Need For Speed World =)

Need For Speed World =)

Shift je dobio ocjenu 9/10, ko ima volan, bilo kakav, jos bolje. Uzitak je voziti M3 E92 sa svim stvarima poiskljucivanim, a i Bax ce moci uzivati u svojoj RS4 :D
 
Član
SHIFT je cool sve lijepa grafika ovo ono, ali to nije SIMULACIJA VOZNJE, mozda ako nemaš polozeno...inače je KRŠ, DRŠ kako već hoćeš... ma ustvari ostao je need for speed ;):D:lol:
 
jqa mislim da su ProStreet uradili najbolje do sad (sto se tice fizike u igrici)..... najvise vuce na simulaciju.....

Ostalo je sve arkada i kao takve ih treba prihvatiti i igrati.....
 
Salle je napisao(la):
SHIFT je cool sve lijepa grafika ovo ono, ali to nije SIMULACIJA VOZNJE, mozda ako nemaš polozeno...inače je KRŠ, DRŠ kako već hoćeš... ma ustvari ostao je need for speed ;):D:lol:

Dobro, eto pogrijesio sam, ali naspram onih proslih gdje pri 300 skrenes u krivinu ko od sale, ovo je uradjeno dosta bolje, tj. realnije ;)
 
znal netko u čem je problem nemogu se regat

We're sorry, the website is currently down for scheduled maintenance. Please check back soon.
 
Član
je li aktuelna ova igra kod nekog jos, zanima me je li neko uspio preci level 10 bez uzimanja starter pack, brat mi je uspio preci i vec je level 14, mozda su pustili igru free ili je nesto drugo u pitanju???
 
Član
anno je napisao(la):
je li aktuelna ova igra kod nekog jos, zanima me je li neko uspio preci level 10 bez uzimanja starter pack, brat mi je uspio preci i vec je level 14, mozda su pustili igru free ili je nesto drugo u pitanju???
pa nije nas brat .. tvoj je :icon_question:

pitaj ga pa nas obavijesti
 
Top