MY SAFETY CAR / Mercedes

MY SAFETY CAR / Mercedes

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: MY SAFETY CAR

prava mecka i super odrzana i snazna kolko hoces a u vezi jel tatin auto ili njegovog sina to nema veze iver - kladar = sin - otac to je isto
 
Član
RE: MY SAFETY CAR

i sta sada ti ovo auto peres i vozas ? i to je tvoj safety car sada ne kontam... sta trebamo se svi sada uslikati pored ili uslikati ferrarija .... i napisati to je moj auto :) ne valja se kititi tudjim perjem... barem tako kazu, a sto se tice tog momka sa manje od 18 god sto ga vozi... kako ga je on mogao zaraditi ... daj pustite te neke price
 
Član
RE: MY SAFETY CAR

pa gledaj drug svi sto rade za vladu i sl. se kite tuđim ( našim ) perjem, tko od tih silnih ministara sebi može priuštiti privatno sva ona vozila što imaju na raspolaganju inače ?

Tihić se voza u Pheatonu, lično sam sjedao u to auto ali samo onda kada je bio njegov sofer tu sa nama nešto pričao pa smo se divili, ali nema ni on te love da sebi uze pehatona kad hoce nedeljom u shoping ili na pecanje....

i šta... boli ih ***** vozaju se vecinom u superlativa autima, i boli ih ***** što nisu njihova...

tako i to, momak samo vozaj i "kurči" se, boli te briga, sve je dobro dok možeš, a ti ako nećeš naći se tko hoće tako da....(pamet u glavu samo )
 
Član
RE: MY SAFETY CAR

addo je napisao(la):
HELL_BOY je napisao(la):
hej nema veze bio tatin sin ili ne.....ja mogu svaki dan voziti drugo auto ali ja radim kod svog oca u firmi sta fali zato i imam da trosim i da se vozam...nisam kriv sto je moj otac mislio kako sta,dok je neciji hodao i nis ne radio...a meni radno vrijeme kao i obicnom radniku od 7 do 7 hm pa sto zaradim i imam sto vise radim vise imam :)

ne treba ti ovako da pricas! Stvarno nema smisla, ovdje ima raje koji mozda i nemaju oca i zato pripazi malo, mogu se naci uvrijedjeni!

ma vidis da je glup moje licno misljenje je da volis da se qurcis a tome nema mjesta ovde !
 
Član
RE: MY SAFETY CAR

Davor_ je napisao(la):
addo je napisao(la):
HELL_BOY je napisao(la):
hej nema veze bio tatin sin ili ne.....ja mogu svaki dan voziti drugo auto ali ja radim kod svog oca u firmi sta fali zato i imam da trosim i da se vozam...nisam kriv sto je moj otac mislio kako sta,dok je neciji hodao i nis ne radio...a meni radno vrijeme kao i obicnom radniku od 7 do 7 hm pa sto zaradim i imam sto vise radim vise imam :)

ne treba ti ovako da pricas! Stvarno nema smisla, ovdje ima raje koji mozda i nemaju oca i zato pripazi malo, mogu se naci uvrijedjeni!

ma vidis da je glup moje licno misljenje je da volis da se qurcis a tome nema mjesta ovde !

apsolutno se slazem...

halo ba sta ako se vozas i sta ti imas komentarisati sta je ciji otac ovo ono
stani malo na zemlju, dodji sebi pogledaj oko sebe...

ja vozim auto koje su mi kupili roditelji, jer sam student, ali oni su mi ga kupili , jer ja nisam marke do sada u zivotu zaradio... vozaj ti sta hoces ali kako momak rece nema kurcenja nekog ovo ono...

pa sta mnogi su ovdje provozali pravo dobra auta, pa jel to znaci da su njihova? jel to znaci da su ih kupili... Na zapadu ako si najveca bjeda mozes doci , obuci odjelo i otici u ferrari i reci ja sam musterija mozemol dogovoriti testnu voznju... i sta tako dodje uslika i kaze woow moj ferrari, moja carera, moj lamburghini...
 
Član
RE: MY SAFETY CAR

golf_2_1.3 je napisao(la):
e kako ovaj hell boy svasta naprica.....da mujo i bijeli tako daju mercedese da djeca vozaju ko ti mislis da bi on imao autokucu.....nemoj valjati gluposti ko i za one zakone u drugom postu......ko je god iz kladuse zna kako su tvoje price istinite..toliko...lp

a vidi se da je mali supljator...
 
Član
RE: MY SAFETY CAR

cenga je napisao(la):
[...] Na zapadu ako si najveca bjeda mozes doci , obuci odjelo i otici u ferrari i reci ja sam musterija mozemol dogovoriti testnu voznju... i sta tako dodje uslika i kaze woow moj ferrari, moja carera, moj lamburghini... [...]

No Way..
 
Član
RE: MY SAFETY CAR

a kako to nema mjesta kurcenju ovdje... sta onda mi radimo na ovom forumu nego KURCIMO se jedni drugima... te moje novo auto te moje nove felge te ja sam ovoliko ulozio te ja sam onoliko te svi ocekujemo da je sve sto uradimo super i tu i tamo kad dodje neki iskompleksirani tip posere se na nas rad onda se ljutimo i vrijedjamo jedni druge pa se opet kurcimo ko ima koliko konja ciji je auto brzi a da ne spominjem kurcenje ko je kakvo auto vidio i slikao i ko se vozio u cemu te ko bolje radi u ps-u te ko bolje slika aparatom a da ne spominjem vid kurcenja ciji je tata bio u ratu te ko je musliman a ko srbin il hrvat itd itd... haloo ovo je sve jedno veliko kurcenje... stoga kad se svi kurcimo pustite i momka na miru nek se kurci kad i mi svi to isto radimo...
 
RE: MY SAFETY CAR

bezzz se svadaju..ja samo znam ko vozi ovo auto najvisee..a to je momak od 17godina..
i ne glumi facuuu..on sjedne u njega i pokraj sebe curu i vozikaju se..
nije momak ufurann..jednostavan je..drustven...
otac mu drzi mercedes kucu..i ja bi vozaoo svaku noc drugoo..kad mu je Bog dao nek ima..
i meni mnogi prigovaraju zbog passata..ja kazem nisam ga ja kupio svojim licno parama..nego sve sa babini leđa..a sva ova ulaganja u njega je sa moji leda :D sto zaradim ovako preko raspusta il prodam sta..al kladionica me izvukla vjerujte za felgee i malo za opruge..i ponekad dobijem placu u klubu,jer se nogometom bavim..al sitnis oko 100-200km..kome bi starci davali nego meni..nemam ni brata ni sestre..nisam kriv sto sam takve srece..al jos malo dok skolu zavrsim i nade se kakav posaoo..imam u planu passata se odreci..prodati ga..vratit starom novac..i uzimam sebi golfic neki..od 5-6hiljada km..al onda kad se pocne..placa sve jedna ide za autoo..jer nemam u sta drugo ulagatii..zivim kod svojih..neplacam nista..nego samo autoo..hocu da bude nes posebnoo..daleko ce biti najlepsi u ovom malom gradu:icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: MY SAFETY CAR

ma meni je glupo kad lik prica o sebi,kao on ima para...kad neko kaze,vidi onog lika,pun para,a nije ufuran,to je nesto posebno..a ne kad se lik hvali...mnogi misle da i ja imam "u steku"...jaran mi je to i rekao..ono,vozam dzipa,nema ga niko vise u zenici pa ne znaju ni koliko kosta,trosim...kazu meni da sam bogat...e onda sam ja jednom sjeo sa svojom ekipicom i objasnio im...auto nisam kupio ja,nego moj stari...da kosta milion,ne mogu se furat na njega kad nije moje...ja i nakon godinu dana dodjem starom i pitam ga da mi da auto,iako mogu uzet kljuceve kad hocu,al su me naucili da se pita kad uzimas nesto tudje...a ja auto smatram tudjim...oba auta...sto se tice para,i za to se grebem,nisu moje...ja sam jedino u zivotu zaradio za mobitel,to mijenjam od svojih para,i to je jedino sto je moje u ovih 19 godina...i da je neki extra mobitel,mogao bi se furat koliko hocu,jer je moj...i zato me nervira sto se neko hvali da ima nesto sa 18 godina...NIKO ne moze vozat auto od 15000 sa 18-19 god i tvrdit da ga je on zaradio...
 
RE: MY SAFETY CAR

autoo moze biti na meni i sve toooo..al ga nisam kupio svojim novcem.
jedino sto imam ovo sto stavljam na njegaa tj passata..ovo je licno moj novacc...stari nije pomogao ni centa..jer on to nevolii..voli da je sve na njemu kao kad izade iz tvornice...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top