NA MOTORU ZA 20 MINUTA STIGAO IZ KONJICA U SARAJEVO!

NA MOTORU ZA 20 MINUTA STIGAO IZ KONJICA U SARAJEVO!

Član
:icon_eek: Preko 190 kmh prosjecna mu je brzina bila.Ukratko da bi mogli priblizno svatiti u nasim mozgovima o kakvoj se voznji radi trebamo razumjeti cinjenicu da vjerovatno veci dio auta sa foruma nebi mogao doci za 20 min do Sarajeva i da je iz Konjica sve pravac bez ijedne krivine,znaci autoputem :icon_biggrin:
 
Član
porediti sportski motor sa autom je besmisleno , cak i onim vrhunskim sportskim, a takvih na forumu ima par komada...i niti jedan nebi mogao stici u ovom vremenu sve i da je cesta potpuno prazna...
covjek zna sta radi, i ovakvim tempom nije usao ni u jednu "smrtnu" situaciju pa da se izvlacio i to se cjeni jer nije kamikaza, konstantno ga gazi mirno i opusteno a motor je vrhunski i dozvoljava takvu voznju...isto tako oni koji voze auta, ako je auto prespremno i covjek vozi pametno (ne rizikuje i ne ide "na slijepo") rijetko se desi tada neka nesreca, naravno da to ne radi stalno, a oni koji ulaze u makazice, preticu u krivinama, u tunelima, kurce se po gradu i gasaju i slicno uglavnom prave te udese i nesrece jer idu na srecu pa sta bude...
najvecu opasnost predstavljaju oni koji voze takve motore da se pokazu i fataju picke na to, pa bez kacige, pa pokusavaju nesto ovako , i bar 50% je takvih s sportskim motorima, i takvim bi 30 puta poginuli na ovoj dionici i ovakvom voznjom..
siguran sam da ce se policija zagrijati za njega sada posebno, ako ga ne mognu ovako naci onda ce ga ubuduce imati na oku jer rsv4 je prerijedak motor kod nas, postao je poznat preko noci :cool:
takoder pametno bi bilo da nastavi na stazi , dokazao se eto na cesti ;)
 
Član
Meni su veće kamikaze oni što sjedaju bez kacige pa čak i na 50 kubika,nego ovaj.Motor je prespreman,vozač isto.Koncentracija na nivou i onda dobiješ ovo,odličnu vožnju bez previše rizika.
 
Motor ima odlično držanje za podlogu,vozač ima muda do zemlje i znanje + dosta sreće,jer za vožnju motora je dosta bitna sreća ! RESPECT !

A dobro OggyBoy kaže,pun forum savjesnih vozača ! :icon_smile:
 
Član
niko izgleda nije primijetio kad je naletio na mecku onu koja pretice , sekunda je falila da fasuje...ima covjek muda ko dunje
 
Napravio je prekrasaja da bi mogla vozacka da mu ode na ladjenje duzi period :lol::lol::lol: Malo je glupo pohvaliti ovaj cin, jer ovo i nije bas za hvaljenje... ali on rizikuje svoju glavu i tesko ta bi ikoga drugog mogao zivotno ugroziti, jedino materijalno... tako da sam pao sam se ubio:lol::lol: E sad realno treba pohvaliti njegova balls of steel:lol::lol: Dobro je odvezao, mada sve je to do jednom, moze njegova koncentracija, vjestina i znanje na vrhunskom nivou, ali naidje neki blento kojeg zabole ona stvar za tamo nekim smekerom za kacigom koji obara tamo neke rekorde:lol::lol: i tras bum, dva metra bez geomtra:lol::lol:. Motoristi jesu ugrozeni dosta na nasim putevima, ali brate mili ni ove nase kaldrme nisu za nekih pretjeranih brzina.
 
poneke komentare kad procitam pomislim da sam na forumu bhtetkice.com...

covjek je kralj, odlican vozac, hrabar, lud...svi bi mi ovdje ovako, da imamo njegovo znanje i njegova muda ;)
 
Član
Fina voznja, da je vozio na stazi, bila bi za pohvaliti. Na ovakvim putevima ima milion gluposti sto te mogu prizemljiti, na koje ne mozes uticati, a velika vjerovatnoca je da ti se desi neko s*anje. Fino je malo gasati, ali treba opet imati respekt prema sreci koja te prati, jer je cesta pojava da ekstra vozaci nastradaju zbog spleta okolnosti na koji nemaju uticaj. Mene prije par dana kad ne skide neka pticurina sa motora, samo se pojavila iza drveta sa svojim krilima od bar metra, a izgledala je kao bambi na ledu, jedva da je znala gdje ide. Da ne spominjem ostale zivotinje, sljunak, rupe, vozace koji ne paze, djecu i jos dosta faktora koji mogu da te dovedu u opasnost i na puno manjim brzinama od ove.
 
Član
Sina je napisao(la):
Fina voznja, da je vozio na stazi, bila bi za pohvaliti. Na ovakvim putevima ima milion gluposti sto te mogu prizemljiti, na koje ne mozes uticati, a velika vjerovatnoca je da ti se desi neko s*anje. Fino je malo gasati, ali treba opet imati respekt prema sreci koja te prati, jer je cesta pojava da ekstra vozaci nastradaju zbog spleta okolnosti na koji nemaju uticaj. Mene prije par dana kad ne skide neka pticurina sa motora, samo se pojavila iza drveta sa svojim krilima od bar metra, a izgledala je kao bambi na ledu, jedva da je znala gdje ide. Da ne spominjem ostale zivotinje, sljunak, rupe, vozace koji ne paze, djecu i jos dosta faktora koji mogu da te dovedu u opasnost i na puno manjim brzinama od ove.

Potpis.

Koliko god ovakvi likovi bili dobri vozači, mislim da su kamikaze. Većina nas voli potegnuti brže al štopati sebi vrijeme, obarati rekorde na javim putevima...Hm.
 
Član
bas bi volio znati koliko ide konjic mostar od jablanice vamo su skoro sve pravci i slabo je naseljeno..
 
Član
Svaa mu cast :cool:

Jbt on u onu najgoru krivinu uletio 60 i prosao kako treba, a ja isto 60 s ovim sepetom i okrenuo se ondje :lol:
 
Top