MY SAFETY CAR / Mercedes

MY SAFETY CAR / Mercedes

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: MY SAFETY CAR

e svasta,jedna maza dode i rasturi sve ove divne ljude na forumu.pustite ga on ima merca.merc je ok,ima mogucnost da ga voza i nek mu je.samo ono sto prica za tuđe oceve nije uredu,krivo mi je.ja sam od malih nogu htjeo keca i to sam i kupio,svojim novcem i mogu se kurcit s tim.mogo sam i trojku na kredit,il pozajmit jos malo novca i to je to,al hocu keca i nebi ga dao za tog merca,nema para.pozz sa ostale i nenasjedajte na provokacije
 
RE: MY SAFETY CAR

istina je da toga merca voza taj mali od 17 g,al on je cini mi se sin od tog sto drzi tu autokucu,al ovaj hell_boy sto je postavio post nema apslutno nikakve veze s tim mercedesom nit ga je ikad u zivotu vozio,jedino ga je mozda prao i to je sve
 
Član
RE: MY SAFETY CAR

Bez uvrede al ta priča da je najbitnije da ti je auto na tvoje ime i da si ga ti zaradio je kokuzna priča i kompleksaška u jednu ruku.

ja bih sad volio da mi neko da ferrarija da vozam i da mi sipa gorivo, plaća cestarine, vinjete, servisira ga a ja samo da ga vozam zato jer mi auto ne predstavlja neku veliku vrijednost u životu
 
Član
RE: MY SAFETY CAR

odavno nisam nista komentarisao jer mi nevjerujete, ali na ove gluposti moram. glupa vam je prica koje je TATIN SIN ko nije, kako vozi auto od 20.000 a 18 mu god. To je prica od ovih sto po citav dan ispijaju kafe a kad ih zovnes da nesto rade kazu GDJE MENE NADJE.

edoze: NIKO ne moze vozat auto od 15000 sa 18-19 god i tvrdit da ga je on zaradio...

Sve se moze kad se hoce, za svakog ima posla samo treba radit. Ja sam licno sa 18god kad sam polozio vozao bratovog fiata, a sad HVALA BOGU zaradilo se dovoljno da imam 2 auta
 
Član
RE: MY SAFETY CAR

V8-POWER je napisao(la):
odavno nisam nista komentarisao jer mi nevjerujete, ali na ove gluposti moram. glupa vam je prica koje je TATIN SIN ko nije, kako vozi auto od 20.000 a 18 mu god. To je prica od ovih sto po citav dan ispijaju kafe a kad ih zovnes da nesto rade kazu GDJE MENE NADJE.

edoze: NIKO ne moze vozat auto od 15000 sa 18-19 god i tvrdit da ga je on zaradio...

Sve se moze kad se hoce, za svakog ima posla samo treba radit. Ja sam licno sa 18god kad sam polozio vozao bratovog fiata, a sad HVALA BOGU zaradilo se dovoljno da imam 2 auta

ja opet ostajem pri svom,koliko moras zaradjivat da bi za par mjeseci mogao sebi priustit da kupis neko auto koje vrijedi toliko?i ti si vozao sa 18 burazovo...o tome ti pricam...ne smeta meni sto neko voza,nek ima,dao mu Bog,al mi smeta kad sjedim s jaranima na kafi a on dodje i baci na sto kljuceve od merca koji je obavezno parkiran na samom ulazu kafica i pocne pricat da je njegovo...on to auto samo koristi,isto ko sto i ja koristim dzipa od starog...ak njegov stari ima bolje auto i njemu kupio to,opet nije njegovo u smislu da ga nije on platio svojim radom i znojem...sad ce ispast da sam ljubomoran il nesto tako...al me ustvari samo nervira ponasanje nekih osoba koji,kao da je njihov cijeli svijet,gledaju s visine...moj stari grbaci 25 godina da bi ja vozao ovo sto vozam,izmedju ostalog...a ja nemam nista,sve sto imam je njegovo...i jedva cekam da zavrsim fax,da kupim sebi auto,kakvo,takvo,al da je moje...ja vise cijenim osobe koje vozaju keca il yugu koje su oni zaradili,nego one koji sjednu u mecku od starog i glume face...faca je onaj ko radi...i ti radis,i kupio si sebi auto,i to je extra,meni si sad faca...a dok si vozao burazovog fiata nisi bio...
 
Član
RE: MY SAFETY CAR

Bojan je napisao(la):
Bez uvrede al ta priča da je najbitnije da ti je auto na tvoje ime i da si ga ti zaradio je kokuzna priča i kompleksaška u jednu ruku.

ja bih sad volio da mi neko da ferrarija da vozam i da mi sipa gorivo, plaća cestarine, vinjete, servisira ga a ja samo da ga vozam zato jer mi auto ne predstavlja neku veliku vrijednost u životu

u potpunosti se slazem s tobomm ;)
 
Član
RE: MY SAFETY CAR

V8-POWER je napisao(la):
odavno nisam nista komentarisao jer mi nevjerujete, ali na ove gluposti moram. glupa vam je prica koje je TATIN SIN  ko nije, kako vozi auto od 20.000  a 18 mu god. To je prica od ovih sto po citav dan ispijaju kafe a kad ih zovnes da nesto rade kazu GDJE MENE NADJE.

edoze: NIKO ne moze vozat auto od 15000 sa 18-19 god i tvrdit da ga je on zaradio...

Sve se moze kad se hoce, za svakog ima posla samo treba radit. Ja sam licno sa 18god  kad sam polozio vozao bratovog fiata, a sad HVALA BOGU zaradilo se dovoljno da imam 2 auta

Osim ako se ne zoveš Miralem Pjanić hahah
 
Legend
RE: MY SAFETY CAR

heh na sve ovo.....momak nije ni malo ufuran,ne hvali se,bar koliko ga ja znam,...voli auta ne normalno,za MENE koga ne zna haman nikako je ucinio PRAVIH usluga,skidam mu kapu...ne znam zasto se dize halabuka ovolika,......
samo da me neko ne shvati pogresno,nemam nis protiv nikog ovdje......ne citiram nikog,nego kazem onako kako jeste ;) pozz drustvo
 
Početnik
RE: MY SAFETY CAR

bujrum radili, pa zaradili pa kupili sebi i ne bili zavidni.
ne spavali do 11, sjedili klosharili u carsiji po cijeli dan i sto neko reche ne bjezali od posla izrekama tipa gdje me nadje.
ot:
silom prilika kad sam ja bio momcic od 18 godina moji roditelji zbog precih stvari u zivotu meni nisu mogli priustiti ni vozacku a kamoli auto. u 3 srednje sam poceo raditi u internet klubu dolazio iz skole i isho na poso i nikad nisam prestao raditi. promjenio hvala dragom bogu dosad 4 auta sve sa svojih 10 prstiju zaradjenih, naucio da cijenim svoje i da se brinem za sebe, a ne da slinim za tudjim i svrshavam po slikama tudjih auta.

Momak voza merciku, kako i zashto nije vash problem, djecko voza a vi se pushite :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top