: 2.66 ghz 2.02 ghz
ram: 1 giga
sistem: 32 operativni (windovs 7)
grafa:Geforce FX 5200
Total grafic memory:383 mb
Dedicated Video memory: 128 mb
Shared System memory:255 mb
:icon_rolleyes::icon_mad::icon_rolleyes::icon_mad:
 
Član
Al ganjam policiju sa Tier 2 autom,bolja mi je petica nego mazda, i svaki dan ganjam one gemsove da dobijem 2k reputacije ,koje cu auto uzet u tier2 peticu cu prodat vjerovatno,jer oni ganjaju porsche i druge a ja u vw :p
 
moze i rx7 a lancera nemoj 4x4 slab na upravljanju a ako se odlucis na mazdu rx7 sacekaj 20+ lvl neznam sad koi i kupi onu batel mashine iz pro streeta ako kupis obicnu tesko ces sabrati dijelove da bude jaka kao ona ;)
 
Član
pa to me zeza i na upravljaju kod r32 jer je on 4 motion, ne mogu fno uletit,a i visok je naspram mazde 3 i puno bjezi u kriviniama, sta bi mi ti predlozio da je oko 100-injak hiljada
 
Top