NA MOTORU ZA 20 MINUTA STIGAO IZ KONJICA U SARAJEVO!

NA MOTORU ZA 20 MINUTA STIGAO IZ KONJICA U SARAJEVO!

Super Moderator
Imam ja kolegu isto ovako vozi i ima videe na youtube i jos mu pise ime prezime i nadimak pa mu niko nista tako da od ovog isto nema nista :cool:
 
Član
xxfmanxx je napisao(la):
ma ne mislim na to, naravno da mogu pogledat spisak ovih motora u bazi regisrovanih vozila, ali fazon je sto na snimku nema nigdje konkretan dokaz da je to bas taj motor i ta osoba na koju oni sumnjaju. a na sudu se samo gledaju cisti i konkretni dokazi, tako da i ako su uhvatili tog lika on uvjek moze reci nemam ja pojma o cemu vi pricate nisam to ja na snimku. eh sad meni jedino pada na pamet da nisu iskoristili snimak nekih nadzornih kamera mozda iz konjica kad je krenuo ili mozda cak i na kraju kad stane na onu pumpu mozda su mogli da vide registraciju i tako nekako iskombinuju, pa da imaju cist dokaz ko je vozio.
Sasvim jednostavno da ga otkriju zaustavlja se na pumpi a na snimci se vidi vrijeme, dovoljno je da pogledaju nadzorne kamere sa pumpe u tom periodu
 
u crnoj gori je ovako momak vozio kroz tunel 270km/h i nakacio na yt da bi se pohvalio, kupio tajo novog mercedesa, i nakon par mjeseci mu stigne kazna i sve iako nigdje u tunelu nema kamera niti u blizini, ali jbg, ima taj snimak i nekako su utvrdili da je on i urucili kaznicu pozamasnu, takodje i naplatili......
 
Član
čemu druže ovo " :icon_sad: "

samo nek fataju,ka mene mogu kaznit sto sam vozio 56 a ograničenje 50
zašto ne motordžiju ;)
 
Član
ma ima on para za kaznu, da nema nebi vozio to sto vozi :cool:


sumnjam da ce njega ovo smiriti, samo neka gasa covjek.. jos kad moze :icon_smile:
 
Član
ode na sud... moze se izvuci bez icega uz boljeg advokata... niko ga nije zaustavio, nigdje ga radar nije pucao... nemaju nekog dokkaza osim onog za kojeg moze reci da je montaza, ubrzan, da ne radi sat itd...
 
Top