NA MOTORU ZA 20 MINUTA STIGAO IZ KONJICA U SARAJEVO!

NA MOTORU ZA 20 MINUTA STIGAO IZ KONJICA U SARAJEVO!

Član
Sto se tice prosjecne brzine mozemo lagano izracunati, uzmemo sva tri primjera, imamo razlicite podatke, od 65km, od 50km, i 45km koja je tacna duzina ja ne znam, pa da pocnemo.
v=brzina
t=vrijeme
s=predjeni put

vrijeme nam je poznato 21minuta=0,35h, znaci 21/60=0,35 (PRETVARA SE U ISTU MJERNU JEDINICU, TJ. U SATE)

1. v1 za 65km.
v=s/t
v=65/0,35
v=185,714km/h

2. v2 za 50km
v=s/t
v=50/0,35
v=142,857km/h

3. v3 za 45km
v=s/t
v=45/0,35
v=128,571
 
Član
Ma momku svaka cast....:cool:

BtW i ja sam sa biciklom iz Ilijasa u Visoko otisao i vratio se za manje od 1,5sat :D nisam jos bio na klixu :D
 
Član
BMW 316i 90god je napisao(la):
Do one pumpe ima oko 65 km, dole do ulaza u hadjice je nekih 45 km ;)


e jbg sad i ti hahah do Bascarsije 64km... nije pumpa kod Vijecnice :D
[/quote]

Evo upravo gledam ovo via michelin, malo sam pretjerao :lol:, ima oko 50-55 km
 
Član
kao da je bitno koliko je kilometara, strasno brzo i dobro odvezeno, tesko da bi ko u istim uslovima mogao brze, jos mu je oduzelo dosta vremena ovo na pocetku kad je izlazio iz grada pri brzini 60 -80...ali opet je prosjecna brzina sigurno oko 150, jer covjek je samo na momente spustao ispod 120-130, a tjero ga i preko 260...

al to je manje bitno, on da je odvezao za 6 minuta opet bi se nasli neki koji bi poceli da mlate kako to nije nista posebno;)
 
Član
JD. otvori vrata i probaj ti da preletis za 5min....


Pregledao fino i uzivao, svaka mu cast kako vozi...ovo je voznja motora a ne ono gasanje od semafora do semafora u bermudama i potkosulji...
 
Član
JD. je napisao(la):
prosjecnom vozacu treba sat do Konjica ( dva do Mostara itd ) autom pa eto skontaj, da neko to preleti za pola sata nije toliko sporije od ovog, a opet kazem moze i manje ali da ne mora kociti i voziti iza nekog svakih 100m kako je inace...
U pravu si,zastavica je na kraju Sarajeva i do Ilidze je manje km,ali 10 minuta razlike u voznji na maximumu je ogromna razlika u voznji vjeruj mi;),ogromna,neka je 50 km udaljenost to ti je veliki zaostatak za njim od 2 minute na svakih 10 km kad bi vozio sa autom na maximumu i dosao za pola sata a to je i ogromna razlika u trenutnoj brzini voznje,sa druge strane i on bi mogao brze da nema prometa i da je potpuno cista cesta.Sto hocu reci,dobar vozac u solidnu autu na praznoj cesti zaostajao bi mozda 10 min na tih 50 km ali ni to nije malo.
 
Administrator
GTI FAN: I ti bi mogao brze stici da nema drugih ucesnika u saobracaju, i da nema policije koja te moze zaustaviti, ali njega ne moze(odnosno moze, ali nece). On ode i sta ga briga. Ako se ne varam, na izazu iz tunela, ako sam dobro vidio stoji policija sa desne strane(na 8:25) pokraj koje je on hladno proletio, a tebe bi odmah zaustavili i rekli brzo si vozio, a on ce im pobjeci kako hoce, ako hoce naravno.
 
Član
Ljetos policija kod moje kuce,,kad proleti lik sa motorom 120+reko sto ga ne zaustaviste kaze policajac "neka sine nece on daleko" :icon_rolleyes:
a sto se tice ovog,,svaka cast momku :cool: ja ne bi imao muda sjesti na ovaj motor a kamoli vako voziti :cool: :cool:
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
GTI FAN: I ti bi mogao brze stici da nema drugih ucesnika u saobracaju, i da nema policije koja te moze zaustaviti, ali njega ne moze(odnosno moze, ali nece). On ode i sta ga briga. Ako se ne varam, na izazu iz tunela, ako sam dobro vidio stoji policija sa desne strane(na 8:25) pokraj koje je on hladno proletio, a tebe bi odmah zaustavili i rekli brzo si vozio, a on ce im pobjeci kako hoce, ako hoce naravno.
Primjetio si da je policija blaga prem motoristima koji ako stanu kazu pisi a svakog Slepera zaustavljaju i ebu ljude koji kruh zaradjuju zato sto mu je vozacka kruh i dat ce im sve sto ima love kod sebe da ga pusti.
 
Administrator
GTI FAN je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
GTI FAN: I ti bi mogao brze stici da nema drugih ucesnika u saobracaju, i da nema policije koja te moze zaustaviti, ali njega ne moze(odnosno moze, ali nece). On ode i sta ga briga. Ako se ne varam, na izazu iz tunela, ako sam dobro vidio stoji policija sa desne strane(na 8:25) pokraj koje je on hladno proletio, a tebe bi odmah zaustavili i rekli brzo si vozio, a on ce im pobjeci kako hoce, ako hoce naravno.
Primjetio si da je policija blaga prem motoristima koji ako stanu kazu pisi a svakog Slepera zaustavljaju i ebu ljude koji kruh zaradjuju zato sto mu je vozacka kruh i dat ce im sve sto ima love kod sebe da ga pusti.

Razumijemo se.
Nisam jednom bio svjedok, kako policija samo pogledom isprati neke krkane na motorima, jer ih se izgleda boje, iako nemaju nikakve opreme na sebi. Pricam o velikim motorima, dok male skutere redovno zaustavljaju, a i upravu si sto kazes za vozace kamiona ili nekog slicnog kome je to hljeb.

A mene nasao neko vece zajebavati u taxiju, jer se nisam vezao kao suvozac, i govori mi kao ovo ti je opomena. Cekao da taxi pridje na par metara ispred njega da bi vidio ima li ko ne vezan i onda ga zaustavio:icon_mad:
 
Top