NA MOTORU ZA 20 MINUTA STIGAO IZ KONJICA U SARAJEVO!

NA MOTORU ZA 20 MINUTA STIGAO IZ KONJICA U SARAJEVO!

Super Moderator
Kako nece imati mozga nimalo...ne moze covjek bez mozga dobro voziti motor ;) a da ga hoce identifikovati to bi bilo lako jer nema puno ovih motora u bosni, kamo li u konjicu
 
Član
***** ja nasu policiju, sve drtonje i poguzije.
Ja na putu vozim 58 a ogranicenje 50 km/h i dobijem kaznu 40 KM.a ovaj lik ne vozi ispod stoje i prodje bez kazne. Drzava je u qurcu
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
je*em ja nasu policiju, sve drtonje i poguzije.
Ja na putu vozim 58 a ogranicenje 50 km/h i dobijem kaznu 40 KM.a ovaj lik ne vozi ispod stoje i prodje bez kazne. Drzava je u qurcu

pa kupi i ti sebi motor :D
 
Član
svaka cast, vozi momak za 10, ima muda to smo vec ustanovili heh, gledam na sinoc pisu novinari 250 isao a lik na autoputu digo 260 heh konjine nisu ni pregledale klip pazljivo.. mozda se zezno kad je dosao na benzinsku, vjerovatno je skinuo kacigu a ima sigurno kamera na pumpi
 
Član
Oldičan vozač,odličan motor može sa njim šta god hoće. Al' opet treba imat muda pa po hladnom asfalut-u ovako vozit..:cool:
 
Član
nije ni ovaj nikog ugrozio :lol::lol::lol:

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/LFSrjPn8iEw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
ma mozes ti znati sta radis ali ima stvari na koje nemozes utjecati....

evo maloprije ja i frend 190km/h sa autom i odjednom full kocenje na 90 jer se saobracaj iznenada ''iskomplikovao'' :lol:
 
Član
Baš sjedim na kafi u subotu i prođe lik kroz grad kad ovo vidim sada.Ovo je vožnja.I onda usporedim svoju brzinu s Astrom na pojedinim dionicama puta,dođe mi da je zapalim.
 
Top