NA MOTORU ZA 20 MINUTA STIGAO IZ KONJICA U SARAJEVO!

NA MOTORU ZA 20 MINUTA STIGAO IZ KONJICA U SARAJEVO!

Član
pioneer_09 je napisao(la):
A mene nasao neko vece zajebavati u taxiju, jer se nisam vezao kao suvozac, i govori mi kao ovo ti je opomena. Cekao da taxi pridje na par metara ispred njega da bi vidio ima li ko ne vezan i onda ga zaustavio:icon_mad:
Ma znam,kazem ti ljude koji od toga zive uniste a kojekakvi guzonje mogu 300 proci,jedino sam primjetio da su blagi prema vozacima autobusa,neznam zasto .
 
Član
Blagi su konkretno prema svim profi vozacima, autobusa, kamiona, dostavnih vozila KOJI NEVOZE ZA SEBE.... zato jer je to tezak hljeb i jer znaju da su isti stalno stisnuti nekim rokovima zauzvrat za nesanicu, crkavicu od dnevnice i veliku odgovornost na glavi.
 
Član
-Suki- je napisao(la):
Blagi su konkretno prema svim profi vozacima, autobusa, kamiona, dostavnih vozila KOJI NEVOZE ZA SEBE.... zato jer je to tezak hljeb i jer znaju da su isti stalno stisnuti nekim rokovima zauzvrat za nesanicu, crkavicu od dnevnice i veliku odgovornost na glavi.
Bgmi prema sleperistima nisu,ne promice im nijedan i oderu ga dobro a nekog guzonjinog sineka bas i ne.Cesto sjedim u jednom kaficu i posmatram patrolu preko ceste.
 
Član
sleperiste treba derati vezano za gume, opremu, prekovremne, pretovar i slicne stvari jer se time koliko toliko ustvari vozacima IZLAZI U SUSRET da ih gazda manje gazi i forsira, jer te kazne placa gazda.

Vozacima se pak izlazi u susret ako nisu upalili svjetla, vezali pojas, sitna prekoracenja i slicne kazne koji oni sami placaju.


znam vozace koji su nakon XY sati voznje u komadu sami se zaustavljali kod patrole i molili da im pisu max kaznu ne bi li time koliko toliko smanjili torturu koju vlasnici transportnih firmi vrse na njima.

ma nije lako biti niti policajac, razumijem ih i nikad me necete cuti da ih nazivam pogrdnim imenima i da imam bilo kakvu mrznju ili predrasude, svjestan sam da sam kaznjen realno za svaki 100-ti prekrsaj koji svjesno napravim tako da......
 
Član
-Suki- je napisao(la):
ma nije lako biti niti policajac, razumijem ih i nikad me necete cuti da ih nazivam pogrdnim imenima i da imam bilo kakvu mrznju ili predrasude, svjestan sam da sam kaznjen realno za svaki 100-ti prekrsaj koji svjesno napravim tako da......

To je ok ;) ako sam kriv kriv sam,nikad se nisam svadjao sa policajcem,gdje mislim da bi mogli biti usporim ,jedino ako mogu rijesim mirniim dogovorom i kompromisom,oni rade svoj posao ali i zakon trebaju jednako primjenjivati na sve.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
boleM je napisao(la):
viidim neko je napiso da nikog drugog nije ugrozio osim sebe,a sta mislite da je sa 190-200km puko od pozadi u neko auto,otkino bi pola auta,i pogino bi on i 99% bi ubio i te u autu

Ja sam napisao.
Koliko vidim, nikog nije udario, ubio, otkin'o pola auta,čovjek zna da vozi

A ovo što sam boldao, da je babi k.... bila bi djed, al' nije.;)

druze ja nisam napiso dal momak zna ili nezna da vozi
al eo boldo sam ti,sta ti mislis da je njemu iza krivine izletio npr.lupam traktor sa tanjiracama,a u susret mu ide sljeper,da on ima neznam kako znanje on to nemoze izbjec,za to mu treba malo i srece da ne izleti ko
al opet kazem svaka mu cas
 
Super Moderator
Sahman_Turbe je napisao(la):
Ljetos policija kod moje kuce,,kad proleti lik sa motorom 120+reko sto ga ne zaustaviste kaze policajac "neka sine nece on daleko" :icon_rolleyes:
a sto se tice ovog,,svaka cast momku :cool: ja ne bi imao muda sjesti na ovaj motor a kamoli vako voziti :cool: :cool:

Pa tamo kod tvoje kuce svi neslavno zavrse haha :lol:
 
Član
boleM je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
boleM je napisao(la):
viidim neko je napiso da nikog drugog nije ugrozio osim sebe,a sta mislite da je sa 190-200km puko od pozadi u neko auto,otkino bi pola auta,i pogino bi on i 99% bi ubio i te u autu

Ja sam napisao.
Koliko vidim, nikog nije udario, ubio, otkin'o pola auta,čovjek zna da vozi

A ovo što sam boldao, da je babi k.... bila bi djed, al' nije.;)

druze ja nisam napiso dal momak zna ili nezna da vozi
al eo boldo sam ti,sta ti mislis da je njemu iza krivine izletio npr.lupam traktor sa tanjiracama,a u susret mu ide sljeper,da on ima neznam kako znanje on to nemoze izbjec,za to mu treba malo i srece da ne izleti ko
al opet kazem svaka mu cas

Opet ponavljam, da je babi k.... bil bi djed.
 
Član
Ovo su fanatici tipovi i boluju od ovoga rezanja i cepanja krivina. Kako idem jednom tjedno za Bugojno iz NT, a gore su sve krivine, i dobar asvalt, primjetio sam da je bajkerima ljeti gore milina ici. No kasnije sam i pitao jednog koji takodjer ide gore i veli mi da oni zive za ovo naginjanje u krivinama isto kao i auto fanatici sto vole dobro uletjet u krivinu. Ali opet kazem sve do jednom. Ovog ljeta sam vidio 2 gadna udesa bajkeri nekada znaju pretjerat i ugroziti sebe, a i druge. Steta sto nemaju negdje stazu bez prometa, pa da ispucaju ceif, mada im tada nebi bio ceif, al et.
 
Član
http://www.avaz.ba/vijesti/crna-hronika/policija-identifikovala-vozaca-aprillie-koji-je-put-iz-konjica-do-sarajeva-presao-za-20-minuta

i tako to na tu temu. kad se hoce, sve se moze...
 
Član
pa ne kontam kako mogu znat da je to taj lik na snimku kad se ne vidi registracija motora. i nigdje ne pise njegovo ime i prezime.
 
Član
ma ne mislim na to, naravno da mogu pogledat spisak ovih motora u bazi regisrovanih vozila, ali fazon je sto na snimku nema nigdje konkretan dokaz da je to bas taj motor i ta osoba na koju oni sumnjaju. a na sudu se samo gledaju cisti i konkretni dokazi, tako da i ako su uhvatili tog lika on uvjek moze reci nemam ja pojma o cemu vi pricate nisam to ja na snimku. eh sad meni jedino pada na pamet da nisu iskoristili snimak nekih nadzornih kamera mozda iz konjica kad je krenuo ili mozda cak i na kraju kad stane na onu pumpu mozda su mogli da vide registraciju i tako nekako iskombinuju, pa da imaju cist dokaz ko je vozio.
 
Top