NA MOTORU ZA 20 MINUTA STIGAO IZ KONJICA U SARAJEVO!

NA MOTORU ZA 20 MINUTA STIGAO IZ KONJICA U SARAJEVO!

Član
nema mozga ? strasno kakve sve pridjeve ljudi pridodaju momku, kojeg vjerovatno i ne znaju :D :smajli12: za motor a za voznju pogotovo
 
Član
Znam ovaj put poprilično dobro, i lik je za mene izmislio ponovo brzinu :D Allah ga nagradio i uputio, dabogda dogodine kupio panigale 1199 i odvozio za 19min :lol:

BTW, ja bih ga zaposlio u DHL ili Fedex da su to moje firme :D
 
Član
Svaka njemu cast , al ovakvu voznju ja ne podrzavam ... Decko ima muda ,koliko ima muda toliko nema mozga jer da ga ima nebi ovako vozio ,al et otom potom ....


Svako ima svoje misljenje pa tako i ja ... ;);)
 
Član
ma kakvom ba makadamu :icon_rolleyes:


pa nema nigdje bolje ceste nego ove, ajd ne serite.... vozi ga momak momacki, ja da znam i da imam ovakav motor.. gonio bi da stignem i za 18min, pa sta bog da :D

i koga je ovdje ugrozio osim sebe? pa lik ih prodje prije nego ga i skontaju, kamoli da ih ugrozi :lol:
 
Član
badboy je napisao(la):
Svaka njemu cast , al ovakvu voznju ja ne podrzavam ... Decko ima muda ,koliko ima muda toliko nema mozga jer da ga ima nebi ovako vozio ,al et otom potom ....


Svako ima svoje misljenje pa tako i ja ... ;);)

jbga danas su muda bitna, i za ovakvu voznju i za zene, samo muda traze, mozak je precjenjan izgleda :lol:
 
Član
AnDel je napisao(la):
badboy je napisao(la):
Svaka njemu cast , al ovakvu voznju ja ne podrzavam ... Decko ima muda ,koliko ima muda toliko nema mozga jer da ga ima nebi ovako vozio ,al et otom potom ....


Svako ima svoje misljenje pa tako i ja ... ;);)

jbga danas su muda bitna, i za ovakvu voznju i za zene, samo muda traze, mozak je precjenjan izgleda :lol:

Nazalost istina :D hahaha
 
Top